חדשה בפורום

מידס1

New member
חדשה בפורום

הי לכם, זו הפעם הראשונה שאני כותבת הודעה באיזשהו פורום.... כשאני חושבת על זה ב3.5 חודשים האחרונים חוויתי הרבה דברים לראשונה ובאמת שזה מקסים ומרגש.
יש לי ילדה מדהימה ואני אהיה איתה בבית עד ספטמבר. האמת שרק מלחשוב על זה נהיה לי עצוב מאוד, הציעו לי לצאת לקורס מטעם העבודה וזו הסיבה שאני חוזרת בספטמבר. מצד אחד זה חשוב ויקדם אותי מבחינה מקצועית ומצד שני כשאני חושבת על לעזוב אותה אני ממש בוכה. פתאום נראה לי שלהיות איתה אחה"צ ובערבים זה כ"כ מעט. נוסף על כך התחלתי לחפש מסגרות, אני ובעלי מתלבטים בין מטפלת (בעלי מאוד רוצה) למשפחתון. אנחנו גרים ברמת אביב אז אם למישהו יש המלצות אני באמת אשמח.

aurora0

New member
ברוכה הבאה להורות ולפה! אין לי המלצות רק דיעה

באמת הפורום הזה הוקם בשביל לחלוק במורכבות הזאת של להיות אמא ובעלת קריירה.
אין לי עבורך המלצות כי אני לא מהאיזור שלך, אבל דעתי האישית היא שאם אפשר להרשות לעצמכם מטפלת אז בהחלט עדיף.
גם עבור הילדה - היא עדיין קטנה ומטפלת טבה תדע להתאים את עצמה אליה ולא שהתינוקת תצטרך להסתגל למשפחתון.
וגם עבורכם - אם היא תהיה חולה (ותינוקות ופעוטות חולים הרבה) אז לא תוכלו לשלוח אותה למשפחתון עם עוד ילדים ותצטרכו להפסיד ימי עבודה, בעוד שאם זו מטפלת פרטית שבאה אליכם, אין בעיה שהיא תטפל בילדה שלא מרגישה טוב (כמובן בגבולת הסביר).

למעלה