זקוקה לעזרה ממישהי שמבינה

זקוקה לעזרה ממישהי שמבינה

אני בת 16 (כמעט), ונראית ככה. אולי אפילו בקושי נראית ככה. איך כדאי לי להתלבש ולהתאפר כדי להראות מבוגרת יותר? אני רוצה להיכנס למועדון שמכניס בנות מגיל 18 ולא רוצה להתפדח.. אז ככה- גובה 160, רזה, עור בהיר, שער שחור גלי עד הכתפיים. תודה

עוגייה

New member
איפור דרמטי...

כבד יותר, כהה יותר, בוגר יותר. אבל זה ממש לא התחום שלי..

אם יש לך בייבי פייס זה אבוד לך, אבל

אם לא, אז וותרי על איפור כבד, זה יראה שקוף מידי שאת מתיימרת להיות בוגרת יותר, נסי ללכת על הסטייל לבוש המכובד יותר, את יודעת סטייל של חולצות מכופתרות, או מעיל מרשים כזה כמו של אנשות עסקים וכאלה, אלא אם כן את לא אוהבת את סגנון הלבוש הזה, או שפשוט תגיעי עם מישהו מבוגר יותר ואז תיכנסי בכל מצב, למרות שאני חושבת שכדאי לך לעשות תצפית קצרה על סגנון הלבוש של הבנות שנכנסות לשם, אבל תעשי טובה אל תגזימי עם האיפור, עדיף לך לשים שחור בעיניים סומק שמבליט את עצמות הלחיים או איזו צללית בהירה שתתאים לצבע העיניים שלך, בהצלחה, וספרי לי איך היה... לילי

lova-girl

New member
יש הרבה פתרונות../images/Emo66.gif אבל...

דבר ראשון לילי צודקת בלי איפור כבד סתם יראו שאת מבלפת נסי להתאפר בגוונים חומים ובצורה שפיצית כמובן סומק גם כן חום את העניים נסי להראות בצורה חתולית יותר זה עובד אם היה קיץ הייתי אומרת לכי על מחשוף עמוק אבל בחורף לכי על מחשוף בגב וכמובן עם ז´קט בהצלחה lova girl

אלישיה

New member
שירזי............!

אוקיי אני חושבת וחושבת.. מה ייגרום לך להראות יותר בוגרת?! עכשיו... דבר ראשון תלכי עם עקבים גבוהים!!!!! לפחות תראי יותר גבוהה...(:) ... אני מציעה על מגפיים יפות בצבע שחור... לא גבוהות...עם עקבים דקים... וגבוהים.. לא יותר מדי... עכשיו מממ.... בקשר ללבוש..... מממ... בקשר לחולצה.... יש חולצה מהממת.. ששמתי לב... שבנות בגיל 18..19..20.. הולכות איתה .. לפחות אצלנו בעיר... חולצה שחורה... שקופה..פצצה מהממת.. אם אין לך תשיגי... (אבל אני מדברת על חולצה שקופה שקופה....לא קצת שקופה)!... מתחת כמובן חזייה שחורה... שזה מהממם... והייתי מציעה לך ללבוש ג´ינס... לא מתרחב... או משהו כזה... צמוד.. ושיישב עלייך מהממם כממובןןן ושיחמיא לגוף שלך
ולנעול את המגפיים השחורות שהצעתי לך בהתחלה... בקשר לאיפור.. באמת תקשיבי לבנות האחרות שענו לפני.. לא איפור כבד.. מממ.... שימי סומק שיתאים לגוון עורך... הצעה שלי: לא משהו בגוונים של חום כהה... הייתי מציעה... אם יש לך עור בהיר... אז משהו כתמתם- חום... (שילוב של חום וכתום) והייתי מציעה לך אודם/ליפ-גלוס בצבע חום בהיר... אם את צריכה... נראה לי שאת יודעת... אבל אם יש לך פצעים על הפרצוף אז תסתירי אותם עם מייק-אפ........ וצללית... לא הייתי מציעה לשים אבל אם את רוצה... שימי צללית בגוון.. שאת אוהבת.. וצללית שתתאים לך לצבע העור!... תגידי לי אם ההצעה שלי מוצאת חן בעינייך!!! אוהבת... אלישיה!

תודה לכ-ו-ו-ו-ל-ם../images/Emo24.gif

אלישיה, תודה מיוחדת בשבילך על ההסברים, וכיף לקרוא את מה שאת כותבת.. אני חושבת שאת די קולטת את הראש שלי אפילו שלא ראית תמונה שלי ואני אמשיך לקרוא את מה שתכתבי! האיסיקיו שלי 126724557.

השער זה החלק הכי חשוב

הדבר הכי מבגר זה תסרוקת נכונה. שער ארוך פזור לרוב גורם לבחורה להראות צעירה יותר. שער קצר, או אסוף בצורה כבדה מבגרת מאוד - שימי לב. איפור לא שווה דבר אם השער הארוך פזור בחופשיות!!

catchatul

New member
יקירתי כנסי ועכשיו!!!

אחרי כל הדרמטיות תרשי לי (למרות שפנית רק לבנות) לעזור לך בתור אחד שמאפר, מלביש, מסדר גבות וציפורניים לידידות שלו ועוד מלאאא עינייני אסטתיקה. אז ככה, אני הייתי ממליץ לך לפתוח את תיק האיפור שלך של אמא ושל חברה טובה, להוציא משם צלליות, סומק, אבל בעיקרון כדי "לשנות" את הגיל שלך הכי כדאי לך להדגיש את העיניים כי זה החלק שאומר הכל! תראי, כמו שאת יודעת, המגמה היום היא להדגיש רק חלק אחד בפנים שלך כשאת מתאפרת. אם יש לך שפתיים עבות (קיילי מינוג סטייל) אז תשימי אודמים וגלוסים למיניהם ותבליטי את השפתיים בצורה הכי חושנית שיש אבללללל מכיוון שמו שכבר אמרתי את רוצה להיראות גדולה יותר הכי כדאי להתמקד על העיניים. קחי עיפרון שחור, קו קטן מתחת לעיניים ומעליהן (אם יש לך עיניים גדולות העיפרון השחור משני הצדדים יתחום אותם ויקטין מעט)... אם יש לך עיניים בגודל ממוצע אז רק שחור מתחת לקו העין וצללית לבנה או עיפרון שהוא צללית לבן מעל העין... עכשיו הגיעה שעת הצללית. קחי צללית בגוון של אחד הצבעים שלא ממש בולטים בצבעי הלבוש שלך (נניח את לובשת מכנס שכולו שחור ויש לו פס לבן, סתם דוגמא, אז שימי לבן כצללית, מבינה?) עכשיו שימי את הצללית (רצויי שהיא תהיה כהה) בפינה של העין ותעשי מעין משולש כזה (אני לא יודע איך להסביר לך) ואת כל העפעף העליון תמלאי בצללית בגוון בהיר יותר אבל שיזכיר את הגוון שהשתמשת בו בפינת העין (אם נניח שמת ורוד כהה בפינה של העין אז שימי על כל העפעף גוון בהיר יותר של ורוד). עכשיו הגיע תור המסקרה (על הקונסילר אני מוותר כי את לא כזאת זקנה עם קמטים וכל מיני ג´יפה שצריך להסתיר מתחת לעין). קחי מסקרה (שחורה ורק שחורה כי מסקרה כחולה או חברותיה זה דוחהההההההה) ושימי על הריסים...תגרמי לזה שהריסים שלך יתארכו בטייייירוף!!! עכשיו למרות שצריך להדגיש את העיניים (מה שכבר נעשה) אסור לשכוח את יתר הפנים... סומק על עצמות הלחיים כדי להבליט אותן ולהעניק מראה בוגר יותר. מומלץ שלא להשתמש בצבעים בובתיים לעיניין הזה אלא משהו סולידי ומתון. שפתיים מרוחות בליפ גלוס שקוף או בגוון של השפתיים שלך כשהן ללא איפור (חשוב לזכור שאת לוקחת את הגלוס איתך בתוך התיק גם למסיבה) הממממ אני חושב שזהו, כיסינו את הכל... לכל שאלה נוספת או דילמה אופנתית כזאת או אחרת תשאירי הודעה ואנסה לעזור... בה ביי קאט-חתול

למעלה