חדשה!!

westlife rules

New member
שלווווווםםםםםםםםםםם

מה נשמע? אפשר ךדעת על מה הפורום? הוא נראה נחמד, אני שוקלת להצטרף.. אבל אני צריכה לדעת מה עושים פה:)

FriendlyFriend

New member
יששש~!~~~!!!

אני ממש אובססיבית עם קוויזים................ אני כל כך שמחה שיש לזה פורום משלו!!!
מזל טוב על הפורום החדש!

shabluly

New member
חדשה...

שלום... אני חדשה.... אחלה פורום... אחלה רעיון... אני אנסה להשתתף פה כמה שיותר...

Tinke®Bell

New member
יאיי! פורומ קוויזים!

גדול למנהלת! גם אני רציתי לפתוח את הפורום הזה,אבל גם הקדמת אותי,וגם יש הגבלת גיל חדשה..
הו,וול-נחיה עם זה! המחשב שלי החליט לשבות (מראשל"צ
) אז אני לא ממש אוכל להיות כאן בימים הקרובים,אבל אחרי שהוא יחזור אני אתחיל להיות קבועה.
ד"א-זה הכינוי הקודם שלי,אני CoYoTe עכשיו,פשוט לא היה לי כוח להחליף.. אני יודעת שיכלתי לשרשר את ההודעה להודעה של מישו אחר,אבל זה יעזור להעביר עוד דפים-אז למי אכפת? הרבה הרבה בהצלחה לפורום הזה ולמנהלת!

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif ../images/Emo29.gif

את מוזמנת לקרוא את כללי הפורום, שרצים בטאגליין, יש שם הסבר על נושא הפורום.

LeAnNe

New member
~ברוכה הבאה~

אני מציאה לך לכתוב את הפרטים שלך בשרשור הבא (אני מנסה ממש קשה שהרשור הזה יגדל).

westlife rules

New member
שמתי לבבב...

שאיפה שאמרת לי לקרוא, כתוב שיש אימוץ אייקונים!! אז *זה סיפור אמיתי שהתרחש לפני שידעתי על זה..חפפ* פעם היה לי את ירוחם
הירחח.. אבל לא היה לי זמן אליו, ויום אחד *בוכה* חזרתי לביתי... וראיתי את ירוחם קשור לדלת .. הוא התאבד!! בכיתי ובכיתי ימים ולילות.. ועכשיו כל פעם ששמים את ירוחם, אני בוכההההההה.... אז זה סיפור ירוחם.. מה הסיפור שלכם?

לי יש הסטוריה ארוכה ../images/Emo29.gif

עם האייקונים... ^^ האייקון הראשון שאימצתי הייתה הפרה עדנה -
אבל אז נמאס לי ממנה, אז נעלתי אותה ברפת...
ואז אימצתי את שמשון -
ולבנה -
אבל מתישהו הפסקתי להשתמש בלבנה ובסוף תרמתי אותה למישהי חסרת אייקון. אז נשארתי עם שמשון, ובפורים אימצתי את הליצן -
, ובשלב מסויים הוא עיצבן את שמשון, אז עכשיו זה רק אני ושמשון

westlife rules

New member
אז אצלך זה שמשון..

אצלי הוא ירוחם.. שהתאבדד.... בעעעעעע אז זה לא אותו אחד.. חחחחחפפ..

fdhdfhgfhb

New member
לי היה את שלדג *בוכה*

הוא היה האייקון הראשון שלי ומאז אין לי אייקון בגלל שכל אלה שלא אימצו לא שווים הרבה *מחכה לאייקונים חדשים* רגע!!!! *חושבת* מותר לי לגנוב אותו
?

למעלה