חג שמח

hope_29

New member
חג שמח

לחברי הפורום! מקווה שתהינו מהחג, מזג האויר היפה, והחופש הקצר. מנסה לחייך ולהיאחז בתקוות ומחשבות חיוביותלמרות שאני כבר מאתמול אחר הצהריים ב- Down רציני... לא מפסיקה לבכות, מרגישה ונראית מעוכה... שוב פורץ ממני המת-החי שבי שחשבתי שהצלחתי לקבור ממזמן...כנראה זה סוג של "תחיית מתים"... אתמול הגעתי למספר תובנות הקשורות בי, באישיותי ובהתנהגותי...למרות שמצד אחד אני שמחה שאני מצליחה לאחרונה להתבגר (סוף סוף...בגיל 29..) ולהגיע לתובנות שונות לגביי עדיין זה קשה וכואב...בייחוד לאנשים כל כך רגישים כמוני... בקיצור, אני יודעות שתובנות אלו רק יובילו אותי למקום טוב יותר ולשלמות עם עצמי...ולהבנה שלי את הסביבה ואת עצמי...אבל למה לעזאזל אני מרגישה כל כך רע וסמרטוטה עכשיו??? מזל שכל היום נקברתי ביחד עם המת החי שבי בביתי ובחדרי כי אני נראית ומרגישה פשוט נורא עכשיו... ותכף האורחים מגיעים ולא מתחשק לי לראות נפש חיה עכשיו... מקווה לטוב. ועכשיו. (בעצם, אני יודעת שיהיה רק טוב...זה רק קשה בהתחלה או במהלך הדרך). בכול אופן, שיהיה חג שמח.... hope

כן הדרך קשה

וזה ככה תמיד. אבל אם תסתכלי טוב בצידי הדרך תראי שיש גם דברים יפים שם. יש כאן אנשים נפלאים שתמיד נמצאים כאן בשבילך כדי לתמוך ולעודד. את מתחילה עכשיו לפעול כדי לצאת לעצמאות. גם הלמידה שלך על עצמך היא משהו חשוב ומבורך. זאת רק ההתחלה ואני מחזיקה לך אצבעות כדי שגם אם תתקלי בדרך באיזו אבן ותיפלי, תמיד תקומי ותמשיכי הלאה. שלך, נטע.

למעלה