זקוק לעזרה ב-netbus

rondel

New member
זקוק לעזרה ב-netbus

כיצד ואיפה אני יכול להשיג מדריך/הוראות להפעלת netbus? כיצד אני יכול לגלות כתובת IP של מישהו?

@poet admin

New member
הפורום לא נועד לעזור לפרוץ

מה שאתה רוצה לעשות הוא פלילי . אנחנו לא יכולים למנוע ממך לעשות שטויות , אבל אנחנו לא חייבים לייעץ לך . במה שקשור בפריצה . אנחנו כאן למנוע מהאקרים לפגוע בנו ואני באמת מקווה שלא תסתבך

matan*

New member
אחי תשובה!ואני גם צריך עזרה!

אני לא יודע איפה נמצאת תוכנת הוראות לנטבאס אבל! אם יש לך אי סי קיו אתה יכול להוריד מ-www.guynet.up.co.il בפינת האקינג תחת קטגוריה ICQ יש תוכנה שאתה מכניס מספר של אי סי קיו והוא נותן לך אי פי קוראים לזה משהו כמו ICQIPSHIFFER נראה לי אני גם צריך עזרה! איך אני משיג פורט פורט פורט כדי לפרוץ???

matan*

New member
ואני גם צריך עזרה!תודה!לקרוא רק האקרים!

נראה לי אני גם צריך עזרה! איך אני משיג פורט פורט פורט כדי לפרוץ??? מי שרוצה להסביר לי ולא כמו אלה שאומרים אי אפשר דרך המחשב ורוצה לעזור תודה! מספר אי סי קיו של-79389858

yahool

New member
הכיף שברכיבה על סוסים טרויאנים

כדי להכנס למשהו למחשב דרך טרוג`ן אתה זקוק לאותה כמות של חוכמה , גאווה וסיפוק הדרושים לחיטוט למישהו זר בארון. אין בזה שום אתגר , זה לא להיות האקר , זה לא חוקי , זה לא כיף , זה פוגע למישהו בפרטיות ועוד הרבה דברים לא מועילים.

RageALSM

New member
NETBUS/BO/SUB7 == STUPID LAMERS

WTF, WHY TO USE NETBUS? TO FUCK SOMEONE? IMAGINE SOMEONE WOULD NETBUS YOU.. FUNNY EH? if you would try to probe me I would see that and I would kick your ass (don`t worry, I know how) lame netbus users dammit every 30min some israeli lamer portprobes it`s insane never seen such a lameness b4

למעלה