חדשדשים
|מיוחדת|

MaRk GiRl

New member
אני חדשה

שלום אני אורנית בת 16 עוד חודש ואני חולה על מארון 5

ד ו ק י

New member
היי !!

אני שיר מאיזור המרכז. מאוווד אוהבת את מארון פייב.. ומקווה שאהנה :)

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif שלום שלום שלום ../images/Emo9.gif

היי ! אני נאזי ואני בת 14 ו- 10 חודשים מאשדוד :] ומה עוד אפשר להגיד ??? התאהבתי במארון 5 כבר בפעם הראשונה שראיתי את הקליפ של harder to breathe שלדעתי זה השיר הכי טוב בדיסק ... זה הכל :] מקווה להשתלב מהר בפורום
למנהלת- תתחדשי וכל הכבוד על היוזמה

UnstuckMan

New member
אני חדש פה..

מה המצב אנשים? אני עידן בן 17 מרעננה, אוהב רוק אלטרנטיבי goo goo dolls, matchbox 20, 3 doors down, nickelback וכאלה וכמובן maroon 5 השולטים. שמח שיש להם פורום.. רציתי לדעת איך פותחים פורום דרך אגב..

olsen cool

New member
היי לכולם אני חדשה!!

ואני משמ אוהבת את השיר "This Love"!!אשמח אם גם מישהו יוכל לפרט לי פרטים על חברי הלהקה

Fairy Of Music

New member
../images/Emo79.gifהיי אורנית!../images/Emo24.gif

אותי את מכירה מפורום בלו
וולקאם!תהני!

CiNdErElLa3887

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

אני הילה......גם מאזור המרכז (פתח איכסה ליתר דיוק..) נעים מאוד..ואת בטוח תהני פה

CiNdErElLa3887

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

אני הילה..בת 17 מפ"ת:).. אממ ואתה יכול לפתוח פורום מהקישור שנתתי פה..אתה ממלא פרטים ושולח

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo24.gifברוכה הבאה

אני הילה..:) הנה פירוט :
שם מלא: אדם נוח לווין תאריך לידה :18.03.79 (בן 25) מקום לידה: לוס אנג'לס, קליפורניה מנגן: בגיטרה/סולן צבע אהוב: כחול
שם מלא: ג'יימס בורגון ולנטיין תאריך לידה : 5.10.78 (בן 26) מקום לידה : לינקולן, נברסקה. מנגן: בגיטרה משפחה: 3 אחיות ואח אחד
שם מלא: ג'סי רויאל קארמייקל תאריך לידה : 02.04.1979 (בן 25) מקום לידה: בולדר, קולורודו מנגן: בקלידים
שם מלא: מייקל "מיקי" מאדן תאריך לידה : 13.05.1979 (בן 25) מקום לידה : אוסטין, טקסס מנגן: בבאס
שם מלא: ריאן מייקל דוסיק תאריך לידה : 15.09.1977 (בן 26) מקום לידה : לוס אנג'לס, קליפורניה מנגן: בתופים אוהב: את ביוויס ובאטהד אם את רוצה ..תרדי למטה ...יש 20 עובדות שהקלדתי מראש 1

Fairy Of Music

New member
../images/Emo79.gifברוכה הבאה!../images/Emo24.gif

אני שני בת 14 <עוד 19 ימים
>
מחור יהודה
ספרי על עצמך שם?בת כמה?מאיפה? תהני!

rockchick5

New member
היי!../images/Emo140.gif../images/Emo70.gif../images/Emo118.gif

אני נטעע ברוכה הבאה!

CiNdErElLa3887

New member
ברוכה הבאה אישה מסתורית!../images/Emo24.gif

אני הילה נעים מאוד
(לוחצת לך את היד)

KerenWelling

New member
ברוכה הבאה!!!!

מקווה שתשלבי ותהני פה בלי בעיות!!! לא לשכוח את קומונת MAROON5 פה בתפוז!... והילהלה כבר ענתה לך..אז רק תבלי!

למעלה