חברים יקרים

חברים יקרים

אז סוף סוף יש לי פורום...ואני מוצאת את עצמי באמצע הכתיבה ורוצה לשתף אתכם באיזה הברקה, משהוא שלא נאמר הרי לכולנו בעידן הזה יש מן מיני פורום (פייסבוק זוכרים?} כולם פתאום משוררים וסופרים, אז בסדר יש לי כל כך מה להגיד...אבל בתור התחלה הייתי רוצה שתכתבו לי ותשתפו אותי מה מעניין אתכם.
ייעוץ רוחני זה מושג כל כך כללי וכל אחד יכול להבין אותו אחרת. בשבילי זה ייעוץ לא מהעולם הזה וזה יכול לכלול הכל....אין חוקים כל אחד עם הרוחניות שלו {כמובן מבלי לפגוע באף אחד). רוח זאת מילה בלתי נתפסת היא נמצאת איתנו כל הזמן כמו הנפש והנשמה שלנו אנחנו יודעים שהיא קיימת אבל לנסות לתפוס אותה? לא נראה לי שמישהוא יצליח...
חלומות אתם אוהבים לפרש? בתור התחלה אתם יכולים לשתף אותי גם בזה. חלום יש לא כל כך הרבה פרטים זה לא רק מה שקרא בחלום זה גם הרקע, הצבעים, ועוד הרבה פרטים.
אני למשל כל החיים חולמת אפילו שאני ערה מן אסטרונאוטית כזאת...לא פלא שאני עוסקת ברוח לפחות עם לא הגעתי לירח עדיין.
אני אשתף אתכם במחשבות שלי מפעם לפעם ומקווה שתמצאו בזה עניין... תכף אני יהיה מומחית בפורומים אבל כרגע זה הפורום הראשון שלי אז אני פתוחה לרעיונות....(אני מקווה שזה לא נשמע כמו תעלומת בחירות) קצת הומור לא מזיק לאף אחד, לא חייבים להיות כל כך רציניים אני כמובן יענה לכם ברצינות כמובן...

למעלה