חבר´ס..ישבתי והקשתי לי ל...

• פותח הנושא TkTk
  • פורסם בתאריך

TkTk

New member
חבר´ס..ישבתי והקשתי לי ל...

"הכוס הכחולה",שיר שכולם יסכימו איתי...מ-ע-ו-ל-ה... ואני כזה מזמזמת ת´מילים... ופתאום,רק היום,קלטתי ת´גאוניות של השורה: "חצי משניים זה אחד לא שלם". גאוני. אז... כדי שיהיה פואנטה...ממ.. קבלו שרשור ציטוטי-עברי שחביבים עליכם!
"בסיפורים הכי יפים באגדות הכי טובות המלכים האמיצים והנסיכות הכי יפות. ובחיים שלנו פה,אז העשן של הסיגריות מכסה את הפנים העייפות."
"אם לא היא,אז אף אחת.יותר טוב כלום מכמעט."
"תיזהר מאנשים שמחייכים.גם אצלנו יש כאלה..חרא של כבשים.."
"זה דור שלם של אנשים שלא איכפת להם כמעט מכלום. עם מי לישון,מתי לקום.ואיפה הזהות שלנו?!"
"די.ג´יי זה לא שם פרטי,למרות שחצי ת"א תסתובב כשתצעקי..." ויש עוד הרבה, אבל.. הבמה שלכם.

סנטה

New member
ציטוטים שאני אוהב :

-זה תמיד אהבה ותמיד מסובך ונמאס ! - עוד תגלה שהעולם רגיל שהקירות שלו מחומר שאפשר לראות . - תזכרו שיש אנשים , יותר חלשים ! - להסתכל עמוק האושר הוא בפנים ! ועוד כמה ... אני אזכר ויגיד לכם !

סנטה...

המשפט הולך ככה: "עוד תגלה שהעולם רגיל, שהקירות שלו מחומר שאפשר למעוך...." עוד מעט עברי שר "פקח אני פורק סחורה...."

tamirzo

New member
בעיניים האלה יש משהו נשבר מבפנים

כולם נעלמו לי ונשארת אתה,אני צריך רק את היד שתלטף אותי בחושך וכשאני לבד...,יש פעמים שהעולם הזה נראה לי ענקי...,מה את חושבת שתבכי זה יעזור מה את...,וכמה שאני אוהב.וזה רק טיפה משלושה אלבומים סך הכל ידידי, אבל זו רק דעתי. תמיר

Shani5

New member
אממ אמרתם את הרוב

יש את מה שבכרטיס אישי שלי: "אתה לא צריך מראה בשביל לראות שהחיים שלך יפים" בכלל כל השיר הזה (4 כרטיסי אשראי) יש מלא ציטוטים נכונים... "איך אושר זה דבר יפה, שיחלקו גם לנו" "הוא עיוור לראות שמשהו שונה, שהעולם חדש, שהעולם יפה" את הרוב כבר אמרתם.... אין לי הרבה מה להוסיף..

Rachely41

New member
ציטוטים נבחרים... ../images/Emo12.gif

קודם כל - סנטה - תתחדש על הפורום והמון בהצלחה... ( אני מהפורום המקורי ).. ציטוטים שאני הכי אוהבת: - "כשאני אגדל אני אהיה כמו כולם, ותהיה לי אהבה שתחכה לי בעולם, יהיו לי כוכבים, על הג´קט הכי יפה בעיר אחד אחד אני אקטוף אותם יפים... להשתמש ולהחזיר.. " - "הכוכב שלי עייף מבעירות ונפילות, חברים שלו אומרים - תיפול תקום תשיר תרקוד תדע שאם אנחנו כאן, אתה יכול להתרסק, ולמחוק את החיוך מהפרצוף שכבר במילא מתפרק..." "- "ואולי במקרה, יגמרו החיפושים ואולי הוא יהיה, הדבר שבשילו החזקת חיים.." - "האהבה שלי, אם זה חיוך אמיתי אני הפסקתי לשאול, אני הפסקתי לשאול אז עכשיו, אני לא נותן לה ללכת.. " - "פקח אני פורק סחורה..." (סתאם...
) ויש עוד הרבה, כמעט מכל שיר - אבל אלה הכי מיוחדים !!
רחלי.

מממ..יואו יש המון..

טופ אלה שאני חושבת עליהם עכשיו.
´ יש לי ענן שקוראים לו על שמי והרבה כוכבים שנדלקים בשבילי כמו ילד שחי בתוך סרט בעיירה קטנה בארץ אחרת ויש לי חלום´
´וזה תמיד אהבה וזה תמיד מסובך ונמאס´
´מוות בטוח זה מוות מהיר
איך אושר זה דבר יפה..שיחלקו גם לנו
מממ כל השיר החברים הישנים שלי גאוני ..וכל כך מתאים לי
שהכל יעבור גם שיר גאוני
/אני שונאת בנים אני צריכה אישה´
חיחי אני משתמשת בו הרבה
´זה דור שלם של אנשים שלא אכפת להם כמעט מכלום´ אופ אין לי מצפרוח לחשוב עכשיו..זה כואפ
אולי יותר מאוחר

ליקה1

New member
וואו

אני חשבתי שאני היחידה שקנתה את הדיסק שלש רון חזיז בשביל עברי....

Rachely41

New member
לא קניתי את הדיסק של שרון בגלל עברי

אלא בגלל שאני אוהבת את שרון ואת השירה שלה.. עברי עשה עבודה מצויינת עם הדיסק ושומעים את הסגנון שלו כמעט בכל שיר שלה שם.. היא זמרת מעולה קודם בזכות עצמה..

סנטה

New member
הדיסק של שרון חזיז ...

הוא דיסק ענקי , דיסק ממש טוב ... אני חושב שהיא זמרת מאוד מוכשרת !

ליקה1

New member
במחשבה הראשונה

קניתי את הדיסק בשביל עברי... כמובן אחרי שהאזנתי לו גיליתי מאחוריו הרבה כשרון למרות שאני עדיין חושבת שהשירים שעברי כתב הם היפם ביותר בדיסק

למעלה