חברה לתשומת לבכם: רודיולה

dodo281

New member
זוהרתי היקרה - ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo6.gif

ומי יודע - אולי תומר יעמיק חקר בעניין הרודיולה - ויביא בפנינו חומר אובייקטיבי - התומך בה - ולא מחקר אחד יחיד - כי אם מקבץ, ואז - לאחר שאקרא - באם אשתכנע - אשמח לנסות הרודיולה . הלוואי עלי כוחות, מיקוד,ומרץ -
, זו בקשתי הראשונה בעדיפות !!! (כן - למרות כל הכאבים...) ואכן - נסיונך עם ממריצים תומך באשר אני יודעת: ממריצים - במיוחד טבעיים - ובכללם ג´ינסנג - יכולים לתת הטבה זמנית גדולה, אך עפ"נ זמן - במע´ חסרת האנרגייה שלנו - הם יכולים לגרו נזק - ולהוציאה ממעט האיזון שאנחנו במאמץ כה רב משיגים.

tshgn

New member
דודו - האם ראית את פנייתי לגבי

האם ראית את פנייתי לגבי קישור מדעי (מדעי!) אודות הרדיולה? מדובר במאמר רציני למדי. רשמתי שאשמח לתרגם לפי דרישה. אם נראה לך ששווה לתרגמו, למרות שארוך מאוד, אשמח להתחיל במלאכה. דווחי לי החלטתך בבקשה. תומר

dodo281

New member
תומר - לא ראיתי הקישור, אחפש

אם אני מבינה אותך נכון, הרי שבאחת מהודעותיך כאן הבאת קישור של מאמר. אחפש. אם אמצא - אשתדל לעיין - ככל יכולתי - מחר ולהשיב לך. מחר עוד יום רפואי - פוי ! סוף סוף אספתי קצת כוחות להתחיל רופאים/בדיקות בהם אני חייבת כבר חודשים... מקווה לסיים זאת בשבועות הקרובים - הלוואי - שרק יעמדו לי כוחותי ושלא אקרוס באמצע !!!

daud

New member
גם אני צריך לעשות כמה ימים כאלה

אבל למי יש כוח

tshgn

New member
בהצלחה דודו../images/Emo39.gif../images/Emo124.gif../images/Emo103.gif../images/Emo6.gif

שריק 7

New member
דודו- מרגישה את תחושותייך../images/Emo23.gif

ביחס לבדיקות. כשהיינו בריאים... תוך כל העיסוקים היה הרבה יותר כוח להיות במעקב שגרתי. חזון אחרית הימים שלי מציע : שיהיו כ-5 מרפאות רב תחומיות עבור חולים תשושים, פזורות ברחבי הארץ. בהן ניתן יהיה ,בתיאום מראש, להיבדק אצל כל המומחים. אני הוזה??....... שיתקבלו לגביך רק תוצאות טובות!!!!!!!!!!! כל- טוב שרי

dodo281

New member
אכן שריק: איכס! פוי! גועל נפש !../images/Emo70.gif

כ"כ יותר פשוט ויותר קל ויותר נחמד ויות מועיל ויותר תורם לתחושת ה"אני" ו.....ו....ו.... פשוט להיות בריא, לעבוד, כראוי !!!!!!!!!!!!!! ההתרוצצות אצל רופאים - שסבב נוסף שלה עתה - ממש פוגעת בי, מה עוד שכל הכלום אנרגיה שיש לי .... ואיני יכולה כלל לעשות זאת לבד עתה - ללא ליווי צמוד של בעלי, שכ"כ הייתי רוצה שיהיה לפחות מחוץ לזה - וכל היה כל השנים - עד לקריסה האחרונה... אבל -
מצטרפת לחזונך !!! הלוואי!!! ובמהרה בימינו !!!

sayv

New member
רק ליתר בטחון-

מקווה שאת יודעת שרודיולה אסורה לשימוש ביחד עם תרופות פסיכיאטריות- ושזה כדור ממש חזק ולי עדיין- אחרי חודש כמעט של שימוש- שני כדורים עושים בלאגן, ועדיף לי ככל הנראה 1. אני לא מבינה מאיפה הנועזות לקחת 3 ביום- ועל דעת מי? התייעצות? מומחה?

לסייב - מזוהרה*

אני לא מקבלת תרופות מקבוצת הSSRI אלא קלונקס. וזה כדי להרפות את השרירים שלי מכאב והתכוצויות. ואכן לא רצתי על הרודיולה 3 ליום אלא בשלב ראשון קניתי. בשלב שני לקחתי ביום שישי אחד. לא הרגשתי עדיין שינוי. את הלילה בין שישי לשבת עברתי רגיל, דהינו כמעט ללא שינה. בשבת לקחתי אחד והרגשתי את הראש נפוח. זה יכל להיות מהרודיולה אבל גם יכל להיות בגלל שבעלי קצת משופע. את הלילה של מוצ"ש עברתי שוב כרגיל. אתמול לקחתי אחד בבוקר ואחד בצהריים וזה עשה לי קצת עודף מרץ. מנסיון לאחר יום של עודף מרץ מגיע יום יש תשישות. לכן היום אני נקיה. ולפי הרגשתי אחליט באם להמשיך. באם אמשיך זה יהיה כדור אחד בבוקר. תודה בעד הארותייך. יום טוב. זוהרה*

sayv

New member
רודיולה אסורה עם תרופות פסיכיאטריות

כלשהן- לא רק SSRI. כל תרופה שאמורה להשפיע על הסרטונין. אני לא יודעת מה מהות הקלונקס. בכל מקרה- אולי כדאי להתייעץ בקו של סולגאר בקשר לזה, הם מאוד מקצועיים וישמחו לנסות לעזור, רק ליתר בטחון, מאחר שמהם, בנוסף לכתבות שקראתי, קיבלתי את האיסור החמור על ערבוב כזה. הרודיולה לא אמורה לפעול ככדור פלא- וכמובן- לבטח תפעל אחרת על כל אחד. אני הרגשתי משהו מוזר לאחר יומיים- אבל שמתי לב שאני ישנה עמוק יותר מאוחר יותר והכל- לאט לאט. מזדהה לחלוטין לעניין הנמרצות- מבחינתי זה אומר- יותר מדי- מבלגן אותי לגמרי, לכן בסופ"ש שעבר גם עשיתי הפסקה. לי חשוב לישון, ולקחת את זה כמה שאפשר באיזי, כדי לראות שיפור, אחרת הכל מתברדק, ואני נכנסת להיפר. נקווה לטוב, סיון

למעלה