זה לא כל כך נעים לראות גן מוזנח

Master Stav

New member
זה לא כל כך נעים לראות גן מוזנח

הסיפור שלנו מתחילמלפני כשנה וחצי .... כתושב רחוב ההדרים ב4 השנים האחרונות ביליתי לא מעט בטיולים עם ילדי והכלב הלוך וחזור ... ברחוב ההדרים פינת ההדס ניתקלתי בגן הזה ...

Master Stav

New member
גן מוזנח חלק 2

פניתי למועצה בתלונה שהמתקנים שבורים ומסכנים את הילדים ..... וכלום נאדה .....שום דבר אין תגובה גם לא ל2 פניות נוספות ... קבלו בנתיים עוד תמונה של המידשאה המטופחת אתם שואלים מה רע .....אני מבטיח לספר עוד מעט קצת סבלנות ...ברשותכם

Master Stav

New member
לאחר 3 פניות

שלא נענו ....החלטתי לפנות למיקי אקרמן זה האחרון שלח מיל לראש המועצה מר יצחק גולברי ולכל המכותבים בישוב ... בנתיים קבלו עוד תמונה

Master Stav

New member
מחראה ......לכלבים וחתולים

הייתם רוציםש הילדים שלכם ישחקו שם ? אפילו הכלב שלי מסרב ללכלך את רגליו בארגז הגועל נפש הזה ..... החול אמור להיות מוחלף כול כמה חודשים על פי התקנות .... החול הזה ....לא הוחלף מאז ששפכו אותו לתוך הארגז !!!

Master Stav

New member
ראש המועצה מגיב

לה"דם ... הגן המדובר שופץ בעלות די גבוהה מדובר בונדליסטים שהרסו אותו ב6 החודשים האחרונים ..... מיקי אקרמן משמש בתלונות האלו לנגח את ראש המועצה ..... כך גרסת הראש ... עניתי לו שאני בטוח שראש המועצה אינו משקר אך הוא טועה ....ב3 השנים האחרונות אני לא רוצה לטעות ולומר שמיום הקמתו של הגן לא הושפץ הוחלף או תוחזק שום מתקן !!! ומוטב לו לראש המועצה להבין ש....אנשים אכפת להם ובמיוחד מילדהם כך ש....... ובנתיים ראו את הונדליסט הגדול מכולם .....סבא זמן

Master Stav

New member
פעולה ......

יומיים אחרי תחלופת המדוא"ל המדובר והמתואר פה נעלמו באורח פלא כל המתקנים כמעט בגן .... זוכרים את המדישאה המטופחת ?בתמונה מספר 2 ? ובכן שם היו שני סוגי נדנדות אחת סוס על שרשראות ואילו השנייה מהישנות האלו של מוט על בסיס ..... היו ואינם עוד ..... והמדישאה טופחה .... בנתיים ....הנה הקרוסלה שהייתה פעם ....מסתובבת

Master Stav

New member
פגשתי מפסר פעמים את ראש המועצה במדי שוטר

מעביר ילדים את הכביש.... ניגשתי שאלתי ..מה קורה עם הגן ? האם אי אפשר לשקול לדוגמא ...מיתקני כושר למבוגרים ? שמע זה ענייין של תקציב .....הזמנתי וזה בדרך ....עוד מעט .....צריך אישורים .....( 4 תשובות שונות ב4 פגישות שונות ) מעצבן ? רוצים לשתות מים ? אי אפשר הבירזיה בגן ....מנותקת ...

Master Stav

New member
מה בסה"כ רציתי ?

להפוך את הגן אם לא לילדים שהרי יש אי אלו גנים שכאלו לגן כושר ציבורי למבוגרים ולילדים ..... הנה כתבה מדהימה על הנושא

Master Stav

New member
פניתי לחברה ישראלית שמייצרת את המתקנים

ואני ממתין לביקור של נציג שלה פה בצורן וקבלת ייעוץ מסודר .

Master Stav

New member
אני חושב שאני לא עושה הרבה

אלא את המעט שאני יכול הקמת הפורום הזה ותמיכה במועמד שאני חושב שיכול להביא את צורן וקדימה למקום הראוי להם זהו חלק מהעשייה שלי ... שמח שאת פה מקווה שתשארי ותרתמי לעשייה ....

למעלה