זקוקה לעזרה עם חניך.

zooey1

New member
זקוקה לעזרה עם חניך.

שלום, אני בת 17 וחצי ואני מדריכה בקייטנה. החניך שלי בן 5 ואני ועוד חברי צוות בקייטנה שמנו לב להתנהגות מוזרה מצד החניך. ההתנהגות המוזרה שלו מתאפיינת בבטויים מיניים ונגיעות הן בעצמו,בחניכים אחרים ובחברי צוות. לדוגמא: בבריכה החניך נגע לי בחזה,מיד הורדתי אותו ממני והסברתי לו שזה לא בסדר וזה אסור.התגובה שלו הייתה "אני נוגע ככה גם לאמא". החניך גם נגע בהפתע לחבר צוות אחר באיבר המין ואז התרברב בזה בפני חניכים אחרים. בין החניכים בקבוצה שלי הייתה היום שיחה על דברים ישרים (אני לא זוכרת במדויק את השיחה).הם העלו דוגמאות לכל מני דברים ישרים. המדריכה שאיתי (גננת במקוצעה) ואני נכנסנו לשיחה בתמימות של ליצור קשר עם החניכים (הקייטנה התחילה רק השבוע) והחניך קפץ ואמר "אתם יודעים מה עוד ישר?? הפות של אמא שלי ישר". הגננת ואני היינו בהלם.קיימנו על זה כבר ישיבת צוות כי זה מפריע לכולנו. אנחנו לא יודעים מה לעשות. תייעצו לי בבקשה.

היי

מאוד חשוב שאתם דנים בזה בצוות. דברתם כבר עם האחראי על הקייטנה? מה העמדה שלו ביחס לזה? אני מציעה לדבר עם ההורים שלו, לספר להם על הדברים האלה, ולשמוע מהם איך הם נתקלים בזה בבית, ואם יש להם השערה מאיפה זה בא. אני חושבת שכדאי גם לדבר עם הגננת שלו על זה, ולבדוק איתה אם זה משהו שקורה גם בגן. אתם מכירים את הגננת שלו במקרה? אתם יכולים לנסות לדבר עם ההורים שלו, ואולי דרכם להגיע לגננת על מנת לשמוע גם ממנה

למעלה