חוויות מהעולם המרגש והמוזר הזה של הסווינגרים

זו אינה אשליה ניתן לחיות סווינגרס לאורך שני

אנחנו בחוויה הסווינגרית מזה מספר שנים , מעל כף יד.
תדירות המפגשים אינה רלוונטית.
כל מפגש חדש מלווה בהתרגשות, חששות, התלהבות, לרוב המפגשים מוצלחים. למדנו לסנן את הזוגות שלא מתאימים לנו.בדרך של ניסוי וטעיה.באופן כללי יש לנו הצלחות וחוויות מאלפות. אשקר אם אכתוב שכל המפגשים מעולים. יחד עם זאת התחושה אינה דועכת.(לעתים מעט ממכרת).
"שומרי האש" על הזוגיות ואורח החיים הזה -באחריותינו.גם כשלעתים עייפתי מ"צייד" של זוג, הפרטנר שלי עושה את מלאכת ה"דייג".שנינו יודעים כיום מה מתאים לנו יותר ומה פחות. אף אחד מאתנו לא ממהר למיטה אך כל אחד מאתנו אוהב את החוויה עד מאודדדד.
ממליצה בחום להתרפק על האשליה ולממשה. לא רק לפנטז .שאם כך יישאר טעם: "אם רק הייתי".. , "הלוואי ש"..."חבל ש"....
למה?
לחשו לי שחיים רק פעם אחת. אז יאללה לחיות בכבוד בשמחה באופן מיוחד ומלא ולממש פנטזיות.
תנו לשמש לעלות ולהפיץ את הזוהר והיופי שבכם כזוג.

כשכתבתי על "אשליה"

הכוונתי לתיאור שלו שנדמה לו שהוא כל יכול, כמו ניאו מהמטריקס
שהכל קטן עליו

גם לי לפעמים יש אשליה שאני גיבורת על..כשהיא מתנפצת זה כואב
וזה בכלל לא קשור לסווינגריות
סתם לעובדה שאף אחד הוא לא באמת כל יכול ושתחושה כזו עלולה לגרום לקלות ראש ולטעויות יקרות. וחבל

לגבי סווינגריות לאורך שנים. יודעת, מכירה, מכבדת, גם אם זה ממש לא בשבילי. זו ל אהאשליה אליה התכוונתי

סוינגס

New member
אם סוינגריות לאורך שנים זה לא בשבילך

אז מה כן בעצם?
ולמה זה לא?

יכול להיות באמת שהרגשת הסופר גיבור לא קשורה לסוינג.

שאלת השאלות

מה כן? שאלה שאין לי תשובה
אני כאן בעיקר בגלל החברה הנעימה. כרגע אני במונוגמיות כפויה, שכפיתי על עצמי כיוון שאין לי תשובה טובה לשאלה "אז מה כן?"

ולמה לא סווינגינג?
כמה סיבות
כי הצורך לתאם כימיה מינית לארבעה אנשים מתיש מידי
והעובדה הזו גוררת להמון חיפושים וניסיונות - שמבחינתי גרמו לדגש חזק מידי על סקס בחיים שלי. זה נהיה כמו לחיות סרט פורנו וזה לא עשה לי טוב
וכהמשך ישיר לזה - בסופו של דבר (וסופו של דבר הגיע מאוד מהר..נדמה לי שההרפתקה שלנו נמשכה 4 חודשים במקס) הרגשתי גועל מזוקק מהתחושה שאני בתוך "שוק בשר"
חוצמזה, זה טילטל את הזוגיות שלנו טלטלה שלא היתה בריאה או טובה ממש

מסתבר שאני לא בנויה לחיות סקס טהור ונטול כל משמעות גדולה יותר לאורך זמן

בחלום, באוטופיה, באידאל..הייתי מתה להצליח לחיות פוליאמוריה
במציאות הקטנה והאפרורית, אנחנו שנינו כנראה הרבה יותר מידי מחונכים לתוך התבנית הרכושנית והקנאית והניסיון לחיות כך, כשל באורח הרבה יותר מרשים ונורא מהניסיון הסווינגרי הקצרצר
זה היה נחמד כחוויה קצרה ומרגשת
אין לי מה לחפש שם הרבה מעבר לזה

נראה שכתוב מהלב,

מאחל לך שתמצאי את המסגרת הנכונה לחוות את הדברים שאת מייחלת להם. קנאה היא דבר בעייתי שעל כל אחד למצוא את הדרך לשלוט בה ועם זאת, מצביעה על משהו שחשוב למישהו, משהו שמישהו מאד חושש לאבד. מקווה שתמצאו את הדרך להגיע לרמת ביטחון, משם תוכלו לשוב למקומות שכאלה...

לדעתי המפתח לשחרור הוא לא דווקא להניח שלמרות הכל הזוגיות תישמר, אלא להבין שתמיד יש סיכוי שמשהו עלול להישבר ולהצליח לשחרר למרות הסיכון.

GmailMan

New member
מזכיר לי נשכחות...

תקופה נפלאה
תהנו ממנה
והכי חשוב תשמרו אחד על השניה ולהיפך
ובעיקר תשמרו על הביחד שלכם

נהנתי לקרוא אותך

אוהבת ומתרגשת מאנשים שמעיזים לצאת להרפתקאות...

זה נשמע שיש לכם זוגיות יפה ובריאה ואמיצה.

בהצלחה בהמשך המסע

סוינגס

New member
יש לנו זוגיות חזקה והאמת אחרי מה שקרה לי

אתמול אני באמת צריך זוגיות חזקה בשביל להתגבר על מה שקרה...

והנה מה שקרה:

דיברתי עם מישהי בטלפון לקראת פגישה שלנו איתם. ואישתי ישנה כי היא היתה עייפה כי היא דיברה שילשום עד 3 בבוקר עם איזה מישהו בצ'אט.

(זה בסדר למדנו משהו חדש וסיכמנו שלא כדאי לנו להגזים עם השעות והזמנים ושצריך להגדיר זמן נורמאלי לכל מה שקשור לסוינג וגם זמן לסקס שלנו כזוג. וגם זמן לישון קצת בלילה...)

אז אישתי ישנה מול הטלויזיה בסלון ואני דיברתי עם ההיא.

אחרי שסיימנו לדבר הערתי את אישתי שתבוא למיטה לעשות איתי סקס.

ואז היא הגיעה אבל היא לא היתה שם בסקס... אז שאלתי אותה מה קרה?
והיא אמרה שלא נח לה שאני מזדיין איתה אחרי שדיברתי עם מישהי בטלפון...

אז אמרתי לה למה זה לא נח?

וככה דיברנו על הבעיה ודיברנו ודיברנו ואני התעייפתי ופתאום מצאתי את עצמי שנרדמתי... ומסתבר שנירדמתי בדיוק על התשובה שלה... אז היא אמרה לי למה אתה לא עונה לי על מה שאמרתי? וזה העיר אותי...

לא ידעתי מה לענות לה כי הרי לא שמעתי בכלל מה היא אמרה...

אז ביקשתי ממנה שתגיד לי שוב מה היא אמרה כי כנראה שנרדמתי ואז היא אמרה לי "לא משנה"...
וואו אני מת על ה"לא משנה" הזה שלכן...

בקיצור קמתי מהמיטה והלכתי לסלון לשתות בירה.

מזל באמת שיש לנו זוגיות טובה והיום עוד יותר כי פעם זה היה עולה לי בשבוע שלא מדברים...

היום בבוקר כבר קמתי ועזרתי לה עם הילד וגם פתאום ראיתי אותה מתמתחת והיא היתה כזאת סקסית אז אמרתי לה שהיא סקסית בטרוף...

אני מקווה שהיום היא כבר תיסלח לי.

אתן צריכות להבין משהו אנחנו גברים, לפעמים יש לנו התנהגויות שלא תואמות את הציפיות שלכן...

מה לעשות.

סך הכל הסוינג הזה זה משהו חדש לנו ואני לא בטוח שאישתי באמת באמת רוצה לעשות את זה. מצד שני היא כל הזמן מסתובבת באתרי הכרויות האלה ויוצרת קשרים עם עוד ועוד זוגות ומחפשת עוד ועוד זוגות, ובסופו של דבר אני עדיין נהנה מהתהליך אז אין לי בעיה.

מה שיהיה יהיה.

וגם כל דבר כזה שקורה מחשל אותנו ומחזק עוד יותר את הזוגיות שלנו אז זה גם טוב.

סוינגס

New member
ואגב גם אני נהניתי לקרוא את הסיפור שלך

אבל בקטע שפתאום נפרדתם התבעסתי לגמרי...

למעלה