זוכרים אותי?

זוכרים אותי? ../images/Emo13.gif

מה קורה חברים? שנים שלא הייתי פה... יש לי סוגיה שמטרידה אותי זמן מה, לאו דווקא בגלל הקשר הפרטי שלי: איך אתם מתייחסים לקשר שלכם מבחינת הפייסבוק?
חשוב לכם שיראו שאתם סינגלס או בקשר רציני?
מתעצבנים שהחברה כותבת יותר מידי פוצי-מוצי בוול שלכם?
קרתה לכם פאדיחה עם זה, נניח שפרסמתם בפייס שאתם בקשר עם מישהו ואחרי יומיים כבר לא?
יצא לכם להפגש עם מישהו מהפייס? איך היה? (כמעט) כולנו מכורים לרשת החברתית הזאת אז יאללה - שתפו... ובהזדמנות חגיגית זאת: קמילה כבר התחתנה? שחר נהיה פינגווין (חרדי)? פנומן חזר? לירן עדיין מספר על הדייטים ההזויים שלו? אני מצפה לעדכונים שוטפים

חלילה וחס

מה אני צריכה נשמות טובות שיעשו לי עין הרע על הזוגיות שלי? ברגע שנהיינו רשמיים פשוט הורדנו ביחד את האופציה בכלל של לעדכן סטטוס מערכת יחסים, זה רק מביא צרות. יש לנו קצת תמונות ביחד אבל לא אלבומי זוגיות, אלא שאם היינו יחד במסיבה או בטיול והעלנו תמונות. לא מתכתבים בכלל ביננו בפייסבוק.

morbe18

New member
תשובות

1. לא חשוב בכלל, הקשר מתנהל בחיים האמיתיים לא באינטרנט. 2. לא מתעצבן בכלל, נראה לי דווקא חמוד. 3. לא, עפ"י 1. 4. כן, הרבה פעמים, סבבה לגמרי, חלק מהפעמים זה נגמר בסקס בסוף הפגישה הראשונה וזהו, חלק מהפעמים המשכנו לצאת כי ראינו פוטנציאל לקשר רציני. עד כה, לא יצא מזה משהו רציני.

Lir האחת

New member
הפייסבוק השתלט על החיים ../images/Emo13.gif

חשוב לכם שיראו שאתם סינגלס או בקשר רציני? בהתחלה (כשהתחברתי לפייסבוק, נראה לי שנתיים ככה) בכלל לא היה לי חשוב, חשבתי שאעדכן רק כשאהיה במערכת יחסים וגם אחרי תקופה ארוכה. לפני כמה ימים החלטתי לעדכן לסינגל, אבל לא הייתה יותר מידי מחשבה מאחורי זה. מתעצבנים שהחברה כותבת יותר מידי פוצי-מוצי בוול שלכם? אני אוהבת הקדשות ושטויות בוול
קרתה לכם פאדיחה עם זה, נניח שפרסמתם בפייס שאתם בקשר עם מישהו ואחרי יומיים כבר לא? לא ..ממש לא. יצא לכם להפגש עם מישהו מהפייס? איך היה? יצא לי עם אחד, ואנחנו עד היום בקשר טוב
התחיל מרומנטי, נשאר ידידותי. ואכן מכורה לפייסבוק

lllMangalll

New member
אנחנו מוגדרים "במערכת יחסים" זו עם זה

זה חשוב לי כדי לצמצם כמה שיותר את ההודעות ה"מתחילות", למרות שעדין יש כאלה אני בטוחה שהסטטוס הזה עדין עוזר למנוע את חלקם. אנחנו לא אנשי פוצי מוצי, לפחות לא בפומבי
אז אין לנו את הקטע הזה... אנחנו כותבים פוצי מוצי מרוכז אך סולידי פעם בשנה אחד ביום ההולדת של השני
כשהצטרפתי לפייסבוק לפני 3 שנים כבר הייתי במערכת היחסים הזאת, כך שאני על אותו הסטטוס מההתחלה ועד הלום... פאדיחות לא היו. לא יצא לי להיפגש או להכיר מישהו דרך הפייסבוק בכלל, החברים שלי בפייסבוק הם אנשים שאני כבר מכירה. הכי קרוב ל"לפגוש מישהו מהפייסבוק" היתה ידידה טובה של בן הזוג שלי שהיתה בארצות הברית לאורך חצי מהקשר שלנו ויצא לי להכיר מקרוב דרך הפייסבוק ופגשתי אותה כשהיא חזרה לארץ

למעלה