חברההההה!!!

shirel 1211

New member
לאדםםםם../images/Emo70.gif

סוף-סוף שומעים ממך
חחח... קבל חיבוק וירטואלי ענקי בחזרה
{תזהר שלא נפיל אותך
}. בכל אופן
בבגרויות
וטיפשיר {טיפ} בשבילך: בזמן הבגרות תאכל משהו מתוק
זה עוזר לריכוז ומפתח את תאי המח
שיראל

עינב2000

New member
חחחח שיראל...

ידוע ובדוק....וכוולם תודה רבה... ממש התגעגעגעגעגעתי!!!!

shirel 1211

New member
גם אנחנו../images/Emo70.gif

קבלי חיבוק וירטואלי ענקקקקקקקק
והתמזל מזלך אז תקבלי
חחח... סתם. שיראל

ayeltush1

New member
אדםםםם אח שלי חח מה נשמע?..

חולהההההההה עליךךךךךךךךךךךךךךך ועל גוררררר אחים שלי קבלו ביג קיססססוחיבוק ענקי חחחח מואהההההההה וכמובן לבעלי יהונתןןןן מתה עלייךךךךךךךךךךך הוא ענה לי היוםםםםםםם איזה כיףףףףףףףףףףףףףף

איילת...

כולנו משפחה אחת גדולה ומאושרת! חח.. אבל רגע.. איך יכול להיות שאני אחותך ואם אחיך ואני ואדם נשואים?!?! חחח... הסתבך..

shirel 1211

New member
אההההה חחחחחחחח

פרם, פרם, פרם, פרם, פרם, פרם, פרםםםםםםם מיקי, הגעתי ברגע הנכון
את חושבת שאני שיראל אבל לא, אני לא... אני בונד, ג'יימסה בונד, ואני אציל אותךךךךךךךך כמובן, תמורת תשלום מסויים... חחחח

ayeltush1

New member
חח מיקמיק אנחנו כולנו אחים חח

כן זה קצת מסובך הקשר אבל איך שהוא כל השחקנים אחים שלנו חח וגם תום האורגינל הצטרףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

non stop1

New member
אדםםםםםםםםםם כפרה עליךךךך!! ממצב???

יש לך במקרה היום בגרות במתמטיקה? כי גם לי יש חח איזה יופי בהצלחה אם יש לך!!!! יום מקסים שיהיה לך וחיבוק וירטואלי ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקיייייייייייייייייייייייי!!!!!!! מואהההה :) :) :) :)

אתושששש

New member
אדםםםםםםםםםםםםםםםםם

מההמםםםםםםםםםםםםםםםםםםם שלי..!!!!!!!!!!!! יאוויאויאויא איזה בנאדם מושלםםםםםםם..!! יש לך עיינים מדהימותתת..!! המון
בבגרויותתתתתתתתת..!! אוהבת המון המון המון..!! המונים של
ו...
אוהבת המון
אתו'ש

חחחחח

ממש ממש ממש תודה!!! אין לכם מושג כמה אני מעריך אתכם!!!!! (ד"א לא עשיתי בגרות במתמטיקה....אני עושה מועד קיץ...!!) נ.ב. לירןןן: א. מה שמעתי רימיתה את כווולנו???? ב.שמעת על טוביה??? אני מבקש לספק לו את כל מה שהוא רוצה...אחרת הוא מתפרץ....אם לא....סתם יצאתי יצוווווור!!!
...אדם.

אדם אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךך

וחברה שלי הכריחה אותי למסור לך שאתה מלךך...

yuviz

New member
איזה חמוד!

מתים עליך פה! נעים להכיר.. יובל.. לא הייתי פה כשנהגת להיכנס! בהצלחה בבגרויות!! מועד קיץ גם טוב.. יותר זמן

למעלה