זיגי מרלי יופיע באמפי פארק רעננה

EmMANuElle2

New member
חבל שאתם ככה..

ברור שזה מבאס חלק מכם אבל בתכלס זה המצב וזה מה שהוחלט והביאוסים לא ישנו את זה.. אז עדיף לחשוב על הצד החיובי שהוא- זיגי מארלי מגיע לארץ! המקום פחות חשוב מזה! אז באמת אל תתבאסו כי סתם חבל על המצברוח שלכם.. חוצמזה בקשר לבארבי, אני מת"א ובכלל תכננתי לנסוע לאכזיב,וזה בגלל שהייתי בבארבי בהופעה של מתיסיהו ובאמת שלא היה מקום לנשום בכלל בכלל וזה ביאס לי את ההופעה לאללה בקושי ראו את הבמה ואותו מופיע.. אז באמת, זיגי מארלי? יהיה פי שניים בערך וממש לא רציתי לראות הופעה של זיגי כשאני מתאמצת לעמוד על קצות האצבעות כדי לראות אותו ומנסה לא ליפול על כל האנשים מסביבי בכל צעד שאני עושה.. בכל מקרה, בואו נקווה שברגע שההופעה תתחיל נשכח את כל הדברים שהפריעו לנו.. ואני חושבת שככה יהיה :) אז שיהיה לכולם שבוע טוב ורגוע, ונתראה ברעננה
אמי

sundhri

New member
טוב...

ובכן, ציפיתי ליותר--ברור?!... ואין ספק שהעניין שלא מחזירים כסף דפוק בטירוף..כאילו,זה מעט לא אחראי מצד חברי ההנהלה\הפקה\וואטאבר. אבל בסדר..אנד יו נואו וואט?!...כי בכל זאת, למרות וככלות הכל--אני הולכת להיות בהופעה של זיגי-המלך-מארלי וכמוני,כמוכם- אז בואו נחגוג עם מה שיש, אלוהים יודע שאנחנו זקוקים לסיבות לחגוג בימים אלה. (:) בתקווה לימים של שקט.

REL YESAYA

New member
תקשיבו רגע משהו בקשר לזיגי

ראיתי את ההופעה שלו עכשיו בגרמניה והיא מדהימה!!!!! ומי שחושב לפספס את זה בגלל כל ההעברות פשוט מאד יפספס צריך רק להודות לזיגי ולאנשים שאיתו על זה שהם מוכנים בכלל להגיע למדינה שנמצאת בעיצומה של מלחמה!!!!!! אמפי רעננה או בונקר בנתניה זה לא באמת משנה

בדיוק../images/Emo45.gif

עם כל הטעם הרע שזה משאיר... רוב הבלאגן זה בגלל המלחמה הזאת. רק בשביל לתת כבוד לזיגי והלהקה שמוכנים לבוא כשהמדינה שלנו במצב כזה אני מוכנה לבוא

hagarshtar

New member
רגע רגע../images/Emo118.gif

אם אני עוד לא בת 13? אני אהיה עוד מעט מה זה אומר?! כי אני גרה 2 דקות [: טוב 5 דקות

kacha

New member
זה אומר

פשוט אימרי לא אם בהופעה מישהו מציע לך דברים....לא משנה מה. :) תהני בהופעה!

חח תקף גם אלייך!

אלכס, אם תציע לה איזה משהו, אני ינקוט באמצעים! חחחחח סתם.. נראה לי היא התכוונה לזה שעד גיל 12 זה חינם- אז יאנו מזה אומר לגביה, אם עדיין אין לה 13 אז יש לה חינם?! לא?! -כשף!

kacha

New member
מה ?

אם אני אציע משהו את תביאי לי את האמצעים ? :) שייזע שתהיה שבת שלום...

חחחחחחחחח..

כשכתבתי אמצעים לא התכוונתי לאמצעי מניעה! התכוונתי לכאפה/בוקס/פצצה לפנים!! יאנו במידה ותנסה להציע לה משהו חח!
הכל בצחוק
תבוא היום לסלואו משה!! שבת שלום -כשף!

למעלה