זקוקה לעזרתכם..

זקוקה לעזרתכם..

אפתח בזה שאני מצטערת שהשם שלי עדיין מופיעה המדליקה 32..בזמנו אחיין שלי רשם אותי בתפוז וכך נשארתי לענייני יש לי בת מקסימה בת שלוש וחודשיים..התחלתי לה גמילה מוקדם מדי, ומאז רק בעיות עם יציאות קקי היא במשך כל היום גמולה מטיטולים..פיפי עושה בשירותים או בסיר..כמובן עצמאי ומדי פעם גם מזכירים לה ל עשות הבעיה הגדולה שלנו היא היציאות שלה בקקי..כמעט חצי שנה אם לא יותר יש לנו בעיות ..היא לא עושה קקיי ..מפחדת לשבת להתאמץ בשירותים או בסיר..קנינו לה אבילק ובזכות זה מדי פעם מתרוקנת...ולפעמים פעם בשבוע עושה עצמאי בטיטול באמצע הלילה..וגם רק גוש לא גדול...לא יודעת מה לעשותתת.נראה לי זה ריגשי יותר..אבל אולי גם לא..מה אני עושה\ זקוקה לעזרתכם ומודה לכם מראש בתודה גלית אמא של נופר

miyoos

New member
הייתה לנו אותה הבעיה עם שירה

היא "נרפאה" מזה רק בגיל 4. אנחנו לא יודעים מה גרם לזה זה התחיל בערך בגיל שנה וחצי ורק בגיל שלוש סוף סוף אחרי שעברנו דירה ובעקבות כך רופא התחלנו לטפל בעניין ברצינות. מה שקרה זה שלשירה היו פיסורות כי הייתה מחזיקה את הקקי בפנים ורק עושה פעם בשבוע וזה היה יוצא קשה מה שגרם לפיסורות לחזור ולכאוב וכו' מעגל קסמים שלם. הרופא נתן לנו סירופ בשבילה אשר הוא שמן שגורם לריכוך הצואה אבל ולהמרצתו לצאת אך היה גם מתוק כך שהסכימה לקחת אותו (אני מצטערת אני לא זוכרת את השם של הסירופ) ואחרי תקופה של כמה חודשים טובים ורגע לפני שהלכנו לרופא גסטרו היו שיפורים עד שלאט לאט זה עבר לה אבל עד היום כל פעם שיש לה עצירות בלב אני נלחצת, וכל פעם שהיא מבקשת שיבואו לנגב לה יש לנו מאין צהלה בלב. אני בזמנו השארתי לה את החיתול בלילה כי לפחות כך היא עשתה משהו. הייתי פונה לרופא הילדים שלכם ושואלת לעצתו ואף שואלת אם כדאי לפנות לגסטרו (היו לי שתי חברות שבסוף הילדים שלהם נאלצו לעבור ניתוח בשל הבעיה ולכן כדאי כמה שיותר מוקדם לטפל). המון הצלחה וסבלנות ולא לכעוס על הילדה כי באמת שזה מצב שכבר לא באשמתה והיא רק צריכה חיזוקים.

למעלה