זאת הפנטזיה שלי - חלק 2....

זאת הפנטזיה שלי - חלק 2....

לפי בקשת הקוראים אני מביאה את הפנטזיה חלק 2 עכשיו: אני מכניסה את ידי תוך התחתונים שלו ומריגשה את גודל אברו וכמה שהוא חם מתשוקה, החזקתי אותו חזק התכופפתי ונישקתי לו בהערצה את הראש המעוגל , ליטפתי אותו עיסיתי אותו בעדינות את הביצים וראיתי שאתה נאנק כל הזמן , התחלתי ללקק אותו בתשוקה ומהשורש ועד לקצה. אני מרגישה שאתה עומד לגמור אז הפסקתי לרגע כדי לחדש את ההנאה מחדש. השכבת אותי על המיטה על הטן ונישקת לי בנשיקות קטנות מצמררות את הרגלים השוקיים מאחורי הברכיים החריץ של הישבן והישבן עצמו את הגב ואת העורף , אחר כך הפכת אותי ועשית את זה גם מקדימה התחלת מהצאוור והמשכת לכיוון הפיטמות והשדים שלי הצמדת את פיך לפיטמה שלי והיא כל כך מתוקה תוך כדי כך הרגשתי את האצבעות שלך יורדות למטה. הרגשתי איך האצבע שלך נוגעת בי והיא כל כך רטובה מתשוקה , לקחת את האצבע שלך וליקקת אותה וכך התחיל המסע של הנשיקות הקטנות עד למטה נשיקות קטנות קטנות ואז הפה שלך מצא את מעין האהבה שלי , הלשון שלך ליקקה את האף הורוד והעדין של הדגדגן שלי נאנחתי רעדתי נאנקתי ואבדתי את השליטה אני חושבת שזאת היתה הפעם הראשונה שגמרתי באותו יום. לא היתה לי סבלנות רציתי אותך כבר בתוכי רצית להרגיש את אברך בתוכי , פתחת את רגלי והחדרת אותו במלוא הכוח , כן אמרתי ככה תמשיך זה טוב וזה כיף הרבה זמן לא נשאר כי אתה כבר לא יכולת להתאפק אבל אתה המשכת בתנועות החדירה עד שגם אני גמרתי שוב פעם וואווווווווו זה היה גדול מאוד זה היה גדול המחיים . זאת הפנטזיה שלי השבוע הבא משחקים מקדימים אז עד לשבוע הבא תעשו הרבה סקס כי סקס זה טוב לכולםםםםםםםםםםםם אוהבת שרון בת28

מוסטנג

New member
לשרוני

נקווה שעוד פנטזיות יתגשמו לך ולא רק בסקס....... אבל זה היה טוב רטוב ועמוק.... תמשיכי ככה עד למצוות....

סקסופון

New member
שרונייייייי...........!!!!

חמודה!! ...איך את עושה את הקטע הזה עם הראש המעוגל....? תגידי עוד פעם....?

loveyou4

New member
שרוניייי............

אני חש ויודע את המאמץ של פריצת הדרך, של המרחב הלא מוכר את היכולת לבטא ולהוציא מבלי לדפוק חשבון אני איתך רז

למעלה