זה רק אני או שככל שהימים עוברים

זה רק אני או שככל שהימים עוברים

איתי מתגלה כבחור הכי טוב בבית האח הגדול. בחור טוב, חברמן, חכם, מצחיק אחרי שצבר איכזב (היה בהתחלה דמות מופת וקצת מתחיל לאכזב) ושיפרה הופכת להיות מוזרה מדי, איתי הכי ראוי כרגע.

Lomsahne

New member
איתי לא פחות צבוע ...

מצביע לונסה בטענה שהיא וולגרית ואחרי זה מכניס אותה למיטה שלו עושה לה מסאג'ים אז תעשו לי טובה.

היא נכנסה....מה הוא יסלק אותה??

הרי הוא לא רוצה להראות שהוא הדיח לפני כמה ימים. ודבר שני...הוא הפתיע מבחינה מוסרית....שהוא צודק לגבי הגן חיות שהולך שם!

Lomsahne

New member
תבין...

גם לדעתי הוא בנאדם טוב אבל הקטע עם ונסה היה קטע קצת צבוע... בטח שהוא צודק לגבי גן החיות שם אלוהים ישמור אם זה מייצג אותנו כעם.

איתי בל

New member
גם אופטימיסט צבוע?

בהתחלה כמו שאמר חשב שהוא לא משהו וככל שהזמן עובר הוא נראה יותר ויותר בנאדם זה אומר שהוא צבוע? לא זה אומר שיש רושם ראשוני שיש סיכוי גדול שישתנה עם הזמן הם כולה שבועיים בדירה הזו שלוש... בהתחהל וולגרית עכשיו היא סבבה במיטה... גם וולגריות זה לא דבר כזה נורא

איתי בל

New member
חחח אחלה אחי

לא רציתי להגיד שאתה צבוע רציתי להגיד שבנאדם שאומר דבר אחד על בנאדם ואחרי יום יומיים משנה את דעתו במיוחד כשהם תקועים ביחד 24 שעות... זה לא צבוע זה לגיטימי יצא לי לראות את איתי וונסה הרבה ביחד שניהם דוברי צרפתית הוא לימד אותה לזרוק כדורים באוויר... התקרבו טבעי

מייליי

New member
למה סתם לומר שאיתיי צבוע ??

הוא הכי מקסים לדעתי מעולם לא שמעתי אותו צועק או מרכל ... תמיד שובב חייכני אינטלגנט שקט אם הייתי שם הייתי מתחברת אליו ומנסה להכיר אותו .

My Little Fairy

New member
גם אשר מקסים

לדעתי הוא זה שהכי מגיע לו לזכות בפרס. כל השאר צעירים, יפים, רווקים ועשירים מכדי לקבל כזה סכום. הוא גם יתרום חלק גדול מהסכום (10% לפחות חובה ע"פ ההלכה). יש לו אישה, ילדים, והוא אדם די טוב.

Saladin

New member
זהו...

שמרוב שהוא מקסים הוא לא היה עושה כלום בעניין. כמו שצבר, שכולכן אמרתן שהוא מקסים, לא עשה ולא עושה כלום בענייני רומנטיקה. זו הבעיה עם אנשים מקסימים - הם לא יוזמים. ובגלל זה הם נראים מקסימים.

קמבילי

New member
שמע, זו אפשרות שלא חשבתי עליה

איתי לוקח את המיליון. זו תהיה ממש הפתעה. אבל מה זאת אומרת שפרה הופכת להיות מוזרה? היום בפעם הראשונה שמעתי קולטת טיפה לכלוכים מצבר ושי וטיפה התאכזבתי, אבל היא עדיין האדם הכי הגון והכי מעניין בבית. יש לי גם הרגשה שהיא תפתיע בהצבעה ולא תלך עם הקליקה. היא תצביע נגד שי, אני מקווה.

FreshF5

New member
במה צבר איכזב?

בזה שהוא התחיל לפתוח את הפה? איתי אגב עשה את אותו הדבר הלילה, פתח את הפה.

איתי בל

New member
כן אבל התרגלו שצבר שותק

כשצבר שתק אנשים שמעו את מה שהם רוצים לשמוע כשצבר שותק כל אחד יכל למלא את החסר בראש שלו עכשיו כשהוא פתח את הפה אין מצב שהוא לא יאכזב חלק גדול המאנשים

אני עדיין אוהב אותו פשוט יש תחושה שהוא מתחיל

להשתנות הוא גם עכשיו אמר בחדר "מה שראיתם בסלון זה אני האמיתי" אז עד עכשיו זה סתם היה משחק? סתם קצת חבל אבל נראה איך זה יימשך

Time Dilation

New member
צבר הוציא את כל מה שהוא חשב עליו כל הזמן הזה

הוא מרגיש נינוח בבית ומהלך כמו טווס למען האמת,אבל זה לא מפתיע...היה ברור שמשהו "בוער" אצלו בפנים,הוא רק חיכה להזדמנות...

זה רק אתה!

כמו צבר שניסה להיות בתפקיד "הטוב", "הנחמד", "התמים" וכו' וכו' ובסוף התגלה כנבל (שאני אישית מהרגע הראשון שראיתי אותו אמרתי שהוא הולך להיות נחש גדול וזה מה שהתגלה ביומיים האחרונים!) גם איתי יתגלה כלא תמים במיוחד ולא חברמן במיוחד... זו רק ההתחלה תזכרו מה אמרתי...

למעלה