זיגי מרלי יופיע באמפי פארק רעננה

yaarasta

New member
זיגי מרלי יופיע באמפי פארק רעננה

במקום ההופעות המתוכננות באכזיב והברבי המופע יתקיים באמפי פארק שנמצע במערב רעננה, ביום חמישי ה- 27.7 כוחם של הכרטיסים יפה להופעה בפארק, זאת אומרת שמי שרכש כרטיסים להופעה בבארבי או באכזיב יוכל להכנס להופעה. שערים יפתחו ב- 17:00 וילדים עד גיל 12 הכניסה חינם. מחר אני יעדכן אתכם סופית לגבי הופעות החימום. JAH BLESS -יער

‡ Levo ‡

New member
כבר זויין לי השכל מכל ההעברות האלה

ומן הסתם "כוחן של הכרטיסים יפה להופעה בפארק" כי כבר שילמנו על הכרטיס אז מה לשלם עוד על כרטיס חדש ? דעע

yaarasta

New member
"ההזזות" ו/או החזרת כספים:

האירוע זז, לפחות פעמיים, אבל יש לזה כמה סיבות. אני לא אתחיל לנמק, אבל חבר'ה, תבינו, הוהפעה לא יכולה להתקיים בצפון, לאור המצב כרגע, וכמה שלנו זה היה יכול להיות נוח שזה ביום שישי, ועל חוף הים, ואפשר ללון במקום, אין שום מקום לקיים את המופע בלוקיישן דומה! גיל ראסטה וחברי ההפקה מטעם גילרון חיפשו לוקיישנים חלופיים בהמון מקומות. עם זה בכנרת, שנפלה קורבן אף היא לקטיושות, או בפלמחים, שלא עובדים בשישי-שבת וביום חמישי אינם פנויים, אפילו ניצנים וגני חוגה עלו לפרק, אך אינם מתאימים לכמות הקהל שהמופע מועמד (סדר גודל של 15,000 איש דרוש למקומות כאלו) זיגי מארלי ולהקתו לא נכנעו לאור המצב, ולא מבטלים את הגעתם!! וגם ההפקה לא נכנעת בשום פנים ואופן!! הנסיון הוא לתת את המקסימום תחת הנסיבות, ולאור המצב. כל ההפקה, וגם אני מטורטרים מכל המצב הזה. כל מקום אחר, גורר עלויות מטורפות והיות וההפקה צריכה כבר להתמודד עם עלויות גבוהות מאוד ועם מצב מלחמה אז האמפי פארק רעננה הוא המקום המתאים ביותר . היה חשוב מאוד לשמור את קיום האירוע בטבע, באויר הפתוח וכל התנאים בפארק רעננה מתאימים. האמפי ברעננה אמנם נשמע הזוי, (למי שלא מכיר), אבל זה פארק מדהים, שאני לא יודע מי מכם היה שם, אבל תראו שתהיו שם תבינו כמה זה מושלם! (אפילו שנטיפי רצו לקיים שם את אחד הפסטיבלים בעבר!!) הבעיה היחידה: האירוע ייסתיים יחסית מוקדם. מה זה אומר? להקות החימום והסאונדים יפתחו את האירוע בשעה 17:00 וזיגי ולהקתו יעלו בשעה 21:30!! אחרי ההופעה תהיה מוסיקה עד לא יאוחר מ 12:00 אני מאמין (דרישות העיריה) חבר'ה, ההופעה הזאת מתקיימת AGAINST ALL ODDS!!!! תבינו כמה שזה חשוב לבוא לחוות, ולתמוך! והמחיר? כרטיס לא יקר בכלל לעומת מה ששולם פה כבר בקיץ לראות את: הבלק אייד פיז (180 ש"ח) או סטינג (350ש"ח) או 50סנט (200ש"ח) או רוג'ר ווטרס (370ש"ח) או דפש מוד (300ש"ח) או אפילו מתיסיהו (150ש"ח) בקשר להחזרת הכסף, לא ניתן לקבלו בחזרה. זאת לא החלטתי, ואיני יכול לשנות את זה אז אל נא תתקפו אותי, אבל ההגיון שמאחורי זה אומר: ההופעות של הבארבי בחמישי ואכזיב בשישי התאחדו ליום חמישי, יום חול. תחשבו רגע, עם מראש היה נקבע התאריך למופע אחד ויחיד ביום חמישי, הייתם באים. אני לפחות. BLESS UP -יער

אפילו שאתה לא אשם

זה ממש מאכזב. לא קניתי כרטיסים לבוא לראות את הבלאק אייד פיז, או סטינג, או 50סנט, או רוג'ר וולטרס, או דפש מוד או אפילו מתיסיהו, כי בשבילי אישית זה מחיר גבוה יחסית למה שמקבלים. לא הגעתי לאיקי מאוס למשל כי לא רציתי לבוא לראות מישהו שאני לא מכירה מספיק טוב (למרות שאני זוכרת שאמרו שהוא גדול והיה מעולה) והחלטתי לבוא לזיגי בגלל שידעתי שזה אמור להיות משהו מטורף לגמרי- רוב התעשייה בארץ על חוף ים\ מוקי מוש בן ארי ועוד כמה טובים קרוב לבית. עשיתי מעל ומעבר כדי שאני אצליח להגיע ביום שישי, חברות שלי הסכימו לשנות את כל התכנונים שלהן בשבילי, תכננתי לחזור מאילת ביום חמישי מאוחר בלילה ולקום כמו שצריך בבוקר, לקחת רכבת ולהגיע... ועכשיו, רשימת אמנים לא ידועה, לחזור מאילת על הבוקר, איזה פארק ברעננה, מן הסתם אני אפילו לא אראה את זיגי מפאת חוסר מקום ואיחוד אנשים שהיו אמורים להגיע ל2 הופעות, ב12 ההופעה נגמרת (?!?!), והכל עם טעם רע של- היה אמור להיות הרבה יותר טוב מזה. סוג של בזבוז אנרגיות, זמן, וכן, גם כסף. אז לא, לא הייתי באה. ובדוגרי אני מתחרטת על השנייה שקניתי בה כרטיס. מצטערת.. ומקווה שאני אחזור משם ואגיד "וואלה, הייתי מטומטמת שהתבאסתי בכלל".

yaarasta

New member
חבל שזה גורם לך להרגיש ככה.

סה"כ כפי שאמרתי, הנסיון היה באמת להביא את המקסימום תחת המצב שקלענו אליו. ברור שאכזיב היה חלום שמתגשם, ולפחות אם האירוע היה מתקיים על חוף הים, וברור שזה מבעס שהאירוע לא ימשיך עד הבוקר. אבל חשוב לראות את הצד החיובי. שבסופו של דבר, אחרי הרבה זמן, אחרי הרבה מאוד משא-ומתן, וציפיות:
ZIGGY MARLEY LIVE IN ISRAEL!!!!!
זה קורה!!! ללא ספק אירוע שראוי ו
בספרי ההיסטוריה של הרגאיי בישראל! one love -יער

מה :/

אני באילת, הייתי אמורה לחזור לפתח תקווה בערב. אני לא מאמינה שזה קורה לי חחח, סידרתי הכל בכוונה שאני אספיק.

Jah 3

New member
לא מאמין...

בדיוק עכשיו כשציפיתי לאיזה משהו טוב שירומם את הרוח... אני באייה נאפה עד ה28... תיכננתי לנחות ישר לתוך ההופעה... יער, אנשים שקנו כרטיסים ל28 כי הם לא יכולים ב27, גם להם לא יוחזר הכסף?(אני לא במצב הזה כי בסוף לא קניתי ברגע האחרון) אבל אני חושב שצריך להחזיר את הכרטיסים לאנשים כאלה...

fleaboy

New member
זה בידיוק המצב שלי

קניתי כרטיס ל28 כי אני חוזר באותו יום ותכננתי ללכת ישר להופעה ועכשיו אני לא יכול ללכת מאוד מקווה שיחזירו לי את הכסף

אוז בת

New member
כל השירשור

אני מבסוטית כי חשבתי בסוף זה מתבטל וסתם יושב לי כרטיס במגירה... ובסוף אין שם מקום לזוז...אוף התבאסתי.......

bmt29

New member
../images/Emo45.gif

אבל עדיף מכלום... וללא ספק עדיף מהבארבי! JB

טובא

New member
ממש לא!!!

האמת שאני חיכיתי למופע בבארבי. זה היה אמור להיות ממש מופע אינטימי ומשוגע של הבן של...

bmt29

New member
לא התכוונתי לבארבי כמקום...

ברור שהרבה יותר נחמד הופעה בבארבי מאשר באמפי אבל מבחינת צפיפות יש באמפי יותר מקום... JB

למעלה