חברות וחברים יקרים

חברות וחברים יקרים

מה שלום כולם?????? לא יכולה לחכות יותר לרגע בו אצא מהבחינה הפסיכומטרית וחיי יוחזרו לי!!!!! לא הייתי בהופעה אלוהים יודע כמה זמן...וכשאני לא לומדת, אני שומעת את רונה שרה פיג'יי שוב ושוב, מצטערת על שלא הייתי שם באותו רגע.... מה איתכם? מי היה שם? (חוץ מרחלי :) ) בכל מקרה...אני אומרת, stick around.... אני כבר מתכננת לכם כמה הפתעות ... בנתיים - שאלת בונוס: פורים מתקרב - מה העמדה שלכם לגבי זה? מתחפשים? יוצאים למסיבה? לאן? שבוע טוב לכולם! ואם עוד מישהו נבחן במועד פבואר..או בכל בחינה אחרת - בהצלחהההה!!!

rachelgw

New member
יש חיים בפורום!!

איזה כיף שאת פה!!! אני חייבת לציין - ומודה שאולי זה יעצבן - אבל התחושה של ההופעה ההיא לא יוצאת לי מהגוף... וזה ממש ממש כיף! דיברתי עכשיו עם חברה שלא יצא לי לדבר איתה שבוע, והיא בערך היחידה ביקום שעוד לא שמעה את חוויותי מההופעה, אז חזרתי עכשיו שוב על הכל... ונהניתי לי שוב! היה פשוט ערב מדהים! אבל החסרון הגדול שלו - זה שעכשיו חייבים הופעה חדשה! ודחוף... ואני לא שומעת על שום דבר... בינתיים.. מישהו יודע על איזו הופעה בקרוב?? ולגבי פורים... האמת שאין לי מושג עדיין מה לעשות, דווקא בא לי מסיבה טובה
ולגבי תחפושות - האמת שבלימודים שלי יוצא שכל יום בערך אני מתחפשת... אז אני מחפשת משהו ייחודי שעדיין לא נמצא.. אני אשמח לרעיונות! וזהו... שיהיה אחלה יום! רחלי

הדר 0

New member
אני לא מאמינה שנאלצתי לפספס את ההופעה הזאת!!

זה ניראה כל כך טוב!! (לא נשמע משהו... הסאונד של ההקלטות גרוע) מישהי הקליטה במקרה? עשו את רונה ממש יפה.

rachelgw

New member
עשו את רונה מהממת!

היא היתה הכי יפה שם... וזה לא שאני משוחדת באיזו שהיא צורה. :) יש לי סרטון בפייסבוק אבל ממש קצר.. כי העדפתי ליהנות מההופעה מאשר לצלם... סורי. ויש גם תמונות... תיכנסו לקישורים. זה כל מה שיש לי לתרום, סורי. תהנו, רחלי

כן...

גם אני מתבאסת עדיין על זה שלא הייתי שם... to be honest..בחיים לא דמיינתי שרונה ונינט יופיעו ביחד! (לא שזה משהו שרציתי..) אבל החיבור לא רע...והעובדה שהן עשו פי ג'יי בהחלט תרמה לאיכות
וואו אני חייבת הופעה דחוף!

הדר 0

New member
נינט אחת האמניות הגדולות בארץ!

זה היה ברור שהן יעבדו יחד.

למעלה