חברים וחברות יקרים/ות

stilgur

New member
חברים וחברות יקרים/ות

אני צריך עזרה בנושא לא קשור... אתם מכירים את השיר `` ליל גליל, ליל גליל... `` ? אז.... אני צריך לדעת האם זה השם שלו באמת (ליל גליל) ואם כן, אז מי ביצע אותו ואיפה אני יכול להשיג עותק שלו.. חברים, זה רציני... ...I SHIT YOU NOT תודה, אני ...

kle

New member
מציע עזרה אינטרנטית....

צירפתי לינק של האתר מומה האתר כולל אנציקלופדיה של מוסיקה תעשה חיפוש על ``ליל גליל`` .....בדקתי עבורך וזה אכן יעלה מס` טרקים בחכתך מקווה שאחד מהם הוא זה שאתה מחפש בהצלחה

stilgur

New member
kle , תודה לך, אבל...

אני משום מה לא מצליח להעלות את הלינק....

Enni

New member
אבל אני מצליחה...

אין לי שמץ על איזה שיר אתה סח.. אבל הייתי מספיק נחמדה (...?) בכדי לבדוק. מה שהעלתי בחכתי אילו 5 מבצעים של שירים שכללו בתוכם את צמד המילים ``ליל גליל``, מקווה שהועלתי ולא בקצת.. 1 - אמן: שלישיית המעפיל שם ההוצאה: הד ארצי ז`אנר: ישראלי שנת ההוצאה: 1998 2 - קסם מולדת אמן: יהורם גאון שם ההוצאה: CBS ז`אנר: ישראלי שנת ההוצאה: 1976 3 - לילה לילה-אוסף שם ההוצאה: הד ארצי שנת ההוצאה: 1998 4 - שלום לך ארץ נהדרת אמן: יהורם גאון שם ההוצאה: NMC ז`אנר: ישראלי שנת ההוצאה: 1999 5 - שיר, חליל וגדי נחמד - שירי ארץ ישראל אמן: אורה זיטנר שם ההוצאה: -----אחר----- ז`אנר: ישראלי שנת ההוצאה: 1990

Enni

New member
תיקון טעות..

בשורה ה-3, ``ולא``=``ולו``. עימכם, קהל הצופים, הסליחה...

stilgur

New member
ואללה, ממש תודה...

אני עדיין לא מצליח להכנס לשם, וכן את היית (ועדיין) מאוד נחמדה ! בינתיים נמצא השיר על ידי גורם אחר... תודה רבה על ההתיחסות הרצינית והעוזרת מאוד... אני...

למעלה