חוויות מהעולם המרגש והמוזר הזה של הסווינגרים

סוינגס

New member
חוויות מהעולם המרגש והמוזר הזה של הסווינגרים

היי לכולם,

בתחילת השנה החלטנו אני ואישתי שאנחנו רוצים לעשות חילופי זוגות. והתחלנו לחקור את הנושא וללמוד מה עושים ואיך עושים.

מה קרה מאז????

וואו, כל כך הרבה דברים... ואין את מי לשתף....

אז קודם כל אני אספר עלינו אנחנו זוג בגילאי ה35 נשואים עם ילדים קטנים מה שמאוד מקשה עלינו את כל הקטע כי צריך ביביסיטר כל פעם שהולכים להיפגש עם זוגות וזה מקשה.

מאז נפגשנו עם כמה זוגות. הפגישה הראשונה בבית קפה היתה טראומטית מבחינתנו אבל זה בגלל שציפינו ללא פחות מבר רפאלי ונעם טור, וקיבלנו הלם,
היום במחשבה לאחור האנשים שנפגשנו איתם היו אנשים רגילים לכל דבר אלא שפשוט לא היתה משיכה מינית בין אישתי לבינו זה הכל.
לאט לאט הבנו שגם אנחנו שבעיני עצמינו אנחנו אנשים יפים לא בדיוק נועם טור ובר רפאלי בעיני כל האנשים, ושאין עם זה שום בעיה, כי גם במראה הרגיל שלנו נשים כן נדלקות עלי וגברים כן נדלקים על אישתי (אבל זאת לא חוכמה...
)

המפגש השני שלנו יותר זרם אבל עדיין אי אפשר להגיד שזה היה הצלחה.

במפגש השלישי היה חצי בוננזה.

הגבר נדלק על אישתי.
אני נדלקתי על אישתו .
היא נדלקה עלי.

אישתי לא נדלקה על הגבר...

היינו בפאב ואני הייתי ברקיע השביעי ישבתי צמוד אליה דיברנו כמו זוג אוהבים לחשנו דברים אחד לשניה החזקנו ידים, בקיצור התאהבות של גיל 17... ואני בכלל בן 35!!!

אחרי זה בבית חטפתי התקפת קנאה של אישתי... נו אתם יודעים על מה מדובר, פרצופים אתה שואל אותה מה עשיתי? שום דבר... אז מה לא בסדר? שום דבר...
אז בואי נעשה סקס? "אין לי חשק...".

מבעס. אבל זה עבר אחרי יומיים. והתחשלנו עוד יותר.
ואישתי שוב פעם חזרה לאתר ההכרויות של הסוינגרים. ועובדה שאנחנו ממשיכים.
הזוגיות שלנו מאוד יציבה ואנחנו מדברים על הכל. את כל השיחות שאנחנו עושים אנחנו מראים אחד לשניה, אם יש אס אמ אסים מראים אחד לשניה. אז די התגברנו על הקנאה. אבל היא עדיין קיימת. יותר אצל אישתי אלי ופחות אצלי לאישתי.
אבל אני עדיין לא יודע באמת איך אני אגיב כשיגיע האחד שימצא חן בעיניה.

מאז שהתחלנו להיות סוינגרים והיום אני כבר יכול לומר על עצמי שאפילו שעדיין לא הגענו למיטה זה בוודאות יקרה, כי אנחנו עושים את זה נכון וזה מרגיש לנו נכון. ולמדנו המון והבנו את החוקים והכללים של העולם הזה והקהילה הזאת.

אז מאז שהתחלנו להיות סוינגרים העולם יותר יפה. הסקס שלנו הרבה יותר טוב כל לילה אחנו עושים את זה יותר מפעם אחת יותר מפעמיים לפעמים 3 -4 -5 פעמים. לפעמים לא ישנים כל הלילה.
העולם נראה הרבה יותר פשוט לכל בעיה יש פתרון אתה מרגיש כאילו אתה ניאו מהמטריקס כל בעיה שיש לך אתה רואה אותה באה אליך לאט ומיד שם לה פתרון ממש כמו הכדורים שירו על ניאו והוא פשוט הסתכל עליהם וזז הצידה בשביל שהם לא יפגעו בו.
ואם יש הרבה בעיות פשוט מרימים את היד ועוצרים אותם... אתה מרגיש כל יכול. האנשים הרגילים נראים לך משעממים. אבל לך תדע מי מהם הוא סוינגר בעצמו?
למדתי לדבר עם נשים. לפתות אותן. לתת תשומת לב. ללחוץ על הכפתורים הנכונים,

ופתאום גם כל אחד שאני מסתכל עליו אני מתחיל לחשוב רגע זה סוינגר? או שזה איש רגיל?
איך מזהים אותם?
איך רומזים להם שאתה סוינגר?
איך האוכלוסיה הרגילה לוקחת את הסוינגרים ומתיחסת אליהם?

פתאום החברים הרגילים שלנו נעשו משעממים על מה נדבר איתם? על הגן של הילדה? על הגננת? מה הגננת לבשה?

רבאק אנחנו נפגשים עם אנשים בבארים חשוכים מפלרטטים עם אנשים מתוך כוונה מוצהרת להיכנס למיטה ולהזדיין אם זה יתאים לכולם...
איפה היינו עד היום??

בקיצור סליחה על החפירה הייתי חייב לפרוק.

אולי אני או אפילו אנחנו (אני ואישתי) נתחיל להסתובב פה קצת.

אני מאחל לך הצלחה!!

הסיפור שלך ריתק אותי. החושים שלכם לקחת את זה בקצב צב, כנראה עושים לכם טוב ואתם קשובים מאוד לעצמכם, ואחד לשני.

איזה כיף לכם!!

ממני (המונוגמי במאה אחוז
)

חיים בפנטזיה

כתבת מקסים.
זוגיות טובה ותקשורת מהווים את המפתח. קצב ההתקדמות תמיד תלוי בני הזוג.אין מהר ולאט. מה רע להתנהל בקצב הצב? גם הצב מגיע ליעדו .
למעשה תארת שלב אחר שלב את שעברנו. אם כי חלק מהקשיים נמצאים מעט מאחורינו. לעתים חשים שחלפו יובלות.מאז פתחנו את הנשואים שלנו וגישרנו על משברונים.
אכן זו חוויה מיוחדת במינה לחיות באורח חיים סווינגרי.כמובן שאורח חיים זה לא מתאים לכל זוג.למזלינו לנו זה מתאים ומעצים עוד יותר את הזוגיות שתמיד הייתה נפלאה.
תארת להפליא את ה"שעמום" עם החברים ובעיקר את הקושי של חלק מהסווינגרים לשתף את הסביבה בחוויות.

סוינגס

New member
בשביל זה יש את הפורום.

אני אענה לשניכם על קצב הצב.
הקצב שלנו איטי למעשה בגלל אישתי בגלל שהיא בררנית. היא לא תיכנס למיטה עם כל אחד אלא רק עם אלה שימצאו חן בעיניה.

בהתחלה חשבתי שהיא מחפשת רק דוגמנים, אבל היא אמרה לי שהיא לא מחפשת רק דוגמנים ובאמת היו גברים שבעיני היו ממש לא לטעמי ולא הבנתי מה היא מצאה בהם...

היה אחד שבעיני היה נראה שמן עם אצבעות שמנות והייתי בטוח שאין מצב שהיא תגיד שיש מצב ופתאום היא אומרת לי שהוא לא סתם רגיל אלא הוא נראה טוב בעיניה... לך תבין נשים...

זה שנפגשנו איתו בבר לא היה לך טוב אבל השמן הזה עם האצבעות קבב שלו נראה טוב???

נו מילא. אישתו היתה סבבה דווקא ואני לא זה ששוכב איתו, אז מה איכפת לי? אז החלפנו איתם תמונות, אבל אחרי שהם ראו את התמונות שלנו הם אמרו לא מתאים. אז זה התבטל. סבבה, לא מתאים לא מתאים גם אנחנו פוסלים על ימין ועל שמאל מתמונות. מהשלב הזה של פסילה על פי תמונות כבר הפסקנו להעלב.

הם לא רצו אותנו
. קורה.

בכל מקרה, זה קשה מאוד למצוא התאמה שבה כל הרביעיה תמצא חן בעיני כולם. ולכן זה לוקח לנו זמן. אבל כל עכבה היא לטובה.

אני יכול לספר שלפני שהתחלנו עם כל הסיפור הזה, ואחרי שנולד לנו הילד השני רמת הסקס שלנו ירדה פלאים. לפעמים היינו עושים את זה פעם בשבוע פעם בשבועיים. השחיקה של לגדל שני ילדים והאנריגה שזה לוקח לך גורמת לדבר כזה לקרות.

אחרי שפתחנו את הזוגיות פתאום הסקס חזר להיות טוב וכמות הסקס גדלה בצורה משמעותית. ואז גיליתי שאני לא מספיק מאומן בסקס...
אני גומר פעם אחת ומתעייף וואלה אני כבר לא בן 20....

אבל הבשורות הטובות שכמו כל ספורט גם בסקס ככל שמתאמנים יותר ככה אתה משתפר וחוזר לכושר. אז הכל טוב. מבחינת ביצועים אני לפחות בכושר שיא. הרבה יותר טוב ממה שהייתי אפילו בגיל 20. או שלפחות אותו דבר.

אז ככה שהאישה או הבחורה שתקבל אותי תקבל גבר שיודע לזיין כמו שצריך. אז כל עכבה לטובה.
וחוץ מזה מה רע לנו ככה? סקס כמעט כל יום. אין לי טענות. האחרות עוד יגיעו אני יודע את זה. למעשה עכשיו העלינו הילוך ואנחנו כבר מדברים עם שני זוגות במקביל. אף אחד לא חייב שום דבר לאף אחד ואף אחד לא נעלב מזה.כולם רוצים להזדיין לעשות אורגיות והשד יודע מה עוד. ומאחר ואנחנו די בררנים אז ברור לנו שבשביל להגיע לבוננזה שלמה חייבים ללכת על הרבה זוגות אבל אנחנו מקפידים שזה יהיה רק זוגות שמבחינת מראה אנחנו מסוגלים לדמיין את עצמנו שוכבים איתם. אחרת אין מה לשחק משחקים.

ותכף אני אדבר על משחקים וטעויות של בחורות שמשיחות ששוחחתי איתן הבנתי שהרבה מהן עשו טעויות ושכבו עם גברים שלא היו מוכנות לשכב איתן פשוט בגלל שלא היה להן נעים לדחות אותם.

אני בטוח שחלק מהבנות הסוינגריות פה ידעו על מה אני מדבר... כי בינתיים 100% מהבחורות ששאלתי אותן את השאלה הזאת הודו שהן עשו את זה.

סוינגס

New member
טעויות של סוינגריות מתחילות.

אז כמו שאמרתי, אני אוהב לדבר עם הבחורה מהזוג שאנחנו בתהליך איתם. ואישתי אוהבת לדבר עם הגבר.

ואחת השאלות שאני שואל אותן היא שאלה מאוד פשוטה:

תגידי שכבת עם מישהו שלא רצית לשכב איתו פשוט בגלל שלא היה לך נעים או בשביל שבעלך יוכל לקבל את אישתו הכוסית?

הפתיע אותי שכל אחת מהבחורות שדיברתי איתן הודתה שכן. הדבר הבא שאני נוהג לשאול הוא ואיך הרגשת אחרי זה?

אז אחת אמרה שהיא הקיאה.
ואחת אמרה שהיא הצטערה אבל היום היא כבר לא נותנת לדבר כזה לקרות.
ואחת פשוט עיקמה את הפרצוף ולא ענתה...

ואז אחרי שאני שואל את השאלה הזאת אני נוהג להגיד להן שהדבר האחרון שאני רוצה לעשות להן זה לגרום להן לשכב עם מישהו שהן לא רוצות לשכב איתו, ולכן אם אחרי שנחליף תמונות או אחרי שניפגש או בכל שלב שיבוא להן להגיד לא שיגידו לא.

לא יהיה העלבויות ואני לא אפגע. (אגב אני לא באמת יודע אם אני לא אעלב או לא אפגע כי זה כן פוגע... ביחוד אם זה נעשה בצורה גסה...)
אבל בכל מקרה אני יודע שלא הייתי רוצה לשכב עם מישהי שלא רוצה לשכב איתי.

מה שמעניין זה שאני חשבתי על עצמי שאין בחורה שאני לא ארצה לשכב איתה... ושכמעט כל בחורה תצליח להדליק אותי באיזשהי צורה.

ואז זה קרה. דיברתי עם איזה מישהי שבתמונות גוף שלה היתה נראית פצצה לא נורמאלית וכשהחלפנו תמונות נכנסתי להלם. מצאתי את עצמי מסתכל על אישה מבוגרת עם קמטים שהפנים שלה לא עושות לי את זה ואפילו להפך... לא מצליח להסתכל על הפנים שלה ולדמיין את עצמי שוכב איתה...

פתאום הבנתי את הנשים שלא מצליחות להגיד לא.

אני לא הצלחתי להגיד לה לא. מצאתי את עצמי אומר לה שהיא יפה, ובולע את הרוק של עצמי ומתחיל לחשוב מה עושים הלאה? איך יוצאים מהבוץ הזה???

למזלי היא לא רצתה אותי... וואו ,איזה מזל זה היה. ככה זה כשאתה סוינגר הבעיות נפתרות לבד (או שאולי אני רק מדמיין את זה?)

הלקח שלמדתי הוא שאסור לי להחליף תמונה ישירות מול בחורה. אני לא אצליח להגיד לה לא. צריך להחליף תמונות של שני בני הזוג ואם לא מתאים לאחד מאיתנו פשוט להגיד לא מתאים בלי לפרט מי לא התאים מה לא התאים ולמה לא התאים. אני מניח שעם הניסיון אני אדע גם להגיד לא למישהי שלא מוצאת חן בעיני אבל כרגע זה קשה לי מדי. לזוג זה לא בעיה להגיד את זה.

טוב נראה לי מספיק עם החפירות להיום.

וואו הזכרת לי נשכחות

לא עושה סקס עם מי שלא "בא לי טוב"

קרה לי פעם שקמתי באמצע האקט, התלבשתי, התנצלתי והלכתי.
לשמחתי זה היה הדדי חוסר הרצון להמשיך באקט, רק כנראה שהוא לא היה מספיק עם ביצים כדי להגיד או לעשות משהו.
לא יודעת אם אתה מכיר את התחושה - לפעמים עושים סקס ונדמה כאילו הנה עוד מעט יתחיל הכייף הגדול.......הנה תיכף החיבור בינינו יקרה, כי הרי היה חיבור מדהים בינינו לפני הסקס - וזה לא קורה

עוד ליטוף, עוד נשיקה, עוד רפרוף וכלום לא קורה. זה הרגע לעצור הכל וללכת

סוינגס

New member
אם אני זוכר נכון מפוסטים קודמים שלך את

לא סוינגרית אלא חיה בזוגיות פתוחה נכון?

אז בואי נניח שזוגיות פתוחה זה כמו בעצם רווק שמחפש מישהי לקשר רציני. וסוינגרים זה כמו רווק שמחפש מישהי לסטוץ. (רווק רווקה לא משנה...)

אז אני יכול להבין שבסטוצים יכול להיות מצב שבו מבחינה מינית הזוג לא מתאים.

אבל בקשר לטווח ארוך אחרי שהכרת מישהו שמצא חן בעינייך, ואת מצאת חן בעיניו, ויצאתם כמה פעמים אני מניח שלא נכנסתם ישר אחרי פגישה ראשונה למיטה לא? או אולי כן? בעצם למה לא?

בטוחה שאם נניח הכרת מישהו שמצא חן בעינייך את נמשכת אליו הוא נמשך אלייך, אז פעם אחת (במקרה זאת הפעם הראשונה) הסקס לא היה הכי טוב הרי זה יכול לקרות גם לזוג רגיל... יש לפעמים שהסקס לא יוצא טוב.

לא כדאי לתת עוד הזדמנות במקרה כזה?

בסוינגרים שנפגשים במיוחד לצורך סקס אני מסכים אם אין התאמה אין טעם להישאר. סביר להניח שגם אם היתה התאמה מושלמת לא תהיה עוד פגישה. כי רובם רוצים להמשיך הלאה לעוד זוגות.

אכן

אנחנו בזוגיות פתוחה.
זה היה סטוץ

אני לא יודעת איך לכתוב את זה מבלי להשמע רק, אבל אנסה.
יש לי עם בעלי מערכת יחסים מופלאה ומיוחדת, יש לנו סקס מעולה ואינני "זקוקה" לנוסף באופן קבוע.
כך שאם אני פוגשת מישהו שמצא חן בעיניי, זה מהר מאוד מגיע לסקס ואם הסקס רע <במקרה ההוא זה היה הרבה מעבר למגע הפיזי עצמו, היה משהו באווירה שעשה לי לא טוב> אז למה בעצם לתת הזדמנות נוספת? זה לא שאני צריכה לשמר זוגיות בהזדמנויות נוספות לשיפור הסקס

2vs2

New member
אכן

אנחנו בזוגיות פתוחה.
זה היה סטוץ

יש לי עם בעלי מערכת יחסים מופלאה ומיוחדת, יש לנו סקס מעולה ואינני "זקוקה" לנוסף באופן קבוע.
כך שאם אני פוגשת מישהו שמצא חן בעיניי, זה מהר מאוד מגיע לסקס ואם הסקס רע <במקרה ההוא זה היה הרבה מעבר למגע הפיזי עצמו, היה משהו באווירה שעשה לי לא טוב> אז למה בעצם לתת הזדמנות נוספת? זה לא שאני צריכה לשמר זוגיות בהזדמנויות נוספות לשיפור הסקס
Swingersil.com

2vs2

New member
אכן

אנחנו בזוגיות פתוחה.
זה היה סטוץ

עולם מרגש וצריך לדעת איך להמשיך לשמור על הקיים Swingersil.com

2vs2

New member
אכן

אנחנו בזוגיות פתוחה.
זה היה סטוץ

כך שאם אני פוגשת מישהו שמצא חן בעיניי, זה מהר מאוד מגיע לסקס ואם הסקס רע <במקרה ההוא זה היה הרבה מעבר למגע הפיזי עצמו, היה משהו באווירה שעשה לי לא טוב> אחילופי זוגותז למה בעצם לתת הזדמנות נוספת? זה לא שאני צריכה לשמר זוגיות בהזדמנויות נוספות לשיפור הסקס
עולם מרגש וצריך לדעת איך להמשיך לשמור על הקיים

2vs2

New member
אכן

אנחנו בזוגיות פתוחה.
זה היה סטוץ

קיומו של הפורום

אכן פורום זה מסייע לא במעט לזוגות שמרחיבים/פותחים את הזוגיות שלהם ו/או מפנטזים על כך.
כמה דברים לי אליך
א.אין קצב איטי או מהיר הכל בעיני המתבונן. מי אני שאשפוט?
הקצב מתנהל בעצם על ידיכם.אולי הפנטזיה מצד אחד מבני הזוג להימצא כבר במקום אחר.מה בוער? זו אינה תחרות. חשוב לא לאבד את הקשר בינכם ולתחזק כל הזמן את הזוגיות. לחזר ולהיות מחוזרים אחד על ידי השני.
ב.לעתים בעיני מה שקובע אינו המראה אלא :השיחה,טון הדיבור,המבט בעיניים.איני יוצרת קשר עם גבר שאינו מביט לי בעיניים.
מסכימה לעתים קשה להבין נשים...( לא תמיד כולנו מבינות את עצמינו...והאם לכם הגברים קל להבין את עצמכם?)
זוגתך בחרה בך מכל הגברים וללדת ילדים.סביר שגם היא לעתים תחלוק על טעמך ביחס לאישה שמצאה חן בעיניך...
בסתר לבך ( בין השורות) ניתן להבין שאכפת לך עם מי היא שוכבת.( טבעי) אך פרגן לה.
מניסיוננו : תמונות או מצלמה אינם משקפות את האמת לאמיתה. פעמים אחדות פסלתי גבר אך במפגש הלכה למעשה בעיני הגבר נראה הרבה יותר טוב, עיניו הביעו רכות , טון דיבורו והדברים שאמר שינו את דעתי עליו וגרמו לנו לנסות בכל אופן. קל לפסול. ודאי למראה החיצוני השפעה. בסופו של דבר הקובע הוא המגע. את טיב המגע לא ניתן לדעת בטרם מתנסים ( לא שחלילה אני מרמזת שתלכו עם כל אחד)..
ג.הולכים/נוסעים לפגישה , חרמנים, עם המון רצון וחשק לעוד ומלאים באדרנלין, אין לדעת לאן המפגש יוביל.
במקרה שהמפגש לא הוביל לשום מקום ..מקסימום "בזבזתם"/השקעתם זמן ...הכרתם עוד אנשים וזכיתם לזמן איכות בינכם.העצמת הזוגיות.אנחנו היפה במפגשים מסוג זה הוא :האנשים מסירים די מהר את "המסכות" ,אנו יותר פתוחים. כל אחד יודע ומבין את מטרת המפגש.
ניתן לשוחח עם אנשים זרים על נושאים שאינך משוחח עם כל אדם זר שאתה פוגש.
לכל אחד מבני הזוג הזכות לסרב ולדחות . כל עוד זה נעשה באופן תרבותי מבלי לפגוע. במקרים מסוימים אנו מבהירים שאיננו נוטים להחליט במפגש הראשוני.המפגש הראשוני אינו מחייב.
ד. יש שלב בחיים בו בני הזוג "טרודים" בגדול הילדים.עבורי הייתה זו תקופה קסומה.אהבתי בה כל רגע.באשר לחיי הסקס מבחינתנו הסקס ביננו היה בסדר. השמים לא נפלו , לא ידענו שאפשר אחרת וטוב יותר בחלק מהפעמים הסקס היה מהיר ולא תמיד מספק.בעלי חשק בי יותר, לעומתו אני מצאתי בעבודתי את "המאהב" -הייתי אשת קריירה, אמא "פולניה טיפוסית" טרודה באחזקת הבית, בישול, ניקיון, כביסות, משחק , חוגים, הכנת שעורי בית,... ימי הורים ( ברוך שפטרנו) וכשהגעתי למיטה נפלתי שדודה.טרם נרדמתי נהגתי לערוך סקירה האם השלמתי את כל מטלות היום ואני יכולה להתפנות ל נוח...איזה עומס ולחץ. אורח חיים זה נתפס בעיני כטבעי והגיוני. לא חלמתי על דבר אחר.כשראשי סוף סוף הונח על הכרית רק רציתי לישון.אנחנו אוהבים מגע ,כל הזמן נוגעים זה בזו כלפי חוץ נראים כל הזמן כאילו אנחנו אחד ב...של השני.בעלי רצה כל יום סקס ...מי אמר שחייבים סקס כל יום? ( היום אני חייבת, איני מוותרת) חיית סקס...יש פתגם שאומר "מרעיבו שבע משביעו רעב"...
לא אחת נהלנו שיחות עם נשים בנות גילי שאומרות כי ככל שהן מתבגרות הן זקוקות ליותר סקס.
הטבע יצר את המינים באופן מעט אבסורדי. כשנולדים לנו ילדים אנחנו שקועות בגידולם לעתים "שחוקות" הגבר לא תמיד מסופק וחושק בעוד סקס. מאידך יש גיל בו הגברים לכאורה יותר טרודים בעבודה , בפרנסה, ומשלימים עם הסקס במשפחתם או אז אנו נהיות יותר חרמניות.
ה. כשגבר מגיע למפגש , לא אחת מצאתי התאכזבתי כאשר הגבר גמר מהר. היו פעמים שרציתי עוד. כשהמפגש לא סיפק אותי ...אני נוהגת לומר לבעלי אני זקוקה להשלמת הכנסה. לא תמיד קל לו עם משפט זה. כיום משלמדנו לסנן מידת האכזבה פוחתת.
ו.במפגש סווינגרים החשוב בעיני מעבר לסקס עצמו הוא גם תשומת הלב של הפרטנר אלי. לחיות במונוגמיה זה נהדר, אין בו שום פסול כך חיינו 25 שנה. לא פזלנו לשום צד ולא היה חסר לנו מאומה.
החיים הובילו אותנו לאן שהגענו. אנו בהחלט ברי מזל. ממשים פנטזיות.
ז.אין ספק שנשים רבות עושות טעויות.מעולם לא נכנסתי למיטה עבור בעלי ולהיפך.קרו מקרים בהם הגבר נמשך אלי והאישה לא נמשכה לבעלי. מצאנו פתרון ביניים. במקרים אילו כל אחד מאתנו רשאי ללכת עם מי שלטעמו. צעד מרחיק \ לכת??????
כל דבר בעתו. מי אמר שדרכנו מושלמת. רבים חולקים עלינו.

ברוכים הבאים

כתבתי תגובה וניסיתי ארבע פעמים לשלוח אותה עד שהתייאשתי

אז רק אציין שאתה כותב יפה ושנשמח אם תשאר

ומה דעת זוגתך בנושא

מתה מסקרנות לקרוא את תחושתיה של בת זוגך.
מקווה שאתם רואים עין בעין את דרככם.
אשמח לקרוא את הבנותיה.
המשך חג שמח.

סוינגס

New member
ברגע זה היא קוראת לראשונה את

ההודעות שלי וישר היא שאלה מי זה ההוא עם האצבעות השמנות?
כשאמרתי לה מי זה היא אמרה איך ראית שיש לו אצבעות שמנות?

התחלתי לצחוק ואמרתי לה שזה הדבר הראשון ששמתי לב אליו...

אם היא תרצה לכתוב את ההבנות שלה היא תפתח ניק ותכתוב (-:

חג שמח

אצבעות שמנות

הבוקר בים, סיפרתי לבעלי את הנושא החדש שעלה בפורום. הוא אמנם קורא ומגיב כאן אך , טרם התפנה לנושא.
מיד עלה על פניו חיוך שובב ..."אצבעות שמנות" הגיב ... יאמי= היא גם פרקטית...והמבין יבין

אני אישית מעדיפה מגע מלא, מוצק ולא מרפרף. מה עוד שאצבעות שמנות מאוד יעילות וחיוניות במעשים מסוימים כולל עיסוי. רצוי שתהיינה ארוכות ומטופחות, ללא ציפורניים

שמחה מאוד שבת זוגתך ראתה חלק מההתכתבות.
בהצלחה והמשך מימוש הפנטזיות.

התקף של נוסטלגיה הבאת לי

איך פעם הרגשתי והתרגשתי ככה בדיוק
מצחיק

הכי מצחיק זה שהיום אני לא אתקרב לעולם הזה של הסווינגרים גם לא כשאני לבושה באפוד מגן וישובה בתוך משוריין

אבל זה היה ללא ספק מרגש וכייפי לזמן מה

ממליצה לך בחום לרדת מתחושת הכל-יכול הזו..זו אשליה לא בריאה

סוינגס

New member
ברור לי שזאת אשליה

אבל למה לא להינות ממנה?
אני מניח שעם הזמן התחושה הזאת תדעך.

למעלה