חבל ששלי עולה על חשבון ציפי ולא ליברמן וביבי

GIOVANINI

New member
חבל ששלי עולה על חשבון ציפי ולא ליברמן וביבי

עצוב שיש לנו עם פשוט מפגר שאוהב שדורכים עליו. הרי אם ציפי תשב עם שלי בקואליציה ובלי המפלגות החרדיות המסריחות והמתנחלים, רק טוב יכול לצאת מזה ויהיה צאנס אמיתי אולי לשינוי אמיתי במדינה. אני שמח ששלי יו"ר העבודה וטוב שהיא עולה בסקרים, אבל אם יהיה ככה קרוב לבחירות אצביע לציפי אסור שקדימה תחלש גם. (ואגב לא אכפת אם ציפי ראש הממשלה או שלי ראש הממשלה)

אכן, אסור שקדימה תיחלש.

קדימה צריכה להיעלם, לא להיחלש. בלי קשר לשלי, שממילא העליה שלה בסקרים היא כמו העליה של מרדכי בסקרים שהסיימה לבסוף ב6 מנדטים...

srp

New member
בוחרי השמאל באם ממאגר מסויים

בישראל יש לזכור שבוחרי השמאל בברובם מגיעים ממאגר מסויים. אלו שלא מסוגלים לחשוב מהמוח אלא מחליטים מה שהם מרגישים. אלו שמובלים על ידי רודפי בצע מסוגים מסויימים שמתהדרים כפרופסורים. לוזרים וכד'. בכל עם יש מגוון של ציבור. כיום אכן יש השתדלות של קבוצות להפוך את העם לאהבל (כדוגמת הקרן לשיראל חדשה וכד') אולם הם לא מצליחם כל כך. כמה שיותר אהבלים - יותר מצביעים לשמאל.

פוקסי99

New member
נכון אתה צודק

השמאל זה אותם האשכנזים הלננבונים אשר לא תרמו מאומה רק ברחו מכל אחריות לא הקימו אפילו ישוב אחד רק ראה מה הולך כיום עם העניים. ותחשוב מה היה קורא לכל אותם שוכני המעברות לו הליכוד היה אז בשלטון ונכון השמאל הם אהבלים.ולא מבינים מה הם חושבים. אבל יועצי התקשורת של ביבי הראו לו כיצד להשפיעה על רפי השכל שהם רבים לצערנו כדי שיבחרו בו. כך שפעם הבאה תכתוב רפי שכל ולא אהבלים כי אהבל חושב לא נכון. רפה שכל לא מסוגל לחשוב. אז עם אתה מסוגל תחשוב על זה

srp

New member
אתה מתיחס לשמאל של פעם

היום השמאל זה הוזים כמו יוסי בילין, שמעון פרס, זהבה גלאון, ציפי ליבני, חיים רמון ושות' שעוסקים בהרס ההתישבות, בעשיה לביתם ובדאגה לג'וב הבא.

פוקסי99

New member
אתה לא צריך להוכיח לי

את מה שכתבתי קודם וכצד כבוד לאלו שהביאו אותך עד הלום. למרות שאימא שלו ערביה אז מעט כבוד לשמעון פרס אבל מי שמיושם היום את משנתם של אלו שהזכרתה אלו אנשי הימין בעזרתך !!! את סיני החזיר בגין את ימית הרס בגין את פיתחת רפיח החזיר אחד האידיאולוגים ומושכי הקולות שרון את כל הרמה עד הכנרת כמעט והחזיר ביבי ולמזלנו זה נכשל ולידיעתך את מזרח ירושליים יחזיר גם ביבי ואתה זוכר את ההבדל בין אהבל לבין רפה שכל אז תנסה לחשוב .מה כדאי ומה טוב יותר סיסמאות למען לכבוש את השלטון. או מעשים למען המדינה. אגב אתה יודע מי מתוך מחשבה אסטרטגית וראיית הנולד הקים את התעשיה הצבאית. את התעשיה האווירית. ואת הכור האטומי בדימונה ואלו לא סיסמאות אלו מעשים ועוד דבר בזמן רבין ופרס הוקמו יותר ישובים ביהודה ושומרון ופיתחת רפיח מאשר בכל תקופת שלטון הימין כך שמי שלא בנה יותר קל לו להרוס

denur1

New member
GIOVANINI נראה לי שאתה מעט מקדים את המאוחר

אין שום ודאות שציפי תעמוד בראש קדימה בבחירות הבאות, ויש גם את אריה דרעי שאולי יכנס למרוץ עם מפלגה לא סקטורילית, עד לבחירות יהיו עוד שינויים במפה הפוליטית, מפלגת העבודה צריכה להתרכז בדרכה ולתת דרך פעולה ברורה כדי לחזור לקדמת הבמה.

יוֹאב

New member
טוב ששלי עולה

וטוב שזה על חשבון קדימה. הייתי שמח אם שלי תעלה על חשבון כל המפלגות האחרות בכנסת, אבל אם הייתי צריך לבחור אחת, הרי שזו קדימה. קדימה זו מפלגת סידור עבודה שאין בינה ובין אג'נדה סוציאל-דמוקרטית דבר וחצי דבר. מבחינת הון-שלטון קדימה והליכוד הן אותו החרא

למעלה