חוגים להיכרות חברים חדשים- מה דעתכם?

בך נוד

New member
חוגים להיכרות חברים חדשים- מה דעתכם?

הי ושנה טובה לכולכם.

ככל שמתקדמים בשנות העשרים שלנו- אחרי סיום צבא/שירות לאומי ולימודים והתבססות בעבודה- המסגרות בהן מזדמן להכיר חברים חדשים בני גלינו- הולכות ופוחתות. ואז עולה השאלה: איפה אפשר להכיר בני או בנות זוג חדשים בני גילנו?
(רצוי בעלי תחומי עניין משותפים וכ'ו)

מעניין אותי לשמוע מה דעתכם על חוגים כאופציה להיכרות חדשה והגדלת מעגל החברים (ביחד עם פיתוח תחביב ישן או חדש, שיכול להיות דבר מעניין כשלעצמו)

כמובן שהדרך הטבעית ביותר (ואולי גם המוצלחת ביותר) להכיר מישהו או מישהי כזאת היא דרך חברים, אבל זה לא תמיד אפשרי.

בתור אחד שפחות תומך בעולם הוירטואלי, ומאמין מאד בסיטואציה החברתית שמתקיימת במציאות, בתור רעיון חוג נשמע כאופציה מעניינת
ותמיד רציתי לשפר את כישורי הריקוד שלי
, לשם הדוגמא.
אבל אולי בתור היכרות- הדבר יכול להיות קצת מאולץ. אני לא יודע.
בכל מקרה- אני מתעתד ללכת לחוג ריקוד בקרוב כשיהיה לי יותר פנאי.
אני מנוי לחדר כושר שהוא חלק מקומפלקס ומערכת גדולה יותר שכוללת גם סטודיו לריקוד, אז לפני 3 שבועות הוספתי משהו כמו 80 ש"ח לחודש ויש לי כניסה חופשית ל4 שיעורי ריקוד בחודש) בינתיים עדיין לא נכנסתי לשיעור ריקוד, אבל אני משער שבקרוב מאד- אעשה זאת.

מעניין אותי לשמוע: מה דעתכם על חוגים, והאם יש לכם נסיון עם זה ?

Som30ne

New member
ללכת לחוגים במטרה לפגוש פרטנרים זה לא רעיון מוצלח

בעיקר כי הוא מאולץ (ונראה לי שלא תהנה, וזה יביא איתו תחושה של מועקה/"לא כיף").
ללכת לחוגים כדי לעשות משהו שאתה נהנה ממנו,
שגורם לך להרגיש טוב, להכיר א/נשים נוספים/ות, שאולי עם אחד/ת מהם/ן ייתפתח קשר זוגי -
זה משהו אחר לגמרי.
א/נשים שיכירו אותך בסביבה שבה ההתנהגות שלך מאולצת, או מותאמת/מוכוונת למציאת בן/ת זוג -
סביר להניח שיראו/ירגישו את זה, מה שיגרום להם פחות להמשך/להתקרב אליך.
לעומת זאת - אנשים שיכירו אותך בסביבה טבעית, שבה אתה מתנהג בצורה נינוחה יותר, סביר להניח שיהיו יותר פתוחים לעניין של פיתוח קשר אישי ואולי זוגי.

מצד שני -
הכל תיאורטי.

cancer3009

New member
חוגים במטרה להכיר חברים

לדעתי זה בסדר, אבל כל עוד זה באמת במטרה ליצור חברויות ולא קשרים זוגיים.
הסיכוי לדעתי נמוך ולא שווה את המאמץ אם המטרה העיקרית היא למצוא זוגיות באמצעות החוג.
&nbsp

Berethor

New member
המבחר שם הוא לא כזה גדול, מהבחינה הזאת עדיף להכיר בטיולים

אם כי בחוגים יש לך יותר זמן להכרות, באופן תיאורטי. בכל מקרה גם אני לא ממליץ להירשם לחוג רק בתקווה להכיר אנשים. תחומי עניין משותפים זה נחמד/בונוס אבל האם באמת כישרי הריקוד של מישהי זה משהו בעל חשיבות כל כך גדולה אצלך כאשר מדובר בהכרות למטרה זוגית? משום שלי זה נראה מאפיין דיי שולי. זה על אותו עיקרון כמו להכיר בחורה שאוהבת משחקי מחשב, זה נחמד/בונוס אבל לא באמת נחוץ, יש מאפיינים יותר חשובים שלפיהם שופטים אם מדובר במישהי מתאימה או לא.

Som30ne

New member
אומרים ש

כישורי הריקוד המאונך, מעידים בצורה מסויימת על כישורי הריקוד המאוזן.

Berethor

New member
יכול להיות, אבל נראה לי שזה רלוונטי בעיקר לריקוד הטוורקינג

ולריקוד של מיסטר בין, אם כי זה לא עזר למיסטר בין בסוף, אבל לפחות הוא כיבה להם תאור.

למעלה