חג שמח לכולם השיר אמור לה

1cima

New member
חג שמח לכולם השיר אמור לה

אני אוהבת את השיר הצפור הכחולה ואת אמור לה שמעתי ברדיו שהעבוד המנגינה של השיר אמור לה היא במקור מזמר ברזלאי למרות שאומרים שזה מהשיר רגשות האם זה נכון מר ברנד

חג שמח ושבת שלום לכל חברי הפורום../images/Emo265.gif../images/Emo39.gif

ערב אחד סיפר אינדיאני זקן לנכדו, על מאבק שמתרחש בתוכנו, בני, הוא אמר, המאבק הוא בין שני זאבים שבתוך כולנו: זאב אחד כולו רוע :- הוא כעס, עוינות, שנאה, קנאה, פחד, צער, חרטה, אשמה, האשמה, ייאוש, תאוות בצע, יוהרה, רחמים עצמיים, עלבון, נחיתות, שקרים, עליונות ואגו. הזאב השני הוא כל מה שטוב:- הוא הנאה, שלום, אהבת כל ברואי האלהים, כולל עצמנו, אמת, תקווה, החלטיות, אחריות, אהבת היופי, התלהבות, ענווה, טוב לב, נדיבות, אמונה, שימחה וצחוק, הודייה, שלווה פנימית וחדוות הקיום. הנכד חשב על זה במשך דקה, ואז שאל את סבו: אז איזה זאב מנצח? והאינדיאני ענה בפשטות: זה שאתה מאכיל.

חנן585

New member
אני שמתי לב שלא עונים לי יש שתי סיבות כנראה

או שאנשים לא מחבבים אותי וחושבים שאני לא רציני ולא חכם ולא לרמה שלהם או ש מישהי ביקשה מהם להתעלם ממה שחנן כותב ולא לענות לו אתם יודעים למי כוונתי כי אתם אנשים נחמדים וחכמים לפחות ככה זה נראה ואני מחבב אתכם אבל נראה לי שיש לכם משהו נגדי אתם חושבים עליי לא בצורה חיובית חושבים עליי סתם דברים שלא בהכרח נכון צריך לקבל כל אחד כמו שהוא יש אנשים חכמים ויש פחות ויש כל מיני למה לא לאהוב את כולם בקיצור קצת חבל שאתם לא עונים אבל לא חשוב איך שאתם רוצים רק מקווה שהיא לא ביקשה מכם תתעלמו ממנו

Hedy48

New member
תאמין לי חנן

אף אחד לא הציע להתעלם ממך, אין פה שום תוכנית מאורגנת לעשות זאת. הצרה היא שענו לך על הרבה מהשאלות ואתה ממשיך לשאול. אתה גם חייב לנקד את המשפטים שיהי יותר קל להבין את מה שאתה כותב. שינוי תוכן וניקוד יעזרו.

חנן585

New member
מאמין לך ושמח שזה כך פשוט תקופה ארוכה אף אחד

לא עונה ולא מתייחס למה שאני כותב ולא הבנתי מדוע אבל נראה בהמשך אם יענו לשאלותי ועוד משהו שכתבת אני רואה שאף אחד לא מנקד אז למה שאנקד וגלות לכם משהו אני לא זוכר אפילו איך מנקדים פעם אחרונה שכתבתי אם נקודות היה בכיתה ד או ה אני שכחתי לנקד וגם אין צורך ואני שמח שנותנים לי לכתוב בחופשיות רבה וקצת אישי ויש לי הרבה מה לכתוב לא בטוח שירשו לי לכתוב את כל דעותיי אבל אנסה לכתוב ונראה וטוב שאתם מבינים אותי אני חופשי וישיר מידי אתם רואים

Hedy48

New member
חנן, אשמתי,

התכונתי לפיסוק כמו נקודות ופסיקים, זה יעזור.

Hedy48

New member
טובה, משל נחמד וגם נכון

אבל לא תמיד אנשים בעולם מבינים זאת

הי הדי, כן, המשל נכון מאד,

לדעתי רוב האנשים לאור האירועים הטובים והרעים שעוברים במהלך חייהם מאכילים את שני הזאבים, בטוח לא שווה בשווה, אבל, שום "זאב" לא נשאר רעב. חג שמח שיהיה לך ולבני ביתך וכמובן לכל חברי הפורום וליקיריהם

Hedy48

New member
טובה, גם לך ולמשפחתך

ולכל חברי הפורום חג שמח ואביב נעים.

חנן585

New member
משהו אישי וחופשי לכתוב אם אפשר רק אם אפשר

מישהי מהמעריצות כתבה לי אתה מבחינתי לא רוצה להתכתב איתך ולא לדון איתך ואמרה לי את זה בלי סיבה אמיתית ולכן חשבתי שהיא ביקשה תתעלמו בכוונה ממני ואני כמובן לא בטוח בזה סתם מחשבה שאולי ואמרתי לעצמי היא לא רוצה להתכתב איתי בסדר אין בעיה לא צריך אבל חשבתי שמעריצים אחרים יענו לי ולכן חשבתי כך אולי בטעות ואם היתי ישיר ואישי מידי אפשר למחוק רק יש לי בעיה אני אומר וכותב על מה שאני מרגיש ובלי חשבון אומר רק את האמת אתם מבינים זה קצת בעיה ובזה נגמר סופית הדיון הנושא הזה

חנן585

New member
לדעתי השיר במקור לא ברזילאי לא זוכר כרגע מי

הזמר ששר במקור נראה לי שבמקור נקרא השיר רגשות פיליינס לא סגור על זה נראה שאני לא טועה ואם ישאלו אותי מה השיר האהוב עליי אז זה קשה להחליט אוהב במיוחד את מייק אם הקול הגדול כמו נלך לסליגו פליציטו ערבה ליבה של נערה זה מייק בשבילי בשיא קולו

חנן585

New member
ולא כל מהשאני רוצה לכתוב אני יכול כי לא

אוהבים ולא מקבלים את דעתי למרות שאני חושב ככה כח הזמן על משהו מסויים בענין מייק לא יכול לכתוב את זה כי ההודעה שלי לא תשאר למשל בענין כמה קליפים של מייק לא הרבה רק כמה אני תמיד אומר אותו הדבר וכאילו לא מוכנים לשמוע ויודעים שאני צודק כמו בענין הצילום בטלויזיה רוצה לכתוב אבלהאם ההודעה ישאר על כנה אני לא חושב ולמה הרי אני חושב אתזה ואתם חושבים את זה כנראה אבל לי אסור לכתוב מדוע אני לא יכול לכתוב מדוע

חנן585

New member
מייק ברנט זמר גדול אני זוכר אותו תמיד למרות

שאם הזמן התגלו זמרים חדשים ואני אוהב מאוד שירים ים תיכונים מזרחים אוהב את המוסיקה הקצב כמו אייל גולן ליאור נרקיס ועוד ובא לי לשמוע את השירים החדשים ויש כולכך הרבה זמרים חדשים וטובים ולכן מייק אצלי זה לא כמו פעם אני שומע וכמובן רואה את מיייק ביוטיוב אבל פחות אבל את השירים של מיייק אוהב תמיד כנראה אני לא שוכח את מייק מקווה שלא ימאס לי ממנו מאוד מקווה כי הרבה אומרים לי מה אתה אוהב זמר לאיננו 36 שנה הוא ישן מידי תתחדש בזמרים אחרים וחדשים ככה אומרים לי מה אני יעשה אבל מיייק זמר מיוחד ויחיד במינו לכן אי אפשר להתעלם ממנו

חנן585

New member
מחר התאריך 25 באפריל יום התאבדותו של מייק אם

אני לא טועה ומה אתם עושים לרגל התאריך הזה נפגשים באיזה מקום עושים משהו או ש אולי תתנו פרטים

חנן585

New member
וחבל שלא הקשיבו לי בענין שתמיד כתבתי ולא ר

רוצים לשמוע או לחשוב על זה אפילו חבל חבל שלא שומעים למעריצים אני מתכוון שיצא לחנויות המוסיקה ולא הוסיף יודעים למה כוונתי פשוט חבל שלא אבל אני עדין מחכה כנראה שימאס לי לגמרי אז יצא לחניות המוסיקה משהו שאני מחכה לו נראה כמה זמן עוד אחכה עוד כמה שנים

חנן585

New member
יש כמה קליפים שאני לא אוהב את הצילום בטלויזיה

ולא יעזור תמיד אמרתי את זה ואומר את זה רק כמה אולי 5 או6 לא יותר זאת דעתי וגם דעתכם כנראה אבל אני היחידי שכותב שתי שקליפים שאני מאוכזב מהזווית ומהצילום הטלויזיה הם תני לי לאהוב אותך מתוך הדי וי די קיסורה צולם במרחוק ואני לא יכול לראות את הקליפ הזה הצילום מעצבן אותי וגם תני לי לאהוב אותך שצןלם בקנדה בחליפה צהובה גם לא אוהב את זווית הצילום לא אוהב זאת דעתי

סימה42

New member
../images/Emo6.gifגדול....../images/Emo140.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה