זה לא רק פורום- סוג של בית

זה לא רק פורום- סוג של בית ../images/Emo13.gif

שלום לכולם, זהו המקום בו כולנו נוכל למצוא את הרווחה המנטאלית והבריאותית בלהפסיק ולשחק לידי חברות הסיגריות ובעלי ההון שמובילים כל כך הרבה מליונים לפתח תלות במשהו שבגדול, מדרדר לנו את איכות החיים ובענק!!! שיהיה שבוע נהדר בברכה,

איכות החיים שלי תתחיל להיות רלוונטית,

כשבן זוגי יחזור הביתה. אני ממש לא חושבת שאני יכולה לנסות לקחת על עצמי כאלה פרוייקטים עכשיו,... למרות שהוא די היה שמח לגלות שבינתיים הפסקתי לעשן... לא יודעת, לא יודעת... ואם זה לא יצליח סתם אהיה עוד יותר מתוסכלת בתקופה הזאת?... שיחזרו חיילינו בשלום!

ראשית באמת שיחזרו בשלום

אבל, חשוב להבין לפני שמתחילים להפסיק, שהבעיה המרכזית איתה אנחנו מתמודדים היא התפיסה שמתקבעת, לאור העובדה שהתמכרנו לניקוטין, שאומרת: שאנחנו לא מסוגלים לדמיין את עצמנו בלי מנת הרעל הקבועה. וכל מחשבה על הפסקת ההרעלה גובלת בחרדה מאוד גדולה. אני זוכרת את המחשבות האלה, גם זוכרת את החרדה שהצטרפה אליהן. חשוב לי לומר, שגם אני לא האמנתי שאוכל להיתפטר מהרעה החולה הזאת ממרום 25 שנות העישון. וראי איפה אני היום !!! באמת העיקר הבריאות והשפיות. והעיקר לא לאבד את האמונה שאפשר גם בלי, ברכותי,

אמן, אמן!

צודקת, אני זוכרת את הימים שלאחר תום ייסורי הגמילה, אין מה להשוות בכלל - וגם אז בהחלט לא התחרטתי לרגע שהפסקתי. והפסקתי עקב כאבים בחזה בזמן העישון ממש, והכאבים האלו אמנם טרם שבו, אבל אני מרגישה שאני נחנקת. לא 25 אלא 7 וחצי שנים, אבל גם זה מורגש, בהחלט.

למעלה