חבר'ה יש לי כמה שאלות קטנות

Dark Muse

New member
חבר'ה יש לי כמה שאלות קטנות

שאני קונה שחקנים צעירים בסכום גבוה, שחקנים ששווים משהו בואו נגיד. אני נותן להם משכורת סבירה ולאחר שנגמר החוזה הם דורשים משכורות ענקיות שאין לי לתת פשוט והם פשוט עוזבים. עכשיו מה אפשר לעשות נגד זה? אני חייב לציין שאני חותם חוזים לטווח ארוך (מקסימום שזה נותן, אולי 5 שנים) יכול להיות שזאת הסיבה? למשל קניתי חלוץ ששילמתי לו 3000 לשבוע, לקראת סיום החוזה שלו הוא רצה 19000 לשבוע (שהסכום הכי גבוהה שהיה לי היה 11000). עכשיו הכי מצחיק זה שהם הולכים לקבוצות באותה הליגה לפעמים במשכורת נמוכה יותר ולפעמים בקצת יותר גבוהה (נגיד אותו חלוץ הלך ליריבה תמורת 11725 לשבוע). אני עושה משהו לא נכון?

OFIR 10

New member
כמה דרכים

* בפעם הראשונה שאתה מציע להם חוזה שיהיה ארוך טווח ושיהיה סכום מינימלי !! * שהם רוצים לעזוב תציע להם חוזה בנוסח key player שנותן לך גם אפשרות לתת לשחקן סכום כסף גבוה יותר..

Dark Muse

New member
אני עושה את כל הדברים האלו :-|

הם דורשים יותר מש KEYPLAYER יכול לקבל

איזה קבוצה אתה?

הם כניראה רוצים להתקדם כמו במציאות למשל ליאור אסולין שעזב את סכנין לטובת ביתר וגם לימה שהלך לבני יהודה ואליניב ברדה שעזב את ב"ש לחיפה ככה זה במציאות קבוצות קטנות תמיד מאבדות את השחקנים שהם מטפחים אבל אם אתה חכם תימכור אותו לפני שניגמר לו החוזה בהרבה כסף וככה תוכל להביא לו מחליף ברמה טובה

Dark Muse

New member
אני מכבי חיפה...

לאן הם יכולים להתקדם בארץ כבר למשל קניתי את עומר גולן באיזה מיליון ומשהו, הוא נהיה ממש שחקן מעולה ונתתי לו משכורת של 3000 ל3-4 שנים. שנגמר החוזה הוא פתאום רצה 19 אלף... מכרתי אותו במליון למכבי ת"א בסוף והוא נמצא אצלהם במשכורת של 11725 (ויכלתי לתת לו 11 אלף והוא עוד אמר שהוא נאמן) הכי מצחיק היה שניר דוידוביץ רצה לעזוב, אז מכרתי אותו לאיזה קבוצה קטנה בליגה והוא התלהב
כנל לגבי שחקנים אחרים (ברדה וזנברג שהיו סוסים עברו להפועל חיפה שהם הרבה יותר חלשים, ואצלי הם פשוט לא רצו להשאר)

Thierry Henry

New member
אז הנה לך עצה קטנה

קח קבוצה ממש קטנה בישראל סטייל קרית שמונה או קריית גת ואז תבין כמה זה כיף.

\\\\\\\

בקשר לעומר גולן הוא עשה בשכל הוא עזב למכבי ת"א במשכורת כמעט פי שלוש גדולה יותר ובקשר ודוידוביץ זנדברג וברדה או שהם עזבו בשביל להרוויח יותר כסף או כדי לקבל יותר דקות מישחק יכול להיות שייבשת אותם על הספסל

Dark Muse

New member
לא...

1) עומר גולן הרוויח אצל מכבי 725 לירות יותר לשבוע אצל מכבי. 2) הם שיחקו בהרכב תמיד

Dark Muse

New member
הצעתי לו מקסימום משכורת עם בונוסים

ומענק חתימה של 500 אלף והוא לא רצה. אגב יש נראה לי באג עם המאמנים, הם רוצים 1800 לחודש ואני נותן להם והם פשוט מסרבים :-|

למעלה