חברה בואו נדבר על ההימור -- פוקר !

Ybet

New member
איזה שירותים טובים יותר ברשת?

האם הימור מפוקפק ולא חוקי ברשת נחשב כשרות טוב? האם תלונות של אלפי אנשים שנפלו קורבן לרמאות וחוסר תום לב זה שרות טוב? האם אחרי כל הודעותיי מישהו עוד רוצה לתת את פרטיו האישיים לאתרי הימורים ולסמוך עליהם שינהגו בו ביושר? שמע,כעצמאי שלא תלוי בשום גוף אני מגן כאן על האינטרס של כלל ציבור המהמרים ולא בעל אינטרס כלכלי כמוך שקשור באתרי הימורים ולכן מגן עליהם בחרוף נפש כמעט.. אולי ספר מה האינטרס שלך להגן על אתרי ההימורים? שנדע כולם.

שחר israbet

New member
תשובה

האינטרס שלי הוא שאני מנהל פה פורום הימורים, ומאמין שהשימוש בשירותי אונליין עדיף בתחום הספורט על אלו של המועצה להסדר ההימורים בספורט (ליינים גבוהים יותר, אפשרויות רבות יותר והיצע גדול יותר), עדיף בתחום ההגרלות על אלו של מפעל הפיס (פרסים ויחסי זכייה גבוהים יותר), ועדיף בתחום הקזינו על אלו של ה"קפה-אינטרנט" למיניהם. אני לא אומר שקזינו מקוון עדיף על קזינו קונבנציונלי. גם אני מעדיף קזינו אמיתי ולא וירטואלי, אבל - אני נאלץ לטוס לחורים במזרח אירופה, לבזבז מלא כסף על טיסות (נוראיות) ומלונות (מעפנים), ועוד להפסיד ימי עבודה רק בשביל להגיע לקזינו כזה, כך שהאינטרנט נתפס בעיניי כחלופה הולמת. כמנהל הפורום, אני מעוניין להקנות לו את הקו שלי, כי זו הדרך הנכונה לדעתי להגן על האינטרסים של הציבור. האינטרס של הציבור הוא לקבל ליין של 2.6 ברשת במקום 1.8 בווינר. להיות מסוגל להמר על ליין בודד, להיות מסוגל להמר תוך כדי משחק, לשחק בשווקי-התערבויות, לקבל פרסים גבוהים יותר בסיכון נמוך יותר בטוטו ובלוטו, ולהנות מקזינו ללא טיסות, מלונות והפסד ימי עבודה. "תלונות של אלפי אנשים שנפלו קורבן" - אתה חושב שאתה מגן על אינטרסים ציבוריים כשמה שאתה עושה זה לזרוע בהלה חסרת בסיס? אני הימרתי ברשת עוד מימים ימימה, עוד במאה הקודמת, ומעולם לא נפלתי קורבן לשום כלום. נכון - פה ושם היו עיכובים בתשלומים, אבל רק לימים אחדים בשל נפילת מועד התשלום על ימי א' או כל מיני חגים מוזרים בקפריסין וכו', עדיין אין שרות 24\7 אמין ב-100%, רק 99%, אבל זהו. כך גם רוב המשתמשים האחרים בשירותי ההימורים המקוונים. אתה יודע כמה כסף חסכתי בטיסות\מלונות\פרסים נמוכים שהייתי מקבל מהמועצה להסדר ההימורים? "תלונות של אלפי אנשים שנפלו קורבן" - אני מציע שתיגש למחלקת פניות הציבור של חברת סלקום למשל. סתם בחרתי סלקום - בלי שום סיבה, ולך תספור את אלפי התלונות שהם מקבלים שם. אז מה, להפסיק להשתמש בסלולרי??? "מגן עליהם בחרוף נפש" - ברור שאני מגן עליהם. אם הם לא קיימים, אין משמעות קיום לכל הפורום הזה, אין לי מה לחדש, ואין לי על מה לדבר. מה, זה שהם מרוויחים כסף זה רע? זה אומר שהם דופקים אותנו? גם סלקום מרוויחה כסף, אז להפסיק להשתמש בסלולרי? השאלה שלי היא למה אתה תוקף אותם בכזה חירוף נפש? למי אתה חושב שאתה עוזר? יצא לך ליפול קורבן לתרמית? אתה מייצג אחוז אפסי מבין המהמרים שזה קרה להם. מן הסתם, כמו בקאהם2, כלל לא נפלת לתרמית אלא פירשת מקרה מסוים שקרה לך כתרמית. סתם התעצבנת שהפסדת. יש לי בקשה אליך. 'סתכל החוצה מהחלון, אתר לך איזו אנטנה סלולרית שהתקינו לך מול הבית, ולך לזרוע בהלה בפורום "סלולרי" או משהו ולהגן על האינטרסים של הציבור מפני האנטנות. דרך מאד אופנתית כיום להתלונן ולהביע מחאה כנגד החברות ה"עושקות". שחרר אותנו מכל האנרגיות השליליות שלך.

Ybet

New member
תשובה לתשובה

נכון שאתה מנהל הפורום אבל זה לא אומר שדעתך היא הקובעת. הפורום נועד להימור מכל סוג ולא רק להימורי אינטרנט. אם הפורום מיועד אך ורק להימורי אינטרנט אז בבקשה תשנו את הכותרת ל"הימורים באינטרנט" או משהו בסגנון זה. תראה,אתה מייצג אתר הימורים פרטי שמפרסם וכנראה מתפרנס מפירסום של אתרי הימורים למינהם ברשת. על כן אני לא מצפה ממך להסכים איתי מאחר שיש לך אינטרס ברור הפוך ויש ביננו דיסוננס קוגניטיבי אמיתי.(ניגודי אינטרסים למרות שאנו באותו תחום). בקשר לחירוף נפש בהגנה/תקיפה-אני יכול להביא ציטוטים מתגובות של מהמרים רבים מאד שמרגישים מרומים.האם הם רומו באמת או רק פירשו זאת כתרמית? ניתן לקוראים לשפוט. (אני מתכוון להביא את הציטוטים בעתיד כאן לפורום). אני לא בא לזרוע בהלה אלא להביא לציבור הקוראים מצב קיים שלקוח בד"כ ממאמרים או כתבות שפורסמו בתקשורת.גם הציטוטים שאביא מקוריים ולא עברו שום שינוי של עריכה אלא בדיוק כפי שנכתבו. ההימור לכשלעצמו באינטרנט בישראל הוא לא חוקי לא מהצד של "נותן השרות" ולא מצד המהמר. זאת ועוד כל פירסום או הגנה על אתרי הימורים משוללים כל יסוד של אמינות או חוקיות הועיל וה"מוצר" אותו מפרסמים הוא לא חוקי. המקרה האישי שלי חסר חשיבות לחלוטין.אני בא לעודד הקמת קזינו כדי למנוע את כל התופעות השליליות שנלוות להימורים לא חוקיים בישראל.למיסוד ההימורים יש חשיבות לאומית/כלכלית וגם חברתית על מנת לצמצם את העבריינות ואת החשיפה להימורים של ילדים ונוער. המשטרה, שנראה שפעילותה על סף פשיטת רגל אמיתית מהווה את המחסום האחרון לפני אובדן חברתי כללי ולמעשה סוף למדינת החוק. בקצב הזה לא רחוק היום בו לא תהיה אכיפה בכלל במדינה וניתן יהיה להכריז על סופה. נכון, ההימורים הלא חוקיים מהווים רק חלק מהבעיות החברתיות אבל התחומים הללו הולכים ומתפשטים והורסים כל חלקה טובה במדינה.

שחר israbet

New member
סבבה

מקובל עליי. ברור שדעתי לא קובעת. אבל הייתי צריך להשמיע אותה כנגד דעתך. אגב - אני לא מייצג אף אתר הימורים. האתר היחיד אותו אני מייצג הוא ישראבט.

DZine

New member
מסכים עם שחר

מסכים לגמרי עם כל מה ששחר כותב, נראה לי שהוא המנצח בויכוח, ו-YBET סתם מצא לו את אחד מתחלואי החברה העולמית והגלובליזציה להטפל אליהם. YBET - או שתחיה את חייך בסבל ותתלונן על כל דבר, או שתרגע ותנסה לראות איך אתה ממצה את המיטב מהעולם שמונח לפניך. חיינו קצרים, אל לנו לבזבז אותם בויכוחים! הימור מהנה. D-ZINE

AlonMarcus

New member
פוקר ברשת

אני משחק פוקר ברשת, לדעתי לשבת בנוחות של הבית ולשחק זה מעולה. לגבי האתרים בהם אני משחק בהם, אני הולך רק על הגדולים: pokerroom, partypoker. עמם מעולם לא הייתה לי בעיה במשיכות, בתמיכה טכנית וכו'. תעשיית הפוקר היא תעשיית ההימורים הגדלה באופן הדרסטי ביותר ב-5 שנים האחרונות. כאחד שלוקח חלק בעשייה, הן כשחקן והן כמפיץ של משחק הפוקר, אני יכול להגיד לך שמוערך שהתעשייה הזאת (על כל גודלה) מעריכה שהיא רק ב- 5% מהגודל הפוטנציאלי שלה!!! בימים אלו אני משיק מגזין ברשת בנושא הפוקר, אתה מוזמן להיכנס ולהתרשם: http://pokerproz.co.il באתר תוכל למצוא כל דבר הקשור לתעשיית הפוקר: בנקאות ברשת, הבטחת מידע, פורומים בנושאים שונים, מאמרים וחנויות ספרים וציוד משחק, כמו כן תוכל למצוא קוד-קופונים (כסף חינם) להפקדות באתרים הגדולים. האתר כולו בעברית ומיועד לשחקן הפוקר הישראלי.

למעלה