חברים שיהיה בהצלחה

FalseFlat

New member
חברים שיהיה בהצלחה

אני משאיר לכם את הפורום. תעשו חיים. מי שאיכשהו,באקט מאד מוזר, ירצה למצוא אותי , ימצא.
פניות בנושאי א.ב.ג. להפנות להנהלת הפורומים בבקשה.
ובבקשה אנשים שהם לא חברי הפורום הותיקים לא לפנות אליי במייל האישי. תודה.

נשיקות (לבנות בלבד ואולי לאספרסו).

Etnozam

New member
בהצלחה. יש דברים חשובים יותר להתמקד בהם כרגע.

כנראה שהפורום הזה משקף בדיוק את ישראל. לא משנה איזה ממשלה יש הבעיה מתחילה ונגמרת באנשים עצמם

hadooper

New member
זה אכן נכון… אבל לרוב לא מודים בזה בריש גלי.

אספרסו2

New member
מה זה

אולי נשיקה

מאחל לך הרבה הצלחה מקצועית בהולנד
ותישאר בסביבה,שלא יהיו פה ריבים על איכות הצבעונים.

azardevlieger

New member
האמת שאני מכיר את עמית ואת שיטות העבודה שלו

אז אני לא מתפלא שבו זמנית השרשור נמחק ואתה פורש. משטרת המחשבות עובדת שעות נוספות ואומרת מה מותר להגיד עליו ואיך לבקר. אלי פנו ארבע פעמים. הפורום הזה הוא לא פראבדה. אחרי שאלה הציעה בידידיות למחוק את זה כבר עברו למחיקת ההיסטוריה ושכתוב שלה.

smaak

New member
האמת היא שאני לא מבינה את מטרת ההתכתשות

אני חושבת שהפורום הוא לא המקום המתאים לה, במיוחד אם זה משהו *אישי* שיש לך עם עמית. ביקורת, חוסר הסכמה וכאלה, אלה דברים שצריך ליישב באופן פרטי- כי זה משהו שהתחיל באופן פרטי ואתם מכירים מעבר לפורום.
אמיר לא אמור להיות גננת..

azardevlieger

New member
אם אמיר פרש בגלל לחץ שהופעל עי עמית או

אנשים שפועלים בעקבות הוראות שלו אז זה עינין של הפורום.

נמחק שרשור בלי הסבר ומנהל טוב פרש בלי שום הסבר.

smaak

New member
איכשהוא לא נראה לי

שעמית יגרום לאמיר לפרוש.

לגבי מחיקת השרשור, ניסית לפנות לאמיר באופן אישי?

(רק לגבי, אותי פחות עניין ופחות רלוונטי לגבי, כי אין לי נגיעה לפעולות של הצופים, וסביר להניח שלא הייתי שולחת את הבן שלי לפעילות הספציפית הזו).

גם לי עצוב שאמיר פורש, לדעתי הוא מנהל טוב ואיש לבבי (לפחות ווירטואלית, אני לא מכירה אותו אישית).
אבל לא צריך להפוך את שרשור הפרידה שלו למריבה נוספת

azardevlieger

New member
סמאאק - לא פניתי לאמיר מאחרי הקלעים

אני מעדיף שהכל יהיה גלוי. לא בא לי שלי הוא יגיד מה קרה ואחר כך לא אוכל לעשות עם זה כלום. הדבר היחידי שעשיתי מאחרי הקלעים זה לפנות להנהלת הפורומים בבקשה שיחזירו את השרשור.

אז אני כן אכנס לזה בעקיפין

ברטרוספקט - אני מניחה שעכשיו יש מצב שעוד אנשים מבינים מה ההרגשה כשמוחקים להם הודעות...

וזה לא להגיד שאני מסכימה או לא מסכימה עם המחיקה, או עם המטען האישי שיש לך או למישהו אחר או עם הטענות שלך או של מישהו לגבי התנהלות של מי מהנוגעים בדבר (מקווה שזה דיסקליימר מספיק מעורפל כדי שיהיה ברור)

ואני מסכימה עם סמאק לעניין (חוסר) הקשר שהעלית בין עמית ואמיר. אני באמת לא מאמינה שיש קשר קונספירציוני (איך מטים את המילה הזאת?) בין נקודה א׳ ונקודה ב׳. זה דבילי בערך כמו להגיד שאספרסו ואני נכתבים מאותה מקלדת... (איף יו קנואו וואט איי מין)

azardevlieger

New member
היי חלב - את מכירה את הסגנון שלי בפורום

רק לרקורד. אני מעולם לא פניתי בבקשה למחוק שרשורים או לחסום משתמש. גם אם יש לי חילוקי דעות עם מישהו אני האחרון שימנע ממנו להביע אותה.

אלי פנו כבר מחוץ לפורום בגלל השרשור הזה(המיילים שמורים אצלי). למה שלא יפנו גם לאמיר? אלה (חברה של עמית מחוץ לפורום ) שבכלל לא השתתפה בדיון צצה פתאום בבקשה שימחק. ופתאום בלי שום סיבה השרשור נמחק. אמיר בחור טוב. הוא פורש בלי שום הסבר. זה לא הגיוני בכלל. אני לא מאמין בקשרים קונספירציונים. אני משתדל לחשוב בהגיון. אני פשוט לא מאמין במקריות.

smaak

New member
אתה מעדיף שהכל יהיה גלוי

אבל אנחנו לא נמצאים כאן באיזה קולקטיב, שכולם צריכים לשתף את כולם והכל צריך להיות גלוי.
קודם כל, לא הכל צריך להיות גלוי. בגלל זה כותבים בתפוז בניק ולא בשם אמיתי, בגלל זה אסור לעשות אאוטינג (ובדרך כלל רוב הכותבים לא רוצים שיעשו להם אאוטינג).
זה שאתה או מישהו אחר מחליטים לכתוב בשמכם האמיתי, זה טוב ויפה, אבל ממש לא צריך לחול על מי שלא מעוניין בכך.

ברגע שאתה מביא מחלוקת אישית שיש לך עם עמית לפורום אתה מנסה לערב עוד אנשים כביכול בסוגיה נקודתית שיש *לך* מולו.
ואני אומרת- את זה צריך לפתור "בבית", ולא על גבי הפורום.

אם המטרה שלך היא להבריח אנשים מהמפגשים של הצופים, אני מניחה שיש לך קשר ישיר אליהם, ואתה צריך לטעמי לעשות את מה שנראה לך לנכון בערוצים אחרים.

ביקורת לגיטימית בהחלט מבורכת,
רק שלהבנתי במקרה הזה אין לעניין קשר ישיר לפורום.
מה שהופך, שוב, את אמיר, לגננת.
אף אחד לא רוצה להיות גננת,
ולכן, אני מניחה, אמיר החליט שמספיק לו.

למעלה