חברים יקרים!

חברים יקרים!

לצערי יש לנו בעיות תפעוליות לכן תגובותנו מתעקבות ברצוני להודיע שתי הודעות חשובות: 1. שבת אחרי חנוכה 14-15/12/2007 יצא טיול של הקבוצה לאזור מצפה עזוז. לינה בצימרים מדהימים מחימר וטיול מדברי מדהים. 2.בימים אלו אנו עובדים על פיתוח של ציוד ואביזרים מתקדמים לטרקטורונים *תיק אחורי מתקדם ואטום גשם. *תיק קדמי לטרקטורוני בומברדיה 650 ו- 800 אאוט לאנדר. תודה לכולם.

רגע..

חח איפה זה מצפה עזוז? ואין לי אאוט לאנדר כמו שלחצי פה יש.. אני עדיין יכול לבוא ?

ATV GIRL

New member
מצפה עזוז זה בדרום, אבל

אנחנו יוצאים כל שבת בבוקר לרכב על הטרקטורון לטייל באיזור. כולנו ניפגשים ב"מנטה מגשימים" בין 10 ל11 בבוקר, ומשם כול החבורה יוצאת לטייל. אז לפני שאתה מתכנן לצאת איתנו לטיול רציני בדרום, כדאי שתבוא קודם לטיול הסטנדרטי בשבת בבוקר. אם תסתכל בקישור הבא תוכל לראות את התמונות מהטיול האחרון שלנו לאילת, ותבין שכל טרקטורון יכול לבוא איתנו לטיולים, וכולם מוזמנים להצטרף!!! http://public.fotki.com/ftv1969/einat/

bad boy222

New member
אלבום מדהים!!

לא הספקתי לראות את כל התמונות מן הסתם יש קצת הרבה... נראה אחלה טיולים חחח והבנתי על מה דיברתם כשאמרתם טרקטורון קומבינה (הפולריס 400) אם רק היה לי כלי להצטרף אליכם. ליאור כלי מדהים קנו לך הקרמרים מהודיה.

ATV GIRL

New member
רגע רגע רגע!!!

כשאתם אומרים "הקרמרים מהודיה" אתם מתכוונים הבני דודים האהובים עליי!? ואל תדאגו, אני חושבת שנוכל לארגן לכם טרקטורון לאחד הטיולים הקרובים. אני בטוחה שתהנו

bad boy222

New member
חחחח אכןן כןןןן.

מה נשמעע?? איזה טיוליםם אתם מרביצים אה? למדת לנהוג קצת... איזה אלבום תמונות עשיתם מעל 600 תמונות מי צילם את כל זה?? כל הכבוד לכם על הטיול אהבתי שאייל הזדקן ב30 שנה בכמה מהתמונות שם עם השיער הלבן קיצור אני אפרוש למיטה... שתיתי קצת ולפני שאני יתחיל לדבר שטויותתת בהיגכיכעחיכח דורררררררררררידור. אגבב היו שמועות שאביך היקר מסדר איזה פגישה לאחי עם אליקו אוחנה לראות איך אחי נוהג(למרות שאחי לא רואה את אליקו) מתייי זה יקרה? לילה אשש

ATV GIRL

New member
../images/Emo13.gif

חצי מהתמונות שראית באלבום אני צילמתי! (אני מעדיפה לצלם כי ככה יש פחות סיכויים שאני אופיע בתמונות..) אתה יכול להגיד שהוא הזדקן ב30 שנה, או שאפשר להגיד שהוא ניהיה בלונדיני :) תלוי איך אתה מסתכל על זה... וכן, השמועות נכונות! אני אף פעם לא ממש ראיתי את גל נוהג על טרקטורון, אבל לפי מה שאבא שלי אמר הוא נהג מ-ע-ו-ל-ה אבא שלי אמר שלדעתו אם גל ייכנס למסגרת אימונים, תוך שנה הוא יהיה אלוף הארץ! אבל...כמו שאתה מכיר את אבא שלי, כדי להזיז דברים חייבים להציק לו המון. תגיד לגל שייתקשר אליו וישאל אותו לגבי זה.(אני יודעת שהוא כבר דיבר עם אליקו, אבל אני לא יודעת מה נסגר) נ.ב נראה לי שאתה צריך להתחיל לשתות קצת פחות...

bad boy222

New member
גל באמת נהג מעולה!

אני מאמין שעם קצת אימונים הוא באמת יכול להשיג הרבה יש לו את זה. הוא גם זה שלימד אותי בגיל 12 איך לנהוג בכלל בקיצור שיהיה שבת שלום אהה ו... אל תשחקי אותה כאילו את לא שותה..

ATV GIRL

New member
הלו הלו דור!!!../images/Emo12.gif

קודם כול, אני לא שותה הרבה כמו שאתה חושב! דבר שני, איזה מין בן דוד אתה!? רק להזכירך, גם אבא שלי נמצא בפורום הזה ואני לא חושבת שהוא יאהב את זה אם הוא יראה שכתבת שאני שותה! אני בכלל ילדה טובה
שבת שלום לכל הקרמרים מהודיה...

bad boy222

New member
גם אני לא!!

אני שותה בקטנה פה ושם היה יומולדת לידידה אז שתינו קצת חחחח אלה שאומרים על עצמם שהם ילדים טובים הכי מסגירים את עצמם...

ATV GIRL

New member
דור אם אתה מכיר אותי אתה יודע שאני באמת...

ילדה טובה

bad boy222

New member
זה בסדר..

אל תדאגי... לא נפליל אותך במקום שאבא שלך גולש בו... חחח סתם סתם... לפי מה שהבנתי הוא מסכים לך לשתות לא? אגב... שמרו על הטרקטורונים טוב טוב יש מכת גנבות גנבו למישהו מהמושב שלי בערך 6 טרקטורונים אבא שלך מכיר אותו נראה לי אלון מוסייל...

ATV GIRL

New member
../images/Emo196.gif

המקסימום שאני שותה זה מיץ פטל ואל תדאג! אנחנו שומרים על הטרקטורונים טוב טוב. מה באמת, גנבו לו 6 טרקטורונים?! כן, אבא שלי מכיר אותו.. למה בכלל היו לו 6 טרקטורונים?!!!

bad boy222

New member
גם הוא שמר עליהם טוב טוב

וכן היו לו 6 דיויאיקס, בומבדיר, קימקו, 3 טרקטורונים קטנים של הונדה 80 סמ"ק ועוד אחד קטן רפטור 150 סמ"ק נראה לי... אבל אחד היה במוסך הוא קשר אותם ונעל אותם והכל ובכל זאת גנבו אממ... מיץ פטל בגג? על מי את עובדדתתת????!!!

ATV GIRL

New member
וואו!! מתי הוא הספיק לרכב על כולם!?

רק בהודיה יכולים לגנוב גם אם הם קשורים ובתוך מוסך..
טוב נראה לי שהגיע הזמן לסגור את נושא האלכוהול והמיץ פטל!! (ורק ניזכור מי התחיל לכתוב: "כגכעדייעכי" בפורום אחרי שהוא שתה יותר מידי..)

bad boy222

New member
הוא לא היחידי שרכב

יש לו גם ילדים ויש לו אנשים שנוסעעים על הכלים האלה... אז נסיים עם המיץ פטל והמילה המוזרה שאמרת שאני לא מכיר...
ואאממ... למה אין אפשרות עריכה בפורום??

למעלה