חבר´ה! יש לי וידוי!

ENZO

New member
חבר´ה! יש לי וידוי!

אני שונא שוקולד!!!!!!!!!!!! אבל.... אני אוהב קרמבו... זהו.... זה מה שיש לי להגיד! כומתה זוהרת = חיים זוהרים

מיטללל

New member
אנזו=הפרוייקט השבועי

פעם בשבוע ביום שני אני או ליאני נבחר חבר פורם אחד והוא יהיה הפרוייקט השבועי. זה יהיה מישהו שממש <חושב> שהוא לא אוהב שוקולד או מישהו שאוהב שוקולד בצורה מוגזמת ואז נטפל בו אחרת {חכו לשבוע הבא}. השבוע נבחר אנזו, שהוא בן אדם באמת מקסים... בעל טעם מאוד נסבל לרוב... שהעיז לכתוב שהוא "שונא שוקולד".. תפקידכם הוא לשכנע אותו ולהראות לו כמה דברים מגוונים וטעימים יש. וששוקולד זה לא רק פרה אדומה {שגם לזה אני דיי מכורה}.. לכתוב מתכונים בשבילו {ובשביל כולם}, לשים תמונות מגרות.. ולגרום לו ביום ראשון הבא לדבר אחרת. האנחנו מסוגלים לכך? אני מקווה שכן :)

מיטללל

New member
תשתפו פעולה!

אני דואגת לגורלו של אנזו...!

ENZO

New member
אין סיכוי! ../images/Emo150.gif

אין סיכוי שתשכנעו אותי לאהוב שוקולד.... כי זה פשוט מתוק מדי בשבילי.... אני פשוט בנאדם שאוהב את הטעם בפה שלו שיהיה מר.... (חוץ מקולה כי אני מכור לזה.
) אני בנאדם שפשוט אוהב בבוקר לשתות את הקפה שחור טורכי עם רבע כפית סוכר! אז מיטללל.... תחלמי.....

מיטללל

New member
מה תגידו לו על זה? ../images/Emo12.gif

<מיטל חסרת מילים> אנזו.. הסתכלת בתמונות המגרות? קראת את ההודעות עם המתכונים? מכורי שוקולד שלי... עזרו לי לשכנעו כמה הוא טועה!

zimes

New member
ניסית קקאו גולמי?

הייתי פעם בעיירה קטנה בצרפת, בה מוכרים שוקולד מריר עם אחוזי קקאו מטורפים. היית אוהב את זה.

ENZO

New member
טעמתי את זה פעם....

זה היה הדבר הכייייייי מגעיל שהכנסתי לפה... זה פשוט דוחה....

maayan15

New member
ומה עם מוס שוקולד?

וקינדר?...ביצת הפתעה קינדר!!...כולם אוהבים קינדר....

ENZO

New member
דווקא פעם הייתי מכור לקינדר

כשהייתי בן 6 אבל זה היה רק בגלל הצעצוע, לשוקולד הייתי נותן ביס וזהו....

maayan15

New member
אתה חולה!

ואני התייאשתי...אתה מקרה אבוד..אין מה לעשות...שונא מתנות יחיה (וכמו שאומרים- אני מעדיפה למות צעירה
)...ושונא שוקולד?.....לשונא שוקולד יהיו חיים עצובים ולא טעימים...

למעלה