חברות וחברים שלי - אני צריכה את

yaelhul

New member
חברות וחברים שלי - אני צריכה את

האצבעות שלכם היום. הכלב שלנו נכנס לניתוח בעוד חצי שעה, וחוץ מהאיש שלי הוא הדבר היקר לי בעולם כולו. אני לא ישנה כבר שני לילות, מתעוררת מחלומות זוועה בהם הוא מת בניתוח ומה לא... זה ניתוח אורטופדי לקיבוע עצם הירך חזרה לאגן (אחרי תאונה) וקשה לנו. עד כאן. יעל

yaelhul

New member
עדכון מרגיז... ../images/Emo46.gif

יצאנו מהעבודה, נסענו הביתה, החלפנו לבגדי ב´, לקחנו את הכלב לטיול קצר, נסענו לוטרינר... ומי לא בא? נכון ! הוא בכלל לא היה שם !!! לא, הוא לא שכח. רק אתמול בערב התקשרנו לנג´ס שהכלב רעב (בצום מאתמול בבוקר כדי לא להחנק מההרדמה) ואולי אפשר בכ"ז לתת לו לאכול משהו... סוכם מה שסווכם וקבענו להתראות בבוקר. גם אם היתה לו קריאת חרום - אפשר היה להודיע לנו לא? המנקה עמד שם חסר אונים (ולא מדבר אנגלית) והצליח להסביר שהרופא יצא ולא יודע מתי יחזור. הפלאפון שלו צלצל בתוך המרפאה ואנחנו בקריזה מוחלטת. אצלי הבטן מתכווצת מלחץ כבר מהבוקר וזה ממש לא נגמר הסאגה הזאת. אוףףףףףףףףףףףףףףףף יעל

מקווה שבינתיים הוטרינר חזר

שיהיה מוצלח וקל היתה לי חתולה שיצאה לה הרגל מהאגן ובסופו של דבר התפתח לה מפרק חדש סביב הרגל לא יודע אם יש כזה מנגנון החלמה מהיר אצל כלבים בכל מקרה, מי שלא ידע לא שם לב מחזיק אצבעות ליאור

יעל, מקווה שעד עכשיו הכל כבר הסתדר

בכל מקרה, מקווה שיעבור קל, מהר וללא כאב

יעלי , בטוחה בטוחה בטוחה שהכל

יעבור בשלום. זה כלב חזק , ניתוח לא מסובך באיברים לא מסוכנים (כמו חלילה ראש ולב) ואין שום סיבה שבעולם שלא ילך חלק. הוא אמנם יהיה קצת מסטול אחרי ההרדמה - אבל יתאושש מהר , התינוקי. נורא נורא עיצבן אותי לקרוא שהוטרינר לא היה שם. זה נוהל ההברזה בחו"ל? עדיף שיהיה לו הסבר משכנע. נשיקות ומחכה לעידכונים , ושוב - משוכנעת שהכל יהיה לטובה. ענת.

מרב.

New member
וואוו יעל- מחזיקה אצבעות ומתפללת

יודעת כמה זה בנימי הנפש, הכלבים שלנו=הילדים הבכורים שלנו... תעדכני כשיתעורר, מרב

מרב.

New member
אופס- עכשיו קראתי על ההברזה

מקווה שכל זה יהיה מאחוריכם בקרוב מרב

ליהב

New member
בתור בעלת 2 מהמין הנ"ל

מקווה שהכל עבר על מקומו בשלום. מזדהה עם הפחדים והחששות, גם בשבילי, דנה ויוסי ( שני הבכורים שלי), הם הכל.

נוג

New member
יעל גם אנחנו מחזיקים אצבעות ל../images/Emo107.gif

אז יש לך עוד 20 אצבעות שלנו , 10 של 2 החתולי רחוב (פשפשים וקרציות) שאימצו אותנו. שהניתוח יעבור בהצלחה נוג

למעלה