זקוק להמלצות לפסטיבל הג´אז באילת

ניסים ב.

New member
זקוק להמלצות לפסטיבל הג´אז באילת

אני נוסע לאילת בשבוע הבא ושמתי לב שיש שם פסטיבל ג´אז. מכיוון שאינני מכיר את ההרכבים, רציתי לקבל המלצות על הופעות שאמורות להיות טובות. תודה ניסים

מני.ת

New member
JAZZ SESSIONS

שלום ניסים. בקיץ 90,92 עבדתי באחד ממלונות רשת ישרוטל באילת, ואחד הזכרונות הטובים שלי משם זה פסטיבל הג´אז . שיא החוויות היה משעת חצות על הדשא של מלון ריווירה. אמנים היו מתקבצים שם ומנגנים באופן חופשי. היינו יושבים על כיסאות הנוח על הדשא ומאזינים בשקיקה עד הבוקר. כיף אמיתי. כדאי שתבדוק אם עדיין מתקיים המנהג הזה, ואם כן, אל תוותר עליו !. עם חברה או בלי, יש משהו קסום באותו מקום ובאותם שעות. תהנה, מני

המלצות על פסטיבל הג´אז באילת

ניסים שלום, כל שנה אני יורד לפסטיבל ונהנה ממגוון הופעות. לפני 3 שנים היתי בשתי הופעות של DIAANA KRALL האגדתית ולפני שנתיים בשתי הופעות של צ´יק קוריאה. שני אומנים מומלצים השנה הם בילי קובהם וטוטס ת´ילמן, שניהם מופיעים בנפרד. ההופעות התקימו בשנים האחרונות בנמל אילת, כרטיסים מוזלים ניתן לרכוש במשרד כרטיסים בעיר שנמצא ליד ברגר קינג. המארגנים סוגרים 5-6 אזורים פתוחים בנמל אילת בעזרת מכולות, האקוסטיקה טובה מאוד, האוירה מצויינת- הרבה בירות ובחו... כפי שמני כבר ציין, לאחר ההופעות הרישמיות מתקיימות הופעות של הרכבים ישראלים בשניים עד שלושה בתי מלון בעיר, מהשעה 01:30 ועד הבוקר. ברחבה בה מתקיימות ההפעות וגם בבתי המלון בהם מתקיימים הסשנים, נמכרים דיסקים (ג´אז) בהנחה ניכרת. אל תשכח לקנות חולצת טי שירט של הפסטיבל. תומר צין

את רובם אני לא מכיר

אבל יצא לי לשמוע את MMW ברדיו, והם היו מדליקים לחלוטין. ג´אז-פאנק-גרוב, מהסוג שגורם לך לזוז בכיסא, עם הרבה אורגן, כמו שאני אוהב.

למעלה