חוברת החופש הנזקקת שלי...

Harmania

New member
חוברת החופש הנזקקת שלי...

יקירי המתמטיקאים, חסרי החיים, שאף על פי שדיוניכם מעניינים-אתם חסרי חיים! בסוף שנת הלימודים, קיבלתי חוברת עלובה ומעוררת רחמים לחופש-כזו שנזקקים קונים, אך בה תרגיל קשה ומתוחכם שאין כמוהו: 4+7=? ישבתי-ישבתי, חשבתי-חשבתי, מי יוכל לעזור לי בתרגילים מסוג זה, נזקקים ועלובים...? ולא רק שהגעתי למסקנה ש1+1=2, אלא שידידי המתמטיקאים שיושבים כ-ל היום בפורום ופותרים תרגילי מתמטיקה מרגשים ומסעירים להנאתם המרווחת, יוכלו לעזור לי בפרוייקט-הנזקקים הישראלי לחופש:"חוברת המתמטיקה הכיפית עד דמעות לקיץ!". לסיכום, אלה מבינכם שנוהגים לפצח תרגילי מתמטיקה מסובכים כגון: 10:10, אך לא מסוגלים לשבת בפתטיות מוחלטת, ולקרוא הודעה עלובה על חוברת חופש מסריחה, יקבלו את שאלת האריסטוקרטים הבאה: 7+4=? במידה ומוחכם נוהג לחשב משוואות מסובכות, מלהיבות ומסעירות כאחד, אך תרגיל מסובך ורציני כ 7+4=? אבקש מחתולי המעוך, השרוט, והמסמורטט, ששוכב כל היום למרגלות ישבני המתוסבך עקב תרגילים, להורות לי על תשובת התרגיל, ואולי נקבל יופי של קארמה... במידה ואף אחד מחברי הפורום (מעורר הרחמים) לא ידע את התשובה, אשמח לפרט באריכות הכוללת את דעתי האישית על כל ´גרעפס-מתמטי´ היוצא מישבנכם הקט, את התשובה המסובכת, לתרגיל המסובך-מסעיר-מרגש כאחד 7+4=? אופס!... המכתב שלי יצא ארוך כמעט כמו הפלספנות של להסביר כמה זה 4n+5n=? אז, מישהו מוכן להסביר לי מה לעזאזל התשובה...?...

Le Freak

New member
אנחנו לא...

חסרי חיים מספיק כדי לשבת מול המחשב שעות (אני בטוח שאת עושה את זה) ולחפש חיים בפורומים שנוגעים לנו רק מניסיון עבר לשלם על ארוחת חינם בבית תמחוי למסכנים.... אבל אנחנו כן עוזרים לאנשים(למרות שאיש.. או אישה.. זה מחמאה גדולה בשבילך) .. אז התשובה היא 11

אוילר

New member
האם המדינה לא זכאית

מדי פעם להגביל את חופש הביטוי של פרט זה או אחר על מנת לשמור על שלום הציבור? אני מתנדב להיות הקטגור: הכותבת עברה על הסעיף הבאים בתקנון הפורום: שפה ותוכן: שימוש בשפה בוטה ומעליבה. לכן, עלינו להזהיר תחילה את הכותבת שלא תכתוב הודעה ברוח זו בשנית ובפעם הבאה .....בטוח שיש משהו שניתן לעשות

alon14

New member
היא לא...

...כי זה נותן לה יותר מדי כוח, אבל הכתובת אכן עברה על הסעיפים שציינת בתקנון, ועל כן מגיעה לה אזהרה.

אוילר

New member
צודק...

אבל מב שכן...מותר לה להגביל חופש ביטוי עם הוא מתנגש עם הזכות לכבוד של אדם אחר

pallidfool

New member
אני אישית

די נהנה לראות טפשים משפילים את עצמם, ומטיחים את העובדה האוניברסלית שהמתמטיקאים חסרי חיים, שמתמטיקה משעממת וכו´... אז אני מרגיש טוב שאני לא ככה... ד"א, מותר לשאול מהם הציונים של המתמטיקאים כאן בקורסים כמו אינפי I, דיסקרטית, ומה הממוצע בערך בקורסים (אני מתייחס לאלה של האו"פ)? אין לי ממש למה להשוות... תודה, דניאל.

Harmania

New member
תגובה כוללת!

תודה לכל מעריצי ואוהדי המתמטיקאים (חסרי החיים...?) חופש הביטוי, יכול להיכנס לי היישר לעומקו של ישבני, ועל כן שיקפצו לי מתנגדי למיניהם!... אינני מתכוונת לפגוע בזדון, אלא להביע דעה. אמנם אנו בפורום מתמטיקה, אך זה לא אומר כי דעותי מתבססות על 1+1=2 בלבד! בהזדמנות זו ארצה לציין, כי כוח יש לי ממילא, והאנשים הטיפשים היחידים בפורום, הם אלה שלא עזרו לי בהפקת פתרון התרגיל:4+7=11! סלחו לי אם פגעתי בכותבים, בעודי דוברת אמת! תודה לאיגור, בעל חוש ההומור, שיודע להפיק הנאות מלבד פתירת התרגיל:1+1. אזהרה??????????? אזהרה שלמה?!?!?!?! ישבני מחל מלאכת רטיטה אינטנסיבית מריגוש ופחד כאחד!

yontanbn

New member
את לא מביעה דעה

אלא את תוקפת. גם אם זה בחוש הומור, וגם אם אפשר לצחוק מההודעות שלך, את לא באמת מביעה דעה. זו לא הדרך, ואת יודעת את זה.

Harmania

New member
סלחו לי...

מובן שאינני תוקפת! אני אוהבת את כו-לכם, ללא אפליות, מכל הלב. ומאחר שגילוי מסעיר וחביב כאחד, סימן לי כי אינך במוחי, ואינך יודע מה בידיעותי ומה לא, מוטב כי תגולל דעותיך לעומק ה...

Shiberia

New member
סליחה שאני אומר זאת

אבל אני פוחד לראות את תחתך , אם את דוחפת כל כך הרבה דברים לשם אני יכול להסיק על גודלו

Harmania

New member
הסתכלת פעם במראה?!

אם תרכיב זוג משקפיך, ותנקה מעט את זגוגיותהם המאובקות, תוכל להביט בשלווה במראת ביתך הדל, ולראות את ישבני וגודלו המיוחד, וכך לא תאלץ להסיק בקירוב, ותוכל לראותו בדיוק!

Shiberia

New member
אני לא יודע מה לגבי השאר

אבל הדעות הסטריאוטיפיות שלך נובעות מ? וחוץ מזה אין לי כוח לנהל מאבק מעל דפי הפורום , אם את רוצה להשפיל את עצמך , ואני מבטיח לך שזה יקרה רשמי לי מסר.

Hudson

New member
שואל אני את עצמי

מה מביא בן אדם בוגר (?) להשתמש בשפה גבוהה ולו רק כדי להביא לעיננו גבב שטויות שכזה. איגור מצא נחת ואפילו חיוך בסיפורי חרמניה על התחת ואנו כולנו משרשרים פה ללא היכר וללא כל סיבה נראית לעין. התוכל חרמניה לאתגר מוחכם של אלו העוסקים במלאכה ? ואם לאו - למה תרתח על חוסר התגובה ? אצלנו בשכונה, היו כבר מראים לך דרך חדשה לשכונה חדשה - ואולי תוכלי לחפש בעצמך ? או אולי, כי כולנו בני שיח, רדי נא מעץ השחצנות הגבוה עליו בחר ישבנך לשבת ורדי אלי חברים המחפשים את נבחי התבונה ואת פשר קיומם של בני אנוש מסוגך . . .

alon14

New member
ו-?

אני בן 14 עוד 30 שעות - אז מה
?

yontanbn

New member
לא הבנת

זו לא הייתה הערה שמטרתה להגיד "מי שבן 13 לא שווה" זו הייתה תשובה למשהו בתוך ההודעה שהגבתי עליה... בהודעה נכתב "... אדם (בוגר?) ...." ועל זה עניתי - ציינתי שהיא בת 13, כלומר לא אדם בוגר. עד-כמה שיש לי הערכה אליך ואל בני 13 אחרים, אינכם בוגרים, לפי הרבה הגדרות, ולפי ההגדרות שאני עובד איתן. אבל בוא לא ניכנס לויכוח על זה :) אגב, מזל טוב...

למעלה