חדשה :]

64 panic girl

New member
חדשה :]

טוב אז אני דנה מראשון לציון בת 14 ואני ממש אוהבת את פארמור [
] מקווה להשתב [!?] 333333333>

להשתלב אולי.. אבל שיהיה../images/Emo24.gif../images/Emo28.gif

ברוכה הבאה והכל. אני שירי, גם מראשון
תהני בפורום.

WaitForTomorrow

New member
היי!../images/Emo110.gif

אני נוי מגבעתייים... את תצטרכי להסתפק במידע הזה...
ברוכה הבאה!

a k c

New member
../images/Emo109.gifברוכה הבאה../images/Emo9.gif

עדי, בת 14 וחצי ויום
, מחור
. השתלבות נעימה וכאלה

HagarStar

New member
ברוכה הבאה :)../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

אני סטאר, 14 וחצי, ת"א לא נורא שפתחת הודעה חדשה אבל תדאגו לשרשר את זה לשרשור חדשים, תודה

shiraz cohen

New member
ראשון-אימפריה. חעחע...

ברוכה הבאה לך!
באמת לראשונים [חעחע,כמו התחנת רכבת] יש טעם מעולה במוזיקה. XD אה,אני שירז,14 וחצי [עוד מעט.
],מראשון,אם עוד לא הבנת את זה. XDDDD תהני פה.

MyDecember1

New member
גמני מראשון ../images/Emo9.gif שליטעעע../images/Emo47.gif

XDD מה אני פאקצ? חחח חעעע...

xXx Lilo xXx

New member
מה שליטעעעע בזה?! ../images/Emo4.gif../images/Emo29.gif

לא הבנתי מה כ"כ "יאיי!" בראשון
רוצה להסביר? חשבתי שאני תקועה בחור. אם תתני סיבות למה ראשון שליט(ה)ע אני אולי אשנה את דעתי

MyDecember1

New member
|תכוי| הנה רשימת דברים טובים ../images/Emo99.gif

1. הים שלנו הוא אחד מהגדולים והנקיים בארץ. 2. העיר מתקרב לאט לאט לרמה של תל-אביב. 3. יש בה את קניון הזהב שאני אוהב להסתובב בו עם חברים בערב יום שישי כשהוא בלי אנשים
4. עוד מעט יש פה סינמה סיטי !!!!
...השני אחרי הרצליה
..את תהני ממנו.. 5. עוד מעט יש פה איימקס $#@%$$@#$$#
6. היה אמור להיות איקאה אבל כנראה שלא יהיה...
7. ורק אצלנו יש מסדרים בבתי ספר כל בוקר
כל כך לא
אני שונא את המסדרים האלה בחום בבוקר
הקיצר יש לנו אחלה עיר
למה להתלונן ?
ראשון שליטההה
[הפעם כתבתי עם ה' ולא עם ע' XDD ]

HagarStar

New member
נופ, אף פעם../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

שמע אולי אני נשמעת צפונית מתפלצפת אחושרמוטה אבל אתה לא מבין מה זה לגור בת"א עד שאתה גר בת"א לא רואה את עצמי בחיים גרה במקום אחר בארץ למרות שאני בכלל לא אגור בארץ בעתיד

xXx Lilo xXx

New member
../images/Emo45.gif אני עם הגר. ../images/Emo29.gif

ת"א תמיד תישאר ת"א. אני אוהבת את ת"א..... יש בה שווקים טובים, את הסנטר ועזריאלי שאלו הקניונים שלדעתי הכי שווים שם!.... ובכלל.. אי אפשר להשוות את ת"א אלינו. זה מוזר מידי XD

HagarStar

New member
חח הכי שווים?../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

קניון רמת אביב/איילון שולטים :)

xXx Lilo xXx

New member
אז ככה...../images/Emo29.gif

1. הים שלנו הוא אחד מהגדולים והנקיים בארץ. שונאת ים
[מצטערת][ובפעם האחרונה שהייתי בו בגלל יומולדת כלשהו הוא לא היה מקום נקי כ"כ] 2. העיר מתקרב לאט לאט לרמה של תל-אביב. *מתקרבת... ולא. לא תודה... אני אעדיף את ת"א בגלל הסנטר.... ברוטשילד (הקניון שהכי קרוב אלי) אין כ"כ מה לעשות חוץ מאייסקפה
3. יש בה את קניון הזהב שאני אוהב להסתובב בו עם חברים בערב יום שישי כשהוא בלי אנשים קניון הזהב אכן נחמד בערבי יום שישי... [אני מודה, האזור של קניון הזהב, איפה שמקס ברנר, פינת השלושה, האנגר ועוד מקומות... ממש נחמד להיות שם במוצ"ש או שישי בערב.] 4. עוד מעט יש פה סינמה סיטי !!!! ...השני אחרי הרצליה..את תהני ממנו.. עוד מעט... כלומר = יש עוד הרבה הרבה זמן!
5. עוד מעט יש פה איימקס $#@%$$@#$$# איימקס יהיה פה רק באיזה 2015, הייתה כתבה ובה שיערו שהמקום יבנה עד שנת 2007 [תזכיר לי באיזו שנה אנחנו
] 6. היה אמור להיות איקאה אבל כנראה שלא יהיה... אמממ לא יהיה... וזה היה אמור להיות בפלמחים בכלל XD , בפעם האחרונה שבדקתי- פלמחים וראשון שני מקומות שונים אך קרובים XD 7. ורק אצלנו יש מסדרים בבתי ספר כל בוקר כל כך לא אני שונא את המסדרים האלה בחום בבוקר בקשר למסדר, לא מזיז לי! השנה אני מפספסת את הימים של המסדר... [ימי שני מתחילה בתשע וחצי
וימי רביעי אומנות במקלט... הוא לא ממש מוציא אותנו למסדר XD] חחחחח... עוד משהו?!

MyDecember1

New member
../images/Emo118.gifכמה תגובות ../images/Emo3.gif

שונאת ים [מצטערת][ובפעם האחרונה שהייתי בו בגלל יומולדת כלשהו הוא לא היה מקום נקי כ"כ] את באמת שונאת ים
...מוזר...ואין דבר כזה ים נקי, אבל אם תלכי לים אחר תראי שהוא הרבה יותר מטונף. *מתקרבת... ולא. לא תודה... אני אעדיף את ת"א בגלל הסנטר.... ברוטשילד (הקניון שהכי קרוב אלי) אין כ"כ מה לעשות חוץ מאייסקפה סבבה
. קניון הזהב אכן נחמד בערבי יום שישי... [אני מודה, האזור של קניון הזהב, איפה שמקס ברנר, פינת השלושה, האנגר ועוד מקומות... ממש נחמד להיות שם במוצ"ש או שישי בערב.] נכון
עוד מעט... כלומר = יש עוד הרבה הרבה זמן! 2008 זה לא הרבה זמן
איימקס יהיה פה רק באיזה 2015, הייתה כתבה ובה שיערו שהמקום יבנה עד שנת 2007 [תזכיר לי באיזו שנה אנחנו ] זה נראה לי גם ב-2008
...לא בטוח.אבל לא ב-2015. אמממ לא יהיה... וזה היה אמור להיות בפלמחים בכלל XD , בפעם האחרונה שבדקתי- פלמחים וראשון שני מקומות שונים אך קרובים XD נוו..פלחמים זה ראשון.
בקשר למסדר, לא מזיז לי! השנה אני מפספסת את הימים של המסדר... [ימי שני מתחילה בתשע וחצי וימי רביעי אומנות במקלט... הוא לא ממש מוציא אותנו למסדר XD] יש לכם רק בשני ורביעי ?!?! לי יש כל יום.. סיוט...

למעלה