זמרי ג'יי-מיוזיק שוכחים מיליםXP

מוזר O__O

מצחיק XD הדאבל יו שרות בלי פלייבק? מוזר =ם חח איומי קורעת XD אם אמצא כאלו אשלח ^^

באמת מצחיקXD

בדרך כלל הן שרות עם פלייבק, אין לי מושג למה עכשיו בלי.. התכוונת לפלייבק רק של המוזיקה ולא של המילים, נכון?^^;

הבנתי למה הן שרות..

בלי פלייבק ולמה הן שכחו!!!DD: בכל סינגל שלהן יש שיר אחד ואת הפלייבק שלו, בלי המילים. (רק בסינגל Koi no vacance יש שני שירים) מאטסו וואה הוא לא אחד מהשירים שבסינגל, הוא פשוט שיר מאחד האלבומים שלהן. אין להן פלייבק של השיר הזה והן לא עשו-אז את השיר הזה הן שרו בלי פלייבק. מהסיבה שאין פלייבק הן גם לו שרות את השיר הזה בהופעות בדרך כלל, ואני חושבת שזו ההופעה היחידה שהן שרו את השיר הזה. יכל להיות שהן שכחו את המילים כי הן אף פעם לא ידעו אותן טובXD (כי הן לא צריכות ללמוד בעל פה אם הן לא שרות אותו בהופעות)

limmay

New member
awww!! they r sooooo cute!! nanoda

אין!! התאהבתי רק בגלל זה! יואווווווו!!!!!

shui chan

New member
צשום מה לא הצלחתי למצוא את הקטע עצמ

-ו אבל יותר נורא ממה שקרה ליאמפי אני בטוחה כבר שלא יכול להיות. הבחור שר עם פלייבק, מגיע לסוף השיר ואז בלי כוונה נופל לו המיקרופון (וכמובן שהשיר ממשיך להתנגן ברקע) רק נראה כאילו הקטע נמחק בכוונה XD ואני זוכרת את ראו את יאמפי עצוב אח"כ שיצא מהאולפן >:

Nora Shu

New member
אהאאהה בדייטה סניוריטה~

ואז במופע הבא הוא שר בלייב כדי לפצה על זה, החמוד. XD

גם היה קטע בלייב של סשואן אמיגו

שקאמה שכח לרגע את המילים ושר לא נכון ואז עצר לגמרי בזמן שהמוזיקה מתנגנת ויאמאפי המשיך לרקוד כאילו כלום לא קרה.
והקטע שבדייטה סניוריטה קאמה צץ משום מקום [הבתחלה הייתי בטוחה שאיזה פאנגירל בחרה באותו רגע לקפוץ עליו או משהו. >__>] ומפריע לו. מתעללים בו הרבה.

גם עוד פעם איומי שוכחת!!לינק...

הנה עכשיו היא שכחה את המלים של BOYS AND GIRLS בCOUNTDOWN2005-2006 (השיר הזה היה פלוס)
כל כך חמודה!!!!!!!!!!!!לובשת אדום(מתאים לה עם שיער שחור) הנה הלינק:(עם כתוביות באנגלית) http://www.youtube.com/watch?v=pg37NVibQfg (והיא אומרת סומימאסי אחרי ששוכחת)

למעלה