חג שמח לכולם

רומיקה

New member
חג שמח ומזל טוב על הפורום!!!

אחלה רעיון של פורום, באמת זה כ"כ נחוץ!!!

טליה ג

New member
חג שמח וברכות לבביות לפתיחת הפורום

טוב שיש פורום כזה, שבו ניתן להתייעץ באיש מקצוע, לפני שגוררים את החיה המסכנה(במקרה הזה חתולה) לווטרינר. מכיוון שלי יש חתולה סרבנית ואלימה, שהכנסתה למנשא היא בגדר משימה בלתי אפשרית, כל עצה תחסוך ממנה ובעיקר ממני הרבה סבל.

נֵנָה

New member
איזה יופי ../images/Emo6.gif בדיוק בזמן, כי יש לי

שאלה חשובה מאד. לכלבתי "בייבי" (טרייר מעורבת) מלאו בתחילת השנה 16 שנה. היא כבר כמעט אינה שומעת וראייתה חלשה, אך מתפקדת עדיין מבחינת הליכה, יורדת במדרגות לבדה, אמנם יותר לאט, ושמחה לצאת לטייל... בתקופה האחרונה (מזה כחודשיים בערך) התעוררה בעייה לא נעימה שאיני יודעת איך להתגבר עליה. הכלבה כבר לא שולטת על הסוגרים שלה, והתחילה לעשות את צרכיה בבית או יותר נכון במרפסת. היא נמצאת כל הזמן במרפסת הגדולה שיש לי מאחור (כמובן סגורה עם תריסים) בתוך הכלוב הגדול שלה, ולמעשה 99% מהזמן היא ממילא ישנה. ניסיתי לצאת אתה יותר פעמים ביום, אך תמיד אני מפספסת כי היא עושה לעתים קרובות שתן ולפחות פעמיים ביום צרכים (לפעמים גם שלוש) ותמיד או בדיוק לפני שאני רוצה לצאת אתה, או זמן שקצר לאחר שיצאתי אתה. גם ביציאה היא מטילה שתן ולפעמים גם עושה צרכים... פעמים רבות היא עושה בדרך כבר במדרגות על על מדרכת הבית... היא אוכלת ושותה כמעט כרגיל אך ירדה מאד במשקל. פעם היא שקלה כ-8 ק"ג ועכשיו בערך 6-5.5 ק"ג מקסימום... המצב ממש לא נעים... אני אמנם מפזרת לה עתונים על כל שטח המחייה שלה כדי למתן את הריח, ומחליפה אותם מדי פעם, אך עם זאת כל המרפסת מריחה ריח שתן וצואה שחודרים גם לבית כשהדלת פתוחה...האם יש איז טיפול או תרופה שיכולה לעזור לה להתאפק, כי המצב מתחיל להיות בלתי נסבל... בתודה על כל עצה מוסמכת שתתקבל, בתודה מראש וחג שמח ננה

נֵנָה

New member
ועיקר שכחתי ../images/Emo49.gif לפתיחת הפורום

בטוחני שרבים וטובים יהנו ממנו ויפיקו ממנו תועלת... שיהיה לך ולכולנו

נֵנָה

New member
האם לאף אחד אין עצה או תרופה למצב?

דוקא הערב בייבי ירדה אתי למטה בלי רצון והתקשתה קצת בהליכה. רגליה האחוריות רעדו מדי פעם מחולשה ובמדרגות מעדה ולקחתי אותה על הידיים... אנא, אשמח לדעת אם יש אפשרות לעזור לה קצת, בעיקר בנושא ההתאפקות ביציאות...

הכלבה צריכה להבדק בהקדם

מה שאת מתארת יכול להיות בגלל בעיית כליות או בעיות במערכות אחרות. רצוי לבצע בדיקות דם ושתן ולשקול אולטראסאונד. אם הכל יהיה תקין - אפשר לשקול טיפול לחיזוק הסוגרים, אך כפי שאת מתארת את המצב זה מאד יכול להיות ממחלה כלשהי ובגילה מבוגר לא כדאי לחכות! ארז

נֵנָה

New member
../images/Emo51.gif לך ד"ר ארז, מיד אקבע תור

אצל הוטרינר. לתומי חשבתי שזה הכל בגלל הזקנה ושיתכן ואין מה לעשות, תשובתך נתנה לי תקווה לשיפור המצב. ושוב המון תודה ננה

למעלה