חברההההה!!!

חברההההה!!!

מה שלומכם??? מה המצב?? המווווווווון זמן לא הייתי פה אבל אין מה לעשות ...יש לימודים ובגרויות ובכל זאת....צריך להוכיח אחריות...רועי,יונתן,ספיר,גור,אלמההההההההההההההההההה!! מה אתכם מה שלומכם??? המוווון זמן לא התראנו!!!! בקיצור שיהיה לכווולם יום מעולה וקבלו ממני חיבוק וירטואלי עצווום!!!

*להראות אחריות....אני מבקש.....עברית נכונה... (אני את הבגרות שלי בלשון עוד לא עשיתי...!)

אדםםםםם יא שווה כנס

אני גרה בקיבוץ בים המלח ויש לי שכנה שהיא גם חברה ממש ממש ממש טובה שלי, אז אמא שלה, חברה של אמא שלך (אני גם יודעת איך קוראים לאמא שלך) וגם אמא שלך נסעה עם אמא של חברה שלי לאיטליה פעם אחת...... אתה ממש ממש מש שווה ויודע לשחק ממש יפהההההההההההה, וראיתי אותך גם בארבעה בעקבות החג כשהיית יותר קטן, והיית כזה חמודדד.!!! צליל טלמור

Tottiana

New member
אני עושה

בחצי הבא את הבגרות בלשון.. איזה כיתה אתה? איזה בגרויות אתה עושה השנה? אני עושה ממש היום יחידה שלישית במתמטיקה.. עשיתי אנגלית יחידה 1 עשיתי היסטוריה יחידה 1 ספרות 2 יחידות מינהל עסקים 3 יחידות בחורף אני עושה לשון, תעבורה (תאוריה לאוטו), והיסטוריה יחידה 2 הכי חשוב אבל זה שאחרי הבגרות היום במתמטיקה, אני לא לומד יותר מתמטיקה, אךךך איזה חיים יפםי אלו חיים בלי מתמטיקה

R o n o s h

New member
אדםם ימושלםםםם

אדם מה קורה חמודד??? שלחתי לך מסר..בקשה תענה ליי חולה עליךךך רוני

sapir161

New member
איזהה חמודדד

גם אנחנו התגעגענו אלייךך מאוד מאודד בהצלחה עם הבגרויות!!!

yuviz

New member
ואוו! אדם נכנס.. ש=ה

ואוו מגניב.. אתה עדיין פה?? אתה השחקן הכי טוב שראיתי! אתה משחק ממששש יפה בצעד קטן! ראיתי ת'התחלה ואת הסוף.. אני ממש מתגעגעת לראש גדול ומחכה כבר לעונה שנייה! ראיתי ת'ארכיון וראיתי שפעם נכנסת מלא.. טוב תענה לי בקשה! לילה טוב לכולם.. (עדיין לא ממש לילה.. =\\) ודרך אגב!! אני ממש לא זוכרת מתי אבל בערך מתי שראש גדול התחיל אז הייתי בירושליים וראיתי אותך.. והיית ממש מוכר לי אבל לא ממש ראיתי ראש גדול אז..

חחח

אהלן אדם! בהצלחה בבגריות! אבל אם אתה כבר מחובר אז אולי תיכנס לצ'אט? פליז...

למעלה