זמביה

abushka

New member
זמביה

שלום לכולם יש לי הצעת עבודה לזמביה ... לא מצאתי כלום לגבי מדינה זו אך אם מישהו יודעה משהו אני אסמך לקבל תגובות שלכם

לילית462

New member
המעט מידע שאספתי...

להלן תשובתו של ה
הידוע גם בכינויו בעלי. השלטון יציב - בגלל שהשליט הוא דיקטטור. המחייה מאוד יקרה - מדינה כלואה ללא נמל, הכל מיובא... יש רעב אין מספיק אוכל לאנשים (לא יודעת אם זה כולל גם בעלי ממון או רק אוכלוסיה מקומית) יש ישראלים - מעט מאוד, כנראה בחברת רב-בריח בסה"כ מדינה יחסית בטוחה. עוד מידע שמצאתי על זמביה בYNET ועל זמביה בויקיפדיה. בגדול - אם הצעת העבודה נראית לכם, הייתי מבקשת מהמעסיק להטיס אותי לשם להתרשמות, ללא מחוייבות מצידי. כמו כן היות והמחייה מאוד יקרה הייתי דואגת ש ה כ ל, יהיה ממומן על ידי החברה באופן ישיר (משלוח ראשוני מהארץ לשם ומשם בחזרה בסוף החוזה, שכ"ד, חשמל, מים, טלפונים, תקשורת - לווין ואינטרנט, חינוך, רפואה וטיסות לארץ) מקווה שלא שכחתי כלום. מקווה שעזרתי...

abushka

New member
תודה רבה לך על המידע :)

שלום לילית הרבה הרבה תודה על מה שאת עושה והמידה שאת מספקת לאנשים המתעניינים כל הכבוד לך - באמת :) הצעה שקיבלנו - זה נסיעה למקום הזה לפני חתימת חוזה ובנוסף לכסף שמציעים נותנים עוד סכום למחיה אבל את טיפים שנתת לי לגבי - חינוך,ביטוח ורפוא - תודה רבה , אנחנו נבדוק זאת מול המעסיק

לילית462

New member
אז תסעו לראות, מקסימום עשיתם טיול

זה מאוד מקובל להזמין את המועמד לביקור על מנת שהוא יוכל להתרשם מהמקום, וזה תמיד ללא התחייבות של העובד

לילית462

New member
ועוד בקשה קטנה

אם אתם מוצאים אתרים עם מידע רלוונטים נשמח לקבל את הקישור כדי להוסיף לדף הקישורים שלנו.

לילית462

New member
וגם ביקשתי מחברת הפורום בזמביה להיכנס...

אני מקווה שהיא תוכל לתת עוד אינפורמציה

abushka

New member
קישורים לזמביה

היי לילית ביליתי המון בזמן האחרון בחיפושים של מידע עבור זמביה אז להלן קישורים שמצאתי... אולי זה יעזור למישהו http://www.times.co.zm http://www.thezambian.com בברכה ויקי

לילית462

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif המון המון תודה ../images/Emo140.gif

אני בטוחה שזה יעזור למי שיחפש מידע בעתיד. כבר מוסיפה לקישורים תודה

lilac2000

New member
אין ממש רעב...

יש אנשים עניים אבל התירס שממנו מכינים את ה"מייז" גדל בכל מקום וכך גם מנגו ובננות... הם אוכלים אוכל שניקרא "אינשימה" (inshima) שניראה כמו פירה אבל לא. האוכל הזה מפוצץ אותם ויושב להם בקיבה לא מעט זמן. ומשום מה הם מתים עליו גם העשירים מזמינים במסעדות אינשימה עם ריליש שזה הרוטב. זמביה מתפתחת בקצב מדהים בעיקר בגלל הזרים שכאן. לפי מה שהבנתי גירשו את הזרים מזימבבואה והם עברו לכאן.

לילית462

New member
תודה, טוב להשכיל ולדעת

לילך, שוב אני מבקשת אם את מכירה אתרים עם מידע שאת יכולה להפנות אותי אליהם כדי שאצרף לקישורים. שוב תודה

abushka

New member
תודה לך../images/Emo24.gif

שלום לילית רק רציתי להגיד לך המון תודה רבה שאת עוזרת לי לצבור נתונים לגבי זמביה ומשתפת חברות שלך :)

למעלה