חברות הנסחרות בבורסה בארה"ב

מצב
הנושא נעול.

abcd80

New member

שלום, האם חברת פרטנר תקשורת נסחרת בבורסה בארה"ב? זו חברה בינלאומית ? כמו כן, האם גם פרוקטר אנד גמבל נסחרת בארה"ב (לא מצאתי מידע על זה) ובטח גם מיקרוסופט נסחרת שם ?
מראש

dw2322

New member
כן,לא,כן וכן

שלום, האם חברת פרטנר תקשורת נסחרת בבורסה בארה"ב? זו חברה בינלאומית ? כמו כן, האם גם פרוקטר אנד גמבל נסחרת בארה"ב (לא מצאתי מידע על זה) ובטח גם מיקרוסופט נסחרת שם ?
מראש
כן,לא,כן וכן
טיקר ptnr, ולא היא אינה בינלאומית אלא פועלת בשוק המקומי (אך זכותם להיות רשומים למסחר גם בארה"ב,זה מגדיל להם את החשיפה למשקיעים,במקור הם אפילו היו רשומים רק בנאסדק). טיקר pg. טיקר msft.

abcd80

New member
הבנתי תודה על תגובתך !

כן,לא,כן וכן
טיקר ptnr, ולא היא אינה בינלאומית אלא פועלת בשוק המקומי (אך זכותם להיות רשומים למסחר גם בארה"ב,זה מגדיל להם את החשיפה למשקיעים,במקור הם אפילו היו רשומים רק בנאסדק). טיקר pg. טיקר msft.
הבנתי תודה על תגובתך !

abcd80

New member
שאלה נוספת

הבנתי תודה על תגובתך !
שאלה נוספת
החברה פרוקטר אנד גמבל, אני מחפשת מידע עליה באתר הפיננסי MARKETWATCH אבל לא מוצאת.. יש שם רק סניפים שלה בכל מיני ארצות אבל אני צריכה את החברה עצמה שנסחרת בבורסה האמריקאית. ביאהו, בגוגל ובאתרים אחרים כבר מצאתי אבל אני זקוקה גם למידע עליה בMARKETWATCH . האם חיפשתי לא טוב או שבכלל זה לא נמצא באתר? הטיקר שלה הוא PG. תודה מראש על כל עזרה אפשרית !

mosaicrainbow

New member
בבקשה - המידע על PG מ Marketwatch

שאלה נוספת
החברה פרוקטר אנד גמבל, אני מחפשת מידע עליה באתר הפיננסי MARKETWATCH אבל לא מוצאת.. יש שם רק סניפים שלה בכל מיני ארצות אבל אני צריכה את החברה עצמה שנסחרת בבורסה האמריקאית. ביאהו, בגוגל ובאתרים אחרים כבר מצאתי אבל אני זקוקה גם למידע עליה בMARKETWATCH . האם חיפשתי לא טוב או שבכלל זה לא נמצא באתר? הטיקר שלה הוא PG. תודה מראש על כל עזרה אפשרית !
בבקשה - המידע על PG מ Marketwatch
נמצא כאן, וכאן מידע למשקיעים באתר הבית של PG נמצאה בקישור הזה.

mosaicrainbow

New member
../images/Emo92.gifאם ידוע לך הסימול, אין צורך

המון תודות !
אני חיפשתי לפי procter & gamble ואתה כניראה הקלדת קודם את הTHE. זה בדיוק המידע שחיפשתי ושוב תודה !
אם ידוע לך הסימול, אין צורך
להקליד את השם המלא- בעמוד הבית, למעלה, כתוב "get quote" - כותבים את הסימול, בדוגמה שלך - PG - ומגיעים למידע על אותה חברה. לינדה

מצב
הנושא נעול.
למעלה