זהות מינית

maggieme

New member
זהות מינית

היי טל.אני חדשה פה והגעתי לפה בטעות אבל אני שמחה שהגעתי. יש לי כמה שאלות.יש לי חבר כבר שמונה חודשים ואני אוהבת אותו והכל מעולה אצלנו כמו אצל זוג הטרוסקסואלי רגיל. אבל לפעמים אני מרגישה שאנ איתו רק כדי לרצות אחרים, את המפשחה שלי ואת הסובבים שלי רק כדי לא לתת הסברים איך אני אוהבת בנות. ולפני שפגשתי אותו מגיל 14 אני זוכרת שתמיד הייתי סקרנית לגביי נשים ובגיל 15 כבר יצאתי מהארון . וכיום אני עדין לא מתייחסת אל עצמי כסטרייטית. אז השאלה שלי היא אם קיים דבר כזה זוגיות שנמשכת המון זמן רק כדי לרצות את הסובבים?

זוגיות מתמשכת כתוצאה מריצוי הסביבה?

ודאי שקיים דבר כזה כמו זוגיות שנמשכת מסיבות שקשורות ללחצים חיצונים יותר מאשר רצון של המשתתפים בה. זה יכול לקרות ממגוון סיבות, למשל כדי לא לתת הסברים על נטיה מינית כפי שציינת, אבל גם כתוצאה מלחצים סביבתיים של "את בגילך המתקדם אמורה להיות בקשר" או "כזה בחור מקסים/עשיר/טוב לב משהו איתך לא בסדר אם את רוצה לעזוב", ובשלבים יותר מאוחרים יתכנו גם לחצים כלכליים או "להשאר למען הילדים". עם זאת התשובה 'האם זה קיים' ברמת אפשרות, כלל לא עונה לשאלה שאולי רלוונטית עבורך יותר - 'עד כמה זה קיים בזוגיות הנוכחית', בפרט שיתכנו מצבים שבהם יש גם רצון מבפנים וגם לחצים חיצוניים שהולכים לאותו כיוון. מה דעתך?

maggieme

New member
לגמרי מסכימה איתך

אבל חשוב שתדעי שאני נערה צעירה שאין לה לחצים של גיל \ילדים\מצב כלכלי וכולי, איך אני יכולה לצאת מהמצב הפרימטיבי שנכנעתי אליו בלי ששמתי לב?

יציאה ממצב לא רצוי

הי, תוכלי בבקשה להרחיב למה כוונתך ב"מצב הפרימיטיבי שנכנעתי אליו"?

maggieme

New member
"כמו שצירך להיות"

כמו שהורים או אנשים פרימיטיביים אומרים שנגיד הומואים זה לא אמור להיות, מה שנכון הוא שגבר יהיה עם אישה ואחרת זה בניגוד למה שהם מאמינים, למרות שבימינו יודעים שזו לא מחלה שזה בסדר לאהוב מין זהה לשלך.

"כמו שצריך להיות"

הי, ודאי שהומוסקסואליות אינה מחלה. כתבת "איך אני יכולה לצאת מהמצב הפרימטיבי שנכנעתי אליו בלי ששמתי לב?" ואשמח אם תפרטי למה הכוונה מבחינתך, כלומר מה השינוי בו את רוצה.

למעלה