חדשה, אפשר להצטרף?

חדשה, אפשר להצטרף?

אני חדשה כאן אז אני מבקשת קצת סבלנות איתי
בדיוק עזבתי את עבודתי ואני מחפשת משהו באזור המרכז. אני חובשת, אבל אני מחפשת עבודה בסופי שבוע כי אני לומדת. תודה מראש.

תודה, יש פה מאבטחים ותיקים?

ולא ברור לי על מה הדיון הסוער בפורום... אשמח לתשובה עדינה.

ZVI1011

New member
על מה ולמה

חמודה תשקיעי קצת מאמץ תחזרי 10 15 דפים לאחור ותתחילי לקרוא עים עדין לו יהיה לך ברור בשמחה אני יעזור לך הסבר על רגל אחת לו שוה כלום בלי לעקוב אחר השירשור

24 עומר

New member
היי בר אני אענה לך.

הפורום הזה זה בבסיסו הוא אחלה פורום. מגיעים לפה כל מיני מאבטחים שמוצאים מקום לפרוק את הכעסים שלהם הביע דעות וגם את התיסכולים שלהם וזה סבבה לגמרי. אממה במהלך הזמן הפורום הזה הפק לשק חבטות של כלמיני מתוסכלים שכל מה שמעניין אותם זה לחבוט בכל חברות האבטחה באשר הם, חלק הפכו את הפורום הזה למחלקה משפטית וייעוץ משפטי ב 1.99 ש"ח והתחילו לתת עצות "משפטיות" ששוות בהתאם... כל עוד זה היה בגדר הקוריוז, סבבה, ברגע שהתחילו פה "המלצות" לקחת את החוק לידיים, לנטוש עמדות שמירה \, לסרב לשמור ועוד כל מיני דברים בסגנון, במקום להפנות כל מי שנפגע ממעסיק כזה או אחר, אם נפגע, לייעוץ משפטי אמיתי ואפילו לערכאות משפטיות כמו בית הדין לעבודה.פה אני מודה שכבר היה לי קשה להשאר אדיש ועל זה כל הויכוח אם אפשר לקרוא לזה ויכוח. מה לעשות קשה לי לשמוע דברים כאלו, מזכיר לי יותר מדי נשכחות מהשנים האחרונות בנושאים אחרים ולהבדיל אלפי הבדלות, אבל הקונספט דומה. אני לתומי חשבתי שמי שמנהל את הפורום הזה שיודע לחסום ולהיות מאוד אגרסיבי כשהוא רוצה, צריך לגדל קצת אופי וחוט שדרה, לקום ולהגיד: חברים, עד כאן. אפשר להתלהם, אפשר לצעוק, אפשר להגיב. אי אפשר לקרוא להפר חוק או לקחת את החוק לידיים מה גם שבמקרה הזה, יש סיכו ישזה יעלה בחיי אדם!! משום מה אניכנראה בדעת מיעוט בנושא הזה ונותנים לי תשובות מופלצות והגיגים פילוסופיים מהתחת...במקום לענות לעניין. לסיכום בר, אני מציע שתקראי קצת אחורה, תאמיני לי מסמך אנושי מעניין.

עדיין לא קיבלתי תשובה אם יש פה מאבטחים ותיקים

ועדיין לא הבנתי על איזה חוקים עוברים פה?

יש מאבטחים ותיקים לשעבר

שלא רוצים לחזור לתחום בגלל העבריינות של חברות האבטחה. רשימה חלקית של החוקים עליהם עוברות חברות רבות (לא ידוע לי על אף חברה בתחום אבטחת הטיולים בו עבדתי שאינה עוברת על כמה חוקים): 1) חוק שכר מינימום. שיטות לתשלום פחות משכר מינימום- רישום חלקי של שעות, תשלום שכר גלובלי הנמוך מהשכר שהיה צריך לשלם עבור שעות העבודה במציאות, אי תשלום שכר עבור מטווח, אי תשלום עבור נסיעות. 2) חוק הגנת השכר- קנסות (לא חוקיים בענף השמירה בשום אופן) , ניכויים לא חוקיים (ניכוי עלות מטווח הוא הנפוץ ביותר) 3) חוק שעות עבודה ומנוחה- עבודה מעבר ל-12 שעות, אי מתן הפסקה של 8 שעות בין יום עבודה למשנהו. 4) פיטורים- מגוון עבירות הכוללות פיטורים לא חוקים, אי מתן מכתב הפסקת עבודה, אי תשלום פיצויי פיטורים. השיטה הנפוצה- פשוט לא משבצים את המאבטח לעבודה. 5) אי תשלום עבור תנאים סוציאליים כגון דמי הבראה, ימי חופש וימי חג, פנסיה. 6) עבירות שונות על צו ההרחבה. מספיק לך?

תהו

New member
שמע אני אגיד לך משהו

יצא לי לקרוא מספר הודעות שלך. אני מכיר את ג'וש כבר כמה שנים לא מעטים, אתה פשוט חרטטת שלא מהעולם הזה. אני לא מבין מדוע הוא עדיין לא חסם אותך, כי אני כן הייתי מעיף אותך על הזלזול שאתה מפגין כלפיו וכלפי הפורום. כנראה שיש לו את הסיבות שלו.... אתה ברברן שחוזר כמו מנטרה על אותו דבר, לא עונה לעניין מזיין את השכל. מה קשר בין מה שעימנואל אמר ומה שאתר אומר. אתה לא יודע לקרוא? אתה ממש דרמה קווין, בחיים שלי לא ראיתי, אני כבר הבנתי שzvi10 או zvi1011 או בטח יש עוד שמות זה בדיוק אותו האדם. לדעתי אתה צריך טיפול, קראת את כל ה 67 דפים של הפורום ??? למי יש כוח לשעות דבר כזה!!! אתה חרטטן ! חוץ מזה עימנואל לא היה בתחילת הפורום הכך שאיך אתה אומר שהוא כותב מיום הראשון של הפורום לנטוש עמדות? ועשית סטטיסטיקה ומגמות כדי לדעת שזה משהו שטתי/מגמתי?? יא ברברן! אתה קצת לא מבין מה מהות של פורום, צא לעשות שעורי בית ואז תחזור. אני פשוט בשוק שעדיין נותנים לך להגיב פה ככה. אתה אומר: "אני לתומי חשבתי שמי שמנהל את הפורום הזה שיודע לחסום ולהיות מאוד אגרסיבי כשהוא רוצה, צריך לגדל קצת אופי וחוט שדרה, לקום ולהגיד: חברים, עד כאן. אפשר להתלהם, אפשר לצעוק, אפשר להגיב. אי אפשר לקרוא להפר חוק או לקחת את החוק לידיים מה גם שבמקרה הזה, יש סיכו ישזה יעלה בחיי אדם!!" את מי הוא חסם, הוא חסם אותך באגרסיביות? איך חוסמים באגרסיביות? ואיך מגדלים חוט שידרה? ומי קרא להפר חוקים???????????לעזאזל ???? תגיד, מה אתה בצבא????? זכות כל עובד לסרב לעבוד. לא בא לך לעבוד אל תעבוד! תגיד, אתה אמיתי ??? אתה יכול להכריח עובד לעבוד ? כי אם כאן הוא עבד. זה בעיה של החברת שמירה, פעם הבאה שתבחר את הפראיירים שלה יותר טוב. מסרב לשמור, שתפטר אותו. אתה בא להגיד לי שאם עובד מסרב לשמור אתה יכול לשתלונן נגדו במשטרה ??? אז איפה הוא בדיוק עובר על החוק יא חתיחת ברברן בלתי יאומן. "בדעת מיעוט בנושא הזה ונותנים לי תשובות מופלצות והגיגים פילוסופיים מהתחת...במקום לענות לעניין. " ענו לך אין ספור פעמים לעניין מספר אנשים, ואתה חוזר כמו מנטרה על אותם השטויות. הפרת חוקים! נטישות עמדות! "הפורום הזה זה בבסיסו הוא אחלה פורום. מגיעים לפה כל מיני מאבטחים שמוצאים מקום לפרוק את הכעסים שלהם הביע דעות וגם את התיסכולים שלהם וזה סבבה לגמרי. אממה במהלך הזמן הפורום הזה הפק לשק חבטות של כלמיני מתוסכלים שכל מה שמעניין אותם זה לחבוט בכל חברות האבטחה באשר הם, חלק הפכו את הפורום הזה למחלקה משפטית וייעוץ משפטי ב 1.99 ש"ח והתחילו לתת עצות "משפטיות" ששוות בהתאם... כל עוד זה היה בגדר הקוריוז, סבבה, ברגע שהתחילו פה "המלצות" לקחת את החוק לידיים, לנטוש עמדות שמירה \, לסרב לשמור ועוד כל מיני דברים בסגנון, במקום להפנות כל מי שנפגע ממעסיק כזה או אחר, אם נפגע, לייעוץ משפטי אמיתי ואפילו לערכאות משפטיות כמו בית הדין לעבודה" עם הפורום הוא אחלה פורום, אז למה יש לך כ"כ הרבה טענות? השומרים מגיעים להביע תסקולים ממי? למה ???? מהחברות שמירה! אזי שכשהחברות מתנהגות גועל נפש לעובדים, הם הופכים לשק החבטות של המאבטחים. מה לעשות?? לפחות יש מקום שנותן במה לכך, אם זה היה מול המעסיק הוא היה הופך מהר מאוד למתוסכל מובטל. עם הניסיון שחלק האנשים עברו הם מייעצים אחד לשני. מה אתה מחרטט? אתה אמרת בעצמך שאתה לא מבין כלום בחוקים אז אתה עוד קבוע מי ומה הם עצות משפטיות טובות? זה רק מראה כמה את ברברן. איזה חוק ליידים???? לסרב לשמור זו זכות? תשנה את המילה לשמור בלעבוד. ממה שידוע לי בעלי חברות שמירה גם סרבו פעם לתת "שמירה" "נטשו" "עברו על החוק"... מה אתה מזיין את השכל??? אתה פעם קבלת ייעוץ משפטי ??? אני יכול להבטיח לך מניסיון שאמי"ל בתחום הביטחון הם המקצועיין ביותר, ראיתי אותם גורמים ללא מעט עורכי דין לגמגם... אתה יודע מי הם ?? היית פעם בבית דין ??? בעלי חברות שמירה מעדיפים שזה יעבור לבית הדין כי הם ככה צריכים לשלם פחות. שזה נסגר ב 40% פשרה יש למעסיק רווח של 60%. בקיצור, אתה זיין מוח מדרגה ראשונה, אני בטוח ב 100% שכל הבלגן שאתה עושה בגלל החלץ שנוצר לכמה חברות אבטחת טיולים שאין להם עובדים. אני בטוח שכל הרעש שאתה הושה כאן זה כדי להפוך את הפורום לשומם. ג'וש, תחסום אותו! לי הוא כבר עלה על העצבים ועבר כל גבול אפשרי. פשוט איכסה !

joshh

New member
תהו די

תן לי לקבל את ההחלטה את מי אני מחליט לחסום.

24 עומר

New member
ג'וש אם אני הייתי כותב חצי ממה שהוא כתב,

היית חוסם אותי מזמן. לפני שאני עונה לו כמו שאני יודע (ומה לעשות גם קצת אוהב) אני מבקש את הגנתך התקיפה בדיוק כפי שביקשת ודרשת ממני.

24 עומר

New member
תשמע, מאחר וג'וש לא מגיב

אני חושב שמשהו צריך.להסביר לך כמה עובדות. אני יעשה את זה לאט והכי ברור שאפשר כי לפי מה הסגנון הכתיבה שלך, אוצר המילים ובעיקר מהרמה הגבוהה ושגיאות הכתיב... ככל הנראה אלוהים לא היה ממש נדיב איתך בכל מה שקשור לחלוקת שכל. אני יודע שזה לא מנוקד אבל תשתדל ואם משהו לא ברור, תכתוב לי ואני אנסה להסביר לך שוב. שמע אני מציע שלפני שאתה מלהג שטויות תנסה קודם לקרוא את מה שאמרתי. 1. אני לא מנהל בחברת אבטחה אני כולה מאבטח פשוט מן המניין 2. ממש לא עניינך כמה קראתי מהפורום ומה יש לי לעשות בזמני החופשי. אני מציע גם לך לקרוא והרבה ולא משנה מה, ככה אולי תפטר משגיאות הכתיב... במקרה שלך תתחיל בספרים פשוטים אצבעוני וכאלו.. 3. יש הרבה מאבטחים שאוכלים חרא ברמות מחברות אבטחה. בכדי לטפל בחברות כאלו יש דרכים חוקיות ויש בתי משפט. אם אנחנו רוצים שיתייחסו אלינו ברצינות, נתחיל להתייחס אל עצמנו ברצינות. לצערי אם משהו יקרא את גיבובי השטויות שכתבת, לא מאמין שייקח אותך ברצינות. 4. מאיפה הבאת את הדוגמאות הדביליות האלו? מה קשור נהג מונית לנושא. תגיד לי אתה יודע מה קורה לנהג מונית שלוקיח נוסע ומתחרט ומוריד אותו באמצע הדרך? מקבל קנס עצום ממשרד התחבורה וככל הנראה ייאבד גם את רישיון רכב הציבורי שלו. אתה באמת לא מבין מה ההבדל? אם אתה חתום בהסכם עבודה ואתה צריך/חייב לכבד אותו כי אם לא יש לזה מחיר ולפעמים כבד. במקרי אבטחה לפעמים את המחיר ישלמו עוד כמה אנשים חפים משפע. לא כיבדת הסכם גם לזה יש מחיר ואת זה רציתי חמנוע מאיזה מאבטח תמים שיקרא את מה שכתב גולדשטין ויעשה שטויות. מה כל כך מסובך לך להבין בזה? 5 כל מה שאמרתי, בתגובה לפרסום של גולדשטין שקרא למאבטחים לקחת את החוק לידיים ולסרב לשמור, שאני חושב שמנהל האתר היה צריך לכתוב: שימו לב, אני לא ממליץ לאף אחד לקחת את החוק לידיים. זה עשוי לסבך את מי שייעשה את זה בצורה קשה ואולי גם בתביעות נזיקין. 6 תהו (מלשון תוהו בבוהו?) או איך שלא קוראים לך, לגדל חוט שידרה זה סוג של ביטוי שאם היית טיפה אינטלגנט סביר להניח שהיית מכיר אותו. הכוונה להתחיל לעמוד על שלו ולגלות מנהיגות וזה בדיוק מה שג'וש היה צריך לעשות ולא עשה. לסיכום, אני מציע שתתמקד בדברים שאתה מבין בהם, שזה בעצם בכלום. ולפני שאתה כותב משהו (אם שגיאות כתיב) תחשוב שניה אולי הצד השני אומר משהו הגיוני? כ

תהו

New member
אתה לא יאומן

תגיד, אתה אמיתי ?? את חיי בסרט שלא להאמין... אני מצטער שקראתי לך מנהל כלשהו, כי צריך לזה אישהי השכלה אתה מדבר גבוהות על הרבה מאוד שטויות נמוכות. וזה מה שמעציב אותי יותר. אני מדבר על X אתה מדבר על Y. בהנת הנקרא עצמך לא משהו אהה? אני לא מדבר על כך שנהג מונית יוריד מישהו באמצע הכביש, אני מדבר על העובדה שנהג מונית לא חייב להתחיל לעבוד. אני יסביר את זה יותר לאט כי אתה באמת באמת לא מבין יתחיל לעבוד כמו שאמתי על שומר יתחיל לשמור אי אפשר לתבוע בתביעת נזיקין שומר על העובדה שהוא מסרב לעבוד. לך תנסה, זה פשוט לא ילך. מקסימום ניתן לפטר אותו. וזאת לאחר שהייתה סיבה מוצדקת. כלומר, אם העובד סירב לשמור בשל סיבה הגיונית כמו העובדה שהוא עבד יותר מהמכסה המצויינת בחוק והמועביד מפטר אותו, מי שידפק זה ------->ה מ ע ס י ק. אתה פשוט לא יכול לתבוע עובד. באותו דוגמא אתה יכול לקחת גם עובד של שירות לקוחות. אם הוא מסרב לקחת משמרת סתם כי בא לו, לא בגלל משהו בחוק, ועכשיו נוצר לחץ ויש הרבה אנשים כועסים על הקווים של החברה. אתה לא יכול לבוא בתביעה. אתה יכול לפטר אותו. אם אתה לא מאמין לי, תנסה. יש דבר כזה משרת אמון, במשרת אמון הסיפור קצת שונה. אבל בגלל אתה לא יודע מימין לשמאל, חשבת שעבודת אבטחה היא משרת אמון. אז אחרי שהוכיחו לך למרות ההתלהמות לך והדרמטיות שלך לכל העולם שמישהו אמר משהו לא יפה נגד מאבטחים, הבנת שמאבטחים זה לא משרת אמון. אני יודע שיקח המוווווווווווווווווווווווווווווווווון זמן לגרום לך להבין שאתה חיי בסרט, אתה ברברן שאוהב להתווכח וחרטטן שאוהב להתלהם. אבל רבק! אתה תקוע באותו קטע כבר כמה ימים. דייייייייייייייייייייייייי! כמה משועמם אתה יכול להיות ועוד לקרוא לי משועומם? אחי, אתה קראת 67 דפים שלמים של כל הפורום! כמה פתטי אתה יכול להיות??? מה שאהבתי מכל הבליל השטויות שאתה כותב זה שאתה מדבר עלי, "ככל הנראה אלוהים לא היה ממש נדיב איתך בכל מה שקשור לחלוקת שכל" תתבגר ילד! "אני יודע שזה לא מנוקד אבל תשתדל ואם משהו לא ברור, תכתוב לי ואני אנסה להסביר לך שוב. שמע אני מציע שלפני שאתה מלהג שטויות תנסה קודם לקרוא את מה שאמרתי" תתבגר ילד! "אני לא מנהל בחברת אבטחה אני כולה מאבטח פשוט מן המניין" שטויות במיץ עגבניות, אין שום היגיון שעובד מן המניין, יתמוך בחבורה של עבריינים "ש הרבה מאבטחים שאוכלים חרא ברמות מחברות אבטחה. בכדי לטפל בחברות כאלו יש דרכים חוקיות ויש בתי משפט. אם אנחנו רוצים שיתייחסו אלינו ברצינות, נתחיל להתייחס אל עצמנו ברצינות. לצערי אם משהו יקרא את גיבובי השטויות שכתבת, לא מאמין שייקח אותך ברצינות" אתה מודע שחברות הם עבריניות, ובתור אחד שלא מבין כלום בתחום דיני עבודה, מה אתה יודע, מה עוזר? אולי באמת הגיע הזמן לעשות משהו שהוא מעבר לנסות לתבוע חברות שמירה, שהתביעות נגררות שנים, שמקבלים פחות מ 50% מהמגיע לך. אולי הגיע הזמן לעשות משהו דרסטי. כמו, ל ס ר ב ל ש מ ו ר., ל ע ש ו ת ש ב י ת ו ת? , ל ה ג י ע ל ע ב ו ד ה עי ר ו מ י ם?, ל י ר ו ת ל כ ו ל ה כ י ו ו נ י ם? אוי וואווי ! אמרתי משהו שאולי מישהו יעשה! מה עושים , ג'וש תגנה, תגנה ! זה כמו האום, אם תגנה אולי נציל נפש בישראל! מזה מנטרה הזאת, "אם רוצים שיקחו אותנו ברצינות? אתה אמיתי, אתה מדבר כ"כ הרבה שטויות פה, מי יכול לקחת אותך כאן ברצינות? אז איך יקחו אותך מעבר לפורום ברצינות? הגובובי שטויות שאני אומר יש להם הרבה מן ההיגיון. אם הייתה יודע מעט בתחום דיני העובדה אז אולי היה לך איזה זכות לדבר. אולי כבר תבין שהחברה השמירה לעולם לא תיקח אותך ברצינות, אתה העובד שלהם. אם הם עכשיו לא לקוחים אותך ברצינות למה שתהיה יותר פראייר יקחו אותך ברצינות? הם פשוט ינצלו אותך יותר "הו (מלשון תוהו בבוהו?) או איך שלא קוראים לך, לגדל חוט שידרה זה סוג של ביטוי שאם היית טיפה אינטלגנט סביר להניח שהיית מכיר אותו. הכוונה להתחיל לעמוד על שלו ולגלות מנהיגות וזה בדיוק מה שג'וש היה צריך לעשות ולא עשה. לסיכום, אני מציע שתתמקד בדברים שאתה מבין בהם, שזה בעצם בכלום. ולפני שאתה כותב משהו (אם שגיאות כתיב) תחשוב שניה אולי הצד השני אומר משהו הגיוני? כ" אתה כ"כ מרוכז בעצמך שזה מדהים, על מה הוא צריך לגלות מנהיגות, אז זה שהוא לא אומר את מה שאתה רוצה שהוא יגיד? מה זאת כאן תכנית כבקשתך? אתה תגיד לו מה לעשות? ואתה טוען שאתה לא חיי באמת בסרט . ובנתיים אני נצמד רק לדברים שאני מבין בהם, אני מבין שאתה לא יודע מימנך ומשמולך, את אכול אגו טריפ מטורף שחושב שהוא יודע הכל, מאוד מתאים לילד בן 24 שחושב שהוא גילה את אמריקה. אתה אומר שאתה לא יודע כלל בדיני עבודה, ואז מבקר את כל! הפורום שהם מייעצים שטויות. אתה אמיתי ? ועוד טוען שאתה זה שאומר דברים הגיוניים. אבל אתה אמרת שאתה לא מבין בדיני עבודה, אז איך עכשיו אתה אומר דברים הגיוניים? תוספת למנטרה שלך, יש מה שנקרה מודל שרשרת הערך, אם ההייתה לך השכלה אז בטח אולי (לא בטוח) היית לומד אותה. מי שהגהה אותו נקרא פורטר. הוא גאון. הכל מקרה, הוא טוען שכדי ליעל ארגון, צריך לעשות שיפורים בתוך שרשרת הערך. עכשיו אם הייתי ממפה את שרשרת הערך של חברה (אציין שרובן עברייניות) שמירה, מרכיב מרכזי בחברה זה החומר האנושי. כמובן שיש עוד מרכיבים אבל אני מתמקד שם. אז כדי לשפר את התחום (בהנחה והייתי עושה swot ואז אחרי tows- שוב אם היה לך השכלה היית לומד זאת) הייתי מגלה שמעויינות כלפי התחום הזה בא בגלל היחס המביש שהחברות נותנות לעובדים והעובדה שלא משקיעים בתנאים ולכן ניכנסים גם עובדים בינוניים. כי פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים. אז כדי לשפר את שרשרת הערך וליעל תהליכים יש מקום לחזק את החלק הזה. אממה, אתה חושב שזה צריך לבוא מהעובדים (ובגלל זה אתה חי בסרט). מודל אחר, ניתן לעשות שהוא benchmarking, והוא ללמוד מחברות שהם לא עברייניות איך לא להיות עבריינים. דהיינו, ברגע שילמדו איך לנהל הרבה עובדים בצורה מכובדת ויעילה. ניתן לשפר את התחום משמעותי. אבל מה אני יודע הרי ה' לא חילק לי שכל (קשקשן). אני יכול לתת לך כל היום מודלים מפה על להודעה הבאה איך ניתן לייעל ארגון - קייזן, TQM, P4, חמשת בכוחות של פורטר וכיו"ב.. אי לכן ובהתאם לזאת, אתה לא יכול לבוא בדרישות לעובדים לשפר את הארגון, זה צריך לבוא מלמעלה. מישהו צריך לקבוע את החזון וזה בטח לא העובדים! עכשיו תחזור למחילה שממנה באת ואל תחזור.... אני כאן מסיים את דברי, מקווה שמחר בבוקר לא תהיה פה יותר כי נמאס לי להסביר לך. תנסה לסובב את העובדות כמה שאתה רוצה, אני חושב שפרטתי די והותר את דעתי בנושא. מעכשיו אתה יכול לקשקש כמה שבא לך ולברבר כמה שבא לך ואפילו לחרטט. אני לא יענה לך יותר כי אם לא הבנת את זה, רק אללה יכול לעזור לך. כנראה שיש גם כמוך. יהי שלום ותודה על הדגים.

24 עומר

New member
תסתכל אחורה עם פרץ נפט... אתה חופר.....!!!

שמע, אם הייתי חושב שיש שמץ של סיכוי שתבין את מה שכתבתי הייתי מתאמץ טיפה יותר, נשבע לך. אבל הבנתי שככל הנראה אין סיכוי לכן נעשה את זה בקצרה.רק לא הבנתי למה אתה מעתיק את מה שאני כותב? אני זוכר תאמין לי גם בלי שתעתיק או שאתה חושב שמי שכותב הרבה זה נראה רציני יותר... הבנתי שמצאת באינטרנט אתר של מושגים בניהול והעתק אותם. אתה לא צריך לחזור עליהם, זה לא עושה אותך יותר חכם, רק קצת יותא נלעג. לעצם העניין. 1. אין לי שום דבר נגד ג'וש נהפוך הוא, אני רק חושב שבמקרה הזה הוא טעה טעות חמורה ואם היית קצת קורא בעיון את מה שכתבתי במקום להתלהם ולהשתולל, אני מאמין שהיית מבין את זה גם. 2. הפורום הזה מזמן הוא לר פורום להתבטאות של מאבטחים, יש פה אנשים שנותנים ייעוץ משפטי לכל דבר (לא מבין אנשים שמסכימים לקבל ייעוץ משפטי בצורה כזאת, אבל זה נושא אחר) אני מצרף לך את הטקסט שהוליד את כל המהומה 14.3.08 09:53 - עמנואל גולדשטין "...הטיול שהדרכתי אתמול כמעט בוטל בגלל שהצליחו למצוא מאבטחים רק בערב שלפני. חבר'ה, אתם מחזיקים עכשיו את המעסיקים שלכם בענבים. תלחצו שיכאב להם- אפשר להתחיל בסירוב לשמור בלילה, או לשלם עבור המטווח, או כל דרישה לא חוקית אחרת..." תחשוב על זה: יושב מאבטח בבית שלא מבין מהחיים שלו וקורא את זה ואומר לעצמו סבבה, בו אני אוציא מהבעל בית שלי עוד כמה גרושים... לא שומר בלילה, או שלא מגיע למשמרת או כל דבר אחר. למה? כי הוא קרה בפורום שעמנואל אמר.. עכשיו אם זה באמת לא חוקי, נגיד ואם זה כן חוקי? לא חבל על פיצויים שהוא יפסיד (אפשר לפטר אותו ללא פיצויים, בעילה של הפרת אמונים או גרימת נזק ושום בית דין לעבודה לא ייפסוק נגד זה במקרה כזה) בנגוד לחירבושים שכתבת, אפשר להגיש נגדו תביעת נזיקין (אם הוכח נזק ורשלנות) וכל זה למה? כי עמנואל אמר? מאיפה הבאת את השטות הזאת אף אחד לא יכול הכריח אותי לעבוד, נכון. אף אחד גם לא יכול להכריח אותך לנסוע בצד ימין בכביש אבל אם תעשה את זה תשלם מחיר לא חראם? סה"כ כל מה שאמרתי, ג'וש צא בצורה נחרצת נגד זה שאף מאבטח לא יחליט לקחת את החוק לידיים כי זה עשוי לעלות לו ביוקר במצבים מסויימים. ומאחר ואף אחד לא משפטן שיודע בדיוק את דיקדוקי החוק לכן אסור לעשות את זה. מוגזם אה? עד עכשיו אף אחד ממנהל הפורום לא יצא נגד זה. למרות שהם כתבו שזה לא בסדר אבל בצורה מאוד פושרת ואנמית. זה כל הסיפור. עכשיו אם אתה ממש מוכרח להגיב סבבה, תשתדל שזה יהיה לעניין.כאילו אל תעלב אבל באמת לא מעניין אותי ה TQM וכל החארטה האחרת באמת שלא.

אני קורא סמוי בפורום

אני עובד אבטחה כבר למעלה מ 3 שנים. אני חייב לציין (לא משהו אישי), אבל אתה נודניק. אתה אגרסיבי מאוד. אם הייתה רוצה שינהלו איתך דיון לעניין, האופן שהינך מתנהל (בדיון) לא אפקטיבי מיוחד. הייתי מציע לך קצת למתן את הגישה שלך, להקשיב ולהבין במקום לתקוף את כולם. יום נפלא

24 עומר

New member
אם קראת אתה יודע שמה שאתה אומר לא מדוייק

אני המותקף פה ברגע שהבעתי דעה שנוגדת את "רוח הפורום" אם יש דבר כזה, הפכתי למושמץ. אף אחד לא עצר שניה לקרוא את מה שכתבתי לבדוק אולי אני צודק במשהו... מספק שהבעתי דעה שונה קצת. תקרא קצת אחורה ותבין בדיוק על מה אני מדבר. ברגע שאני מותקף ,מה לעשות הדם המרוקאי שלי לא נותן לי להשאר חייב....

joshh

New member
תראה

אני קראתי, לכן אני מגיב. בעודי מרפרף בפורום התחלתי לקרוא מתחילת האירוע. אתה הפכת את עצמך למושמץ ברגע שהתכלת לתקוף את סוביביך בגלל שלא הסכימו איתך (מעיין קורבן עצמי). יש פתגם שאומר:"אם יותר מ 10 אנשים אומרים שאתה שיכור, לך לישון". אני לא אכביר מבילים כדי שלא תתעצבן עלי. מקווה שתבין שאני בא מתוך רצון לתת ביקורת בונה ולא להיפך. בהצלחה

24 עומר

New member
נכון קראת, מאוד חלש....בקושי שמענו....

האם אתה מוכן בכדי לסגור את הנושא לכתוב באותיות קידוש לבנה ברורות ולצאת נגד האמירה המטופשת של עמנואל גולדשטין שבגללה התחיל כל הבלאגן. אני חושב שנוכל לסגור את הנושא.

joshh

New member
לא

כי : 1. היא לא מטופשת. 2. הוא לא אמר את מה שאתה פירשת. מבחינתי העניין סגור ממזמן. ואני אסגור את הנושא בשבילך: אתה לא מסכים שאנשים ינטשו עמדות באמצע - זכותך, דעה מקבולת. עימנואל אמר שיש לפעול מעבר למה שעושים היום, כלומר, להתעקש על הזכויות. - זכותו, דעה מקובלת. אני אומר שיש לחסל את התחום האבטחה האזרחית לגמרי, ושתהפוך לתחום ממשלתי/צבאי/משטרתי רק לא אזרחי. dobhy46 אומר שצריך לעשות בכלל שביתה - זכותך, דעה מקבולת. zvi 10 אומר שיש לוותר קצת למעסיק ולתת לו קצת מרווח פעולה - זכותך, דעה מקבולת. כל אחד ודעתו... ושנית, אתה עדיין לא מנהל את הפורום הזה. אתה ולא תהו ולא עימנואל ולא אף אחד לא יגיד לי איך לנהול את הפורום. אם קראת את בכתבה שפרסמת, כאן זה לא דמוקרטיה.... בכל מקרה, מבחינתי סיימנו את הנושא. joshua

למעלה