חברה תנו בבקשה טיפים

• פותח הנושא pcp1
  • פורסם בתאריך

guznik

New member
תחשוב שניה

אם הייתה דרך להוציא פטור כזה, אתה לא חושב שכולם היו עושים את זה?

pcp1

New member
tאוףףף

אני חייב פטור גם מתורנות עכשיו רציני אנשים כמה גימלים אני מקבל על ניתוח לא מסובך ביד כנראה שיצא לי גיד המהעתפת שלו כן ככה זה ניקרא ועוד שאלה זה נכון שאם מקבלים מספר גבוה של גימאלים אז עושים שוב טירונות אם כן איזה מספר גימלים זה בידיעה שהטירונות שלי היא חודש בערך

slyu1984

New member
כן לך תקרע לעצמך גידים בידיים

תקבל מלא גימלים ואלי תזכה ליד תותבת חחחחחח

pcp1

New member
לא לא אחי אני רציני

יש לי בעיה כזאת יש לך מושג לגמיי מכסת הגימלים המותרת בטירונות של גובניקים חודש ככה שאני לא יצטרך לעשות שוב טירונות

deathcaster

New member
ע"פ ההגדרה אולי לירן

אבל יש מכסה של נוכחות מסוימת , שחייבת להיות , שמעתי על מקרים שחיילים היו במחלה בטירונות ועשו חוזרת.

pcp1

New member
אני אומר לך יש איזה משהו כזה

אני לא ממציא דברים

deathcaster

New member
טוב תראה

כאן זה פורום סדירים לא בטל"א ואם כבר אז יצא לך גיד מהמעטפת ולא מה שכתבת. ואם זו היד שאתה כותב בה, אם אכן זה אמיתי , אתה יכול לקבל פטור מנשק , הקטע הוא למצוא אורטופד מספיק טוב שאכן יאבחן הנתקות גיד , ונראה לי שמדובר בתעלה ולא במעטפת, כך שניתוח להחזיר גיד לתעלה הוא אמנם לא מסובך אבל ההחלמה ממנו היא מס' חודשים , כך שייתכן שמשאלתך תוגשם ואפילו תקבל פרופיל 24.

pcp1

New member
רציני אחייי

אני אומר לך זה אמיתי אחי וזה ביד ימין היד שאני עושה בה הכול אני רואה שאתה מבין בזה תסביר לי בבקשה על הבעיה הזאת כי הרופא משפחה שלי איבחן את זה

slyu1984

New member
יד ימין לאבד זה משהו קשה!

גם לכתוב אי אפשר גם לעבוד כמו שצריך וגם חברה בזמן שמירות.... חחחחחחחח

pcp1

New member
לא אחי לא מאבדים אותה חס וחלילה

אני עושה כולה ניתוח שיתן לי קת חופש אגב שוב בקשר לגימלים כמה מותר להוציא כדיי שאני לא יצטרך לעשות טירונות חוזרת כי אולי יהיה עדיף לי לעשות תניתוח אחריי הטירונות

slyu1984

New member
רק אל תעשה סתם ניתוח

קודם תעבור טיפול שמרני אינטנסיבי -פיזיתרפיה ואם אחרי זה לא יהיה טוב אז תחשוב על ניתוח... לעולם אל תעשה דברים כאלה בשביל כמה גימלים מסכנים

pcp1

New member
לא אחי אני

יעשה צילם רנטגן לבדוק ב99% מה זה אגב על צילום רנטגן מקבלים גימל או משהו? חחחח ואם יאשרו שזה אכן גיד שזז או משהו כזה ואני יקבל פטור מנשק ואיזה חודש+ גימאלים אז למה לא

slyu1984

New member
צילום רנטגן שווה לתחת בהרבה מקרים

ראה מקרה חייל slyu1984 עשיתי צילומי רנטגן צלום אולטרה סאונד סי טי ספקט... ושום צילום לא היה ממצא לגבי הכתף -שיש שם בעיה ... רק כאשר הגעתי לאורטופד מומחה לכתף הוא הראשון שאיבחן אצלי את הבעיה ועשתי ניתוח לבסוף.... כל הגידים בכתף היו אצלי כמו סמרטוטים הוא אמר לי.... תחשוב טוב טוב לפני הניתוח שנראה לך לא מסובך ומביא כמות חופש נכבדה כי לא הכל שחור ולבן...

pcp1

New member
שמע אבל

מצד אחד אם אני לא עושה ניתוח זה אומר שאי משאיר בעיה בגוף כי עכשיו אני רציני ב100% מתי שאני מרים דברים כבדים למשל עבדתי עכשו בעבודה שהייתי מרים שם לפעמים מצברים 12V גבדים כאלה למי שמכיר ואז זה היה מוציא לי תגיד יותר החוצה וזה ממש היה כאב מעצבן השאלה שאתה בטוח שדבר כזה נותן כל כך הרבה זמן גימלים? ותענה על הזאלה הזאת כמה גימלים מותר להוציא בזמן טירונות של גובניקים ? בלי לעשות אותה שוב

slyu1984

New member
כאשר מביאים גימלים לא מתחשבים

בשום גורם אחר אלא הצורך שלך למנוחה ואם צריך שתנוח שנה תנוח שנה אם צריך שבוע אז שבוע אתה בטח עושה טירונות 02 אז שיעשו לך מטווח יום ולילה וזהו אתה משוחרר לגימלים לניתוח ...

pcp1

New member
מה שאתה אומר

זה לחכות לעשות תמטווח יום ולילה ואז לעשות תניתוח ולא ידרשו ממני לבוא לעשות טירונות חוזרת או משהו ?

למעלה