חגיגות שירלי נפתחות..עכשיו

dafgol

New member
ושוב ../images/Emo49.gif לדודה שלנו ../images/Emo65.gif|חיבוק

לדודה שאנחנו הכי אוהבים בעולם. שיהיה לך יום הולדת שמייח
ושוב להגיד לך כמה אנחנו אוהבים אותך.
דפנה גולן בר וניקו

כמיסה

New member
../images/Emo124.gif שירלי מזל~טוב../images/Emo25.gif

לשירלי מלאו 30 שנים
לכבודה נרקוד ונשיר שירים
הבאנו מתנות
והכנו מגדנות ורצינו לאחל שלל ברכות: שתמשיכי להיות כל כך נהדרת דודה מסקימה שבמילותיה מוכשרת שתדעי שאנחנו אוהבים אותך מכל ה
יום הולדת שמח יקירה

אביבית1

New member
לדודה שירלי ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

הרבה הרבה מזל טוב. המון אושר, בריאות ונחת. שכל משאלות לבך יתגשמו. ושתדעי לך אין כמוך את אחת ויחידה

טלאפ

New member
לדודה שירלי של כווווווולם

המון מזל טוב ליומהולדת, ותראי, גם את היומולדת שלך לא שוכחים שתדעי רק אושר מיעל וטלי

חגית99

New member
ושוב אלפי איחולים ליום ההולדת../images/Emo140.gif|ב

אני מקווה שעשית כייף חיים היום. ותעדכני איך היה . חגית.

רות1974

New member
../images/Emo79.gifמהר מהר, לפני שכבר עובר../images/Emo77.gif

היום הזה המיוחד, בו הריעו לך כולם הידד על היותך מין דודה שכזאת, שידיה תמיד עמוסות ומלאות שבאמתחתה תמיד חיבוקים ונישוקים וגם - לא לשכוח - שלל "פיטמונים" אז לך דודה מה נאחל, תוך כדי שירת הלל יום הולדת שמח, מזל טוב עם זר פורח לרגל מלאת לך 31 שנה, מאיתנו בהערכה כנה.

twiti

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

הי שירלי... מאחלת לך המון המון מזל טוב. אנחנו חוגגות באותו תאריך יומי (26), רק אני עוד חודשיים. ממש נכנסתי לשניה לפורום רק לאחל לך אושר, אושר, אושר, וכמובן המון בריאות.

nush1

New member
../images/Emo65.gif כל הברכות שבעולם

ועוד הרבה יותר לא חשוב מה אני אברך ואכתוב זה כלום לעומת מה שאני באמת מאחלת לך את נשמה טהורה ומגיע לך את הטוב ביותר

revital e

New member
לשירלי../images/Emo24.gifהדודה הכי מדהימה בעולם

אמנם קצת באיחור, אבל עדיף מאוחר מאשר כלום. מאחלות לך את כל הטוב שבעולם והגשמת כל משאלותייך וחלומותייך. יום הולדת שמח!!! מאיתנו, שחר ורויטל

../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo42.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif

תראו מה זה- שכחתי. אז באיחור ובקצה הרשימה מאחל לך יום הולדת שמח(ה) כמה שיש יותר אנשים מרוצים סימן שאת שירלי הם מכירים... הזיקוקים באויר- היונות גם כן ותודות מאיתנו- גם מהפורום השכן. מזל טוב....

מזזזלללל טובבבב לדודה שירלי

המון המון המון מזל טוב ליום ההולדת הרבה אושר ושמחה תמשיכי להיות מקסימה כמו שאת אוהבים אותך רויטל ואלון

Vicky H

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif ל-דודה הכי הכי

שבעולם
יום נפלא ומיוחד, לדודה עם הנשמה הכי מיוחדת וטהורה. א..אי..אין..כמו דודה שירלי

etilly

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

מזל טוב חמודה!!

../images/Emo23.gif../images/Emo65.gifמזל-טוב חמודה../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

שירלי המון המון המון מזל-טוב שתהיה תמיד מאושרת
אני לא מכירה אותך אישית אבל מהיכרות וירטואלית אין אין עלייך את משהו מיוחד במינו המון
ו
היום יום הולדת היום יום הולדת
ל-דודה שירלי

../images/Emo65.gifעוד לא מאוחר ../images/Emo49.gif אחרון../images/Emo41.gif

אני בין אחרוני המאחלים/מאחלות אבל אף פעם לא מאוחר לומר: מזל טוב לדודה הכי הכי בעולם ולמרות שלא הכרנו באופן אישי,ואני מאד חשדנית לגבי האנשים שמסביב לדניאל, אני מאחלת לו דודה כמוך.. המון המון
ו-
ויאללה-רוצים כבר להכיר אותך ....

קארין 25

New member
דודה יקרה לי - י ק ר ה ../images/Emo140.gif

לדודה הכי הכי בעולם כולו רציתי לאחל לך המון המון המון מ
ז
ל
ט
ו
ליום הולדתך מאחל לך את כל הטוב והאושר (והעושר) שבעולם מי יתן וכל משאלות ליבך יתגשמו איזה כיף לי שיש לי דודה כמוך את אחת ויחידה ומיוחדת במינה שולח לך המון
נשיקות
ימבה
חיבוקים
ומאחל לך עוד שנים רבות וארוכות של כיף; שמחה; בריאות; אושר; עושר; וכושר מאחל לך שיעשו למענך את כל הטוב והשמח שאת עושה לאחרים ברוחב לך ובאהבה
א
ו
ה
ב
א
ו
ת
ך
ממני ליאל

יווווו../images/Emo24.gif קארין איזה יופי../images/Emo140.gif

זאת ההודעה שתעשה לשירלי הכי הכי שמח וטוב
ות ליאלוש המתוקי