זאת אני

rakeffet

New member
זאת אני

נקודה למחשבה: האם הדרך בה אנשים מתיחסים אליינו או ``לוקחים אותנו`` משפיעה על המודעות האישית של כל אחד ואחת? (הרשו לי לצטט את עצמי) זאת אני. גם אם אתם מאוד שונאים אותי, אינכם חיבים להקיז את דמי. חוץ מזה, לא חבל לכם? הוא ילכלך לכם את המרצפות הלבנות שאתם עוברים עליהן מידי שבוע. (מתנצלת על הנימה האופטימית של השיר)

michalmandel@

New member
שלום

rakeffet שלום! התשובה היא כן. אנשים מתיחסים אלינו בדרך שבה אנחנו מתיחסים אל עצמנו. אם החלטנו שאנחנו מקיזים את דמנו אז גם האנשים האחרים יצטרפו לחגיגה בשמחה ובששון. בסופו של ענייו איך שתסתכלי על עצמך ואיך שתעריכי את עצמך ומה שתשדרי החוצה , ככה בדיוק יתיחסו אלייך כל האנשים שהם למעשה החברה שאתה את נפגשת, אז קדימה הרימי את בטחונך ושדרי את עוצמתך ותהיי הכי מחוזקת והכי מאושרת והכי חזקה בעולם. אוהבת אותך מכל הלב מיכל.

rakeffet

New member
זה לא כ``כ פשוט :cool:

בכלזאת, לעיתים אנשים שאנחנו מאוד אוהבים פוגעים בנו. ברור שמה שאני משדרת, הוא-הוא מה שנקלט אצל החברה וממוחזר אלי, אבל עדיין, ליד אנשים שאנחנו אוהבים אנחנו מרשים לעצמינו להיות חלשים יותר, פגיעים יותר, מושכים פחות. דווקא מהאנשים מהם לא ציפינו ש``יקיזו את דמינו`` והם כן אנו נפגעים הרבה יותר, בגלל הם החבר`ה שלנו... אני לא יכולה להיות מושלמת בכל מקום, ישנם מקומות בהם אני נותנת לעצמי לשדר חולשה, ואני סומכת על העומד מולי שיקלוט זאת. (במקרה הספציפי של השיר, הוא לא. תודה על התמיכה והאהבה.... לשרותך תמיד - רקפת.

אומנות אהבת העצמי - מודעות פנימית

היי אני חושבת שמה שאנו משדרים החוצה, במודע או לא במודע, מושך אלינו את האנשים שסביבנו, ויוצר את המציאות שלנו. ברגע שאנו אוהבים את עצמנו ללא תנאי, ומקבלים את עצמנו כמו שאנו, הרי שום דבר לא יכול לפגוע בנו. נאמר שאני לא אוהבת את איך שאני נראית, (סתתתתתאםם!) סביר להניח שאחרים לא יאהבו את איך שאני נראית, כלומר, אמשוך לחיי את האנשים שישקפו בדיוק את מה שאני חושבת על עצמי, ולו רק על מנת לחזק את המחשבה הזו. את בהחלט מוזמנת לקרוא סידרה של 4 מאמרים בנושא אומנות אהבת העצמי, במדור מודעות עצמית, באתר שלי, בתקווה שהם יענו לך על שאלתך. :) אור ואהבה, מיסטיק

michalmandel@

New member
תודה

מיסטיק הי! אני רוצה להודות לך על היוזמה הברוכה ועל שיתוף הפעולה. אני שמחה שיש מומחים רבים שמוכנים לשתף את כולנו בידיעותיהם וזה פשוט נהדר. אני מאד מאד אשמח אם כל הפורומים הדנים בעולם הרוח והמסטיקה יחברו יחד לעבודת צוות משותפת. לא עניתי לך עד היום מכוון שהיה לי מאד קשה לאכל את שמך באופן אישי. כוהנת גדולה עבורי יש רק אחת והיא המדריכה הרוחנית שלי. אז אני מקווה שתסלחי לי אם אכנה אותך רק מיסטיק. וכמו שהיו הרבה כוהנים בבית המקדש כך שזה בסדר מצידי שתגדירי עצמך ככוהנת. ולגבי תגובה אחרת שלך אני רוצה לומר שאני מאד בעד קבלה ואמונה. יחד אם זאת חומר זה הוא פילוסופי וקצת מסוכן עבור אנשים שלא הגיעו לגיל 16 שנים לפחות ואין לידם את המדריך הנכון שיוכל למנוע מהם נפילות לתוך תהומות. יש לזכור שאישיות האדם מתחילה את בשלותה רק מגיל 16 שנים ולנו אסור לפגוע בנשמות הרכות.אז שיהיה לך שבוע טוב באהבת אמת ללא גבול וללא תנאי מיכל.

הכוהנת הגדולה,

היי מיכל, השם הוא לא משהו מבית מקדש או משהו דומה, הוא רק מזהה אותי עם קלף הטארות שאני מאד מאד אוהבת - קלף הכוהנת הגדולה. באשר לקבלה יקירתי, כל אחד יכול ללמוד קבלה, בכל גיל ובלבד שיעשה זאת במקום מוסמך ללמד קבלה כגון המכון ללימודי הקבלה. איני רואה בכך כל סכנה, אני רואה בקבלה את המיסטיקה ברמה הכי גבוהה שקיימת, מבחינתי, הכל מתחיל ונגמר בבריאה ובכוחות הבריאה, עליהם מדברת הקבלה. :) אור ואהבה, מיסטיק

למעלה