חברי הפורום היקרים, אני צריך עזרה

giladwin

New member
חברי הפורום היקרים, אני צריך עזרה

שלום, אני חדש בפורום וגם אני מת על סרטי טים ברטון, בעיקר על המספריים של אדוארד והסיוט שלפני חג המולד. אני צריך עזרה בנוגע לקניית מוצרים נלווים לסרט הסיוט שלפני חג המולד בארץ. האם ידוע למישהו על חנויות שמוכרות כאלה דברים בארץ? בתודה רבה מראש, אד ;)

Oyster Girl

New member
מונסטון על קינג ג'ורג'.

ויש גם חנות עם שם מוזר שאני לא בטוחה איך אומרים אותו
היא בתוך הסנטר...

theEscapist

New member
בסנטר (בת"א) יש את UFO

יש שם מלא דברים של the nightmare before christmas, כולל כלמיני תיקים וארנקים ושטויות. רק מה, אני מזהירה מראש- יקר שם.

giladwin

New member
וואו, תודה רבה!!

לא האמנתי שתהיה יותר מחנות אחת, כנראה שהייתי קטן אמונה :) תודה רבה לכם ח'ברה! הגיע הזמן ללכת, לעשות קצת קניות ;)

tali44

New member
ראיתי בחנות "אודם" בעזריאלי

(יש מצב שיש בעוד סניפים שלהם, פשוט הייתי רק שם), ארנקים של "הסיוט..." זה רק מה שידוע לי.

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifחנות בשם CART בקרית חיים

וגם בתומר בסנטר מוכרים... ובליאונרדו נראה לי בראשל"צ...

LadySilkworm

New member
בירושלים?

חנות "האימו" בעיר- טרנד P: קניתי שם מחזיק מפתחות של ג'ק, וחברה שלי קנתה שם ארנק, ויש שם מלא מלא דברים.

dusa1

New member
וואו יש מלא

להלן רק בת"א: פריסטייל, רח' קינג ג'ורג' איפשהו באמצע בצד ימין XD אודם, עזריאלי\ קינג ג'ורג' פינת שינקין מונסטין (אם כתבתי נכון), רח' קינג ג'ורג' בצד ימין קצת לפני גן מאיר תומר, דיזינגוף סנטר ליד שער 7 (עזוב אל תקנה שם XDD) נמממ ואני לא זוכרת אבל יש המון המון המון המון בכל הארץ

Learn To Fly

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifכן|

היום אנשים הולכים עם זה בלי לדעת מי הדמויות האלה בכללOם

tali44

New member
../images/Emo45.gifילדה מהכיתה שלי הלכה עם כובע של זה...

ועוד מהביה"ס עם חולצה של זה... (אני אישית לא משתייכת לשום קבוצה -פריקים, אימואים, ערסים, פריחות... אני "רגילה" לבינתיים.
)

dusa1

New member
../images/Emo45.gif

זה מצחיק שאנשים מחפשים להם משהו ליהיות תלויים בו, כאילו איזה "סטייל" שנמצא מעליהם והם צריכים לצייט לו

giladwin

New member
תודה ../images/Emo24.gif

עזרתם לי רבות, תודה רבה :) וזה באמת מעצבן לראות אנשים שהולכים עם מזכרות מהסרט ולא יודעים בכלל על מה מדובר, סתם בגלל שחשבו שזה משהו גותי.... בכלל לא ידעתי שמוכרים את המרצ'נדייז של הסרט הזה בארץ ובסוף מתברר שכן ועוד בהרבה חנויות בת"א, שווה. בכל מקרה לגביי, זה לא צו אופנה או סטייל כלשהו, פשוט אוהב את הסרט ומת על ג'ק סקלטון, כן ירבו עוד סרטי טים ברטון! (רוצה לומר- שיגיע כבר עליסה בארץ הפלאות שלו בתלת מימד!!...חחח). Bone Daddy

theEscapist

New member
כן, וואו, טים ברטון מביים את אליסה../images/Emo99.gif!!!!

אני כבר מתה לראות את זה!

tali44

New member
באמת??../images/Emo2.gif

פרויקט חדש? ואיי אני מתה לראות, זה נשמע מדליק!!

Learn To Fly

New member
לא ידעתי:|

וזה ממש מוזר כי כל החיים שלי רציתי שהוא יביים את זה זה פשוט תפור עליו

tali44

New member
../images/Emo45.gifיש ארנקים וורודים של זה!! ../images/Emo6.gif

וילדה מהכיתה שלי יש לה תיק של מיצי מימי והלכה עם כובע של זה ואומרת ? מה אתם לא מכירים את ג'ק
? (=
) זה סתם מצחיק לראות את זה... מה, בכוח מנסים להיות משהוא?

למעלה