זוזוברה

מיכלי56

New member
זוזוברה

אכלנו אתמול בערב בזוזוברה. היה מעולה ,אפילו הילד "הוריד" קערת מרק עוף עם אטריות. המנות עצומות בגודלן ,מספיק להזמין מנה עיקרית אחת לסועד! (זוהי גם המלצת המסעדה). חבל שהתפתנו להזמין את המתוקים ,בגללם הכפלנו את עלות הארוחה ויצאנו כשהמצפון מציק.... המנות מגיעות במהירות שיא ,למלצרים מסופים אלחוטיים ,הם מקלידים את ההזמנה ובמטבח מבצעים את הפקודות. מומלץ ונעים

liti

New member
שמחתי לשמוע שנהניתם, ../images/Emo6.gif

נשמח אם תפרטי את המנות שאהבתם!

che55

New member
מצטרפת להמלצה על זוזוברה

השרות והאוכל ברמה מעולה, לשים לב רק לא כשר! מומלץ מאוד קערת אטריות עם מאכלי ים ברוטב עגבניות ובזיליקום. פעם ראשונה שהאוכל הגיע בערך דקה אחרי ההזמנה.

meravbr

New member
ואני ממליצה בה על:

מנות הנודלס המצוינות, האגרול הקוריאני, המשקה "סאמוי קוקונט" (גרניטה מחלב קוקוס מדהימה) וכל המשקאות מהמיצים הטבעיים...

25אירית

New member
../images/Emo59.gif "המנה" של זוזוברה

סומלא קארי קמבודי . או איך שלא קוראים לזה... מנת אטריות ירוקות ברוטב קארי ירוק חריף עם קוקוס. יש במנה זוקיני,בוטנים, עוף, חזיר ושרימפס.

../images/Emo140.gifאפשר הערה קטנה?

עם כל הכבוד למנות הגדולות והשרות המצויין לא כולם כאן יודעים איפה המסעדה(ואני ביניהם) אשמח לדעת פרטים על המסעדה המומלצת

liti

New member
לגבי זוזוברה

הם נמצאים באזור התעשייה בהרצליה פיתוח. למי שיש את הכתובת מוזמן לפרסם, רק אנא לא לפרסם מספרי טלפון. אני,אגב, ממליצה על הכנפיים ברוטב תפוחי דם. מעולה.

che55

New member
אריה שנקר 7 - הרצליה

צירפתי גם מפה ליתר בטחון..........

che55

New member
המסעדה נמצאת בהרצליה - אזור התעשייה

ליד הבניין של סלקום - רק מהצד השני. זו השדרה שנמצאת מאחורי המבנה של גב ים (רואים את המבנה מהכביש הראשי). שם הרחוב: אריה שנקר , מס´ 7. בקיצור נוסעים ברחוב הזה ישר לכיוון הים, כל המסעדות שם הם מצד שמאל של הכביש הפנימי. אי אפשר לפספס אותה, אחרי כמה מטרים... הטלפון שלהם:09-9577077

paul_oyster

New member
צר לי לקלקל, אבל...

הייתי שם פעמיים והאוכל היה מגעיל: כלום לא התחבר והמנות גדולות ומקושקשות. בפעם השניה החלטתי לא לסבול כמו בראשונה: ברגע שטעמנו שהאוכל פיכסה קראנו למלצר, שילמנו ועברנו לאכול באר-קפה הסמוך.

omer_sik

New member
היה פשוט לא טוב

אכלתי פעם אחת שם אחרי הרבה המלצות של חברים והיה פשוט לא טעים. נכון שהקטע שלהם זה זריזות, אבל להגיש מנה של אטריות שהייתה שנייה וחצי במים החמים והאטריות קשות ולבנות בפנים זה פשוט בושה. גם אחרי שהחליפו את המנה היא לא הייתה מוצלחת. וחוץ מזה מה הקטע עם הציטוטים האידיוטיים על הקירות לצטט את ג´ון לנון אולי נראה עמוק אבל יש עוד משפט או שניים שלו או של "חכמים" אחרים שאפשר לשים בשביל לתת למקום אוירה "עמוקה". קודם שישקיעו באוכל ושאחר כך ישקיעו בתאורה ובמסופי הזמנה אלחוטיים למלצרים.

25אירית

New member
צודקים בכללי, אבל חוץ מ....

המנה הירוקה!!!!! אני גם לא אוהבת את כל המנות העיקריות האחרות. פשוט לא טעים לי ולא מתחבר לי. האמת, גם על הקונספט של המסעדה אני לא מתה, אבל המנה הירוקה- שווה הכל!!! (כתבתי עליה למעלה- מנה
) במנות הראשונות יש קרפצ´יו טעים וגם חציל קלוי, ואילו באחרונות הכי טוב הקרם ברולה החצי קפוא (כמו בצ´ימיצ´נגה)

kanojo

New member
מה שלי הפריע שם...

הייתי שם פעמיים ובכל פעם הדהים אותי היחס הנוראי של בעלי המקום לעובדי המסעדה. זכותו של כל אחד להחליט איפה הוא רוצה לעבוד, אבל אני תוהה כמה השפלות מוכן אדם לספוג בשביל הפרנסה... וחוץ מזה גם האוכל לא משהו....

למעלה