זמני עבודה בגנים פרטיים

tulik23

New member
זמני עבודה בגנים פרטיים

שלום רציתי לדעת בבקשה האם יש שעות מוגדרות שגננת מוסמכת תהיה עם ילדים (3-4 שנים) בגן ? ז"א האם בשעות הצהריים חלה חובה על גננת מוסמכת להיות בגן או מספיק שיהיו סייעות ? תוד

yocmm

New member
תראי

אני לא יודע בוודאות (אני מקווה שאחת מנשות החינוך שמבקרות בפורום יגיבו בקרוב). אבל בכללי, אין ממש חוק שמסדיר את הנושא. ועוד יותר מזה - אין אכיפה. בד"כ, את הנושאים של שעות העבודה של הגננת, כמות ילדים, יחס ילדים/מטפלות, מסדירים לפני ההרשמה לגן. אם הבטיחו לך א, וקיבלת ב - זו הפרת חוזה. אני כמעט בטוח שאין חובה שתהיה (בכלל) גננת בגן לילדים בני 3. אבל, כל עוד המדובר הוא בגן פרטי, יש לך כלי נשק אחד. את יכולה תמיד לעזוב את הגן, ולחפש גן אחר! בכל מקרה שינוי לא יקרה עוד השנה, ז.א. שאת דואגת עכשיו לשנה הבאה. במקום להלחם עים הגן, אים את לא מרוצה - תעברי! זה יהיה יותר בריא לך ולילד יוסי

עידית63

New member
חובת גננת

כפי שהסביר יוסי, אין חוק המסדיר חוקים וכללים.... לצערי הכל פרוץ, גם המסגרות המפוקחות ע'י התמ''ת אינן מעסיקות גננות לילדים עד גיל 4. הנני מצטרפת ליוסי, יש לכם כוח... עיזבו את הגן שלא נותן מענה לצרכים שלכם! חפשו לאוצר שלכם את הטוב ביותר! אל תפחדו לשאול, לחקור ולטעות! עדיף לטעות מאשר להיות קורבן להתעללות והזנחה..... עידית

למעלה