חוות דעת על מחשב נייד

abcd80

New member
חוות דעת על מחשב נייד

שלום נפלה לידי הזדמנות לרכוש מחשב נייד של HP אבל אני שוקלת בגלל שיש לי כבר נייד של קומפאק איזה שלוש שנים. אשמח לקבל חוות דעת על המחשב הנייד אני ארשום פה את שם הדגם ומה שיש בתוכו. אני רוצה לדעת אם המחשב הזה משוכלל וחזק מספיק והאם הוא מומלץ לפי הרכיבים שיש בתוכו? דגם HP PAVILION ZE2260EA בטכנולוגיית centrino(מה זה בכלל??) מעבד אינטל בטכנולוגיית סנטרינו 400MHz bus speed ,1.6GHz , level 2 chache 2mb מסך : XGA 15 דיסק: 40GB זכרון: 256MB DDR(הרחבה עד 2GB) כונן אופטי: combo DVD & CD-writer תקשורת : כרטיס רשת 10/100 ומודם תקשורת מהירה תקשורת אלחוטית: intel Pro/Wireless 2200 802.11 b/g integrated Wireless Lan

Jan22

New member
כנסי ..

בכללי ,עד לפני כמה חודשים אינטל עבדו עם מעבד PENTIUM 4 הן לנייחים והן לניידים .כעת הם משתמשים במעבד חדש PENTIUM M שנקרא גם CENTRINOשהעיקרון שלו הוא צריכת חשמל נמוכה יותר משל הPENTIUM 4 (כלומר חיי סוללה ארוכים יותר) ובנוסף יש את טכנולוגיית הWIRELESS שהיא מובנית בתוך הנייד ,כלומר חיבור לאנטרנט אלחוטי באמצעות נקודות חמות "HOT SPOTS" שזה אומר שאפשר להתחבר לאנטרנט בדרך אלחוטית "בחינם" במקומות שתומכים בטרנולוגייה מסוג זה . **פרט לזה ,הנתונים של הנייד לא משהו ,הרדיסק קטן ,זיכרון נמוך כונן קומבו (כלומר צריבת דסקים עד 700MB ,קריאת דסקים של DVD אבל ללא יכולת לצרוב DVD ).

abcd80

New member
היי תודה

הקומפאק שלי צורך הרבה חשמל וכרגע הסוללה שלו עומדת על שעה אחת בלבד (כשרכשתי אותו היה איזה ארבע שעות ). מה עושים עם זה?? אפשר להחליף סוללה? ידעתי שיש איזה עוקץ במחשב הזה שהציעו לי לרכוש אותו, במחיר מיוחד של 4850 ש"ח. בקשר לצריבה - הוא לא יכול לצרוב אפילו קבצים? הקומפאק שלי יכול לצרוב הכל אז ניראה לי שהקומפאק יותר טוב ממה שהציעו לי

Jan22

New member
ב4850 אפשר להביא יותר חזק ..

בהחלט מנסים להיפטר מהנייד הזה ואף גובים סכום מופקע לנייד עם רכיבי טרנטה ,בנוגע לצריבה לא אמרתי שהוא לא יכול לצרוב ,פשוט כיום יש צורבי DVD שמאפשרים לצרוב 4.5GB של קבצים ,בנייד שהציעו לך אין צורב DVD אלא יש צורב פשוט ורגיל שיכול לצרוב עד 700MB ורק לקרוא (כלומר לצפות ) בסרטים .**בקשר לסוללה אין מה לעשות ,אחרי שנתיים סוללה מתחילה לאבד את הכלח ,אז אחרי 4 שנים אין מה להתפלא ,הולכים וקונים סוללה 6CELL (שהן די נפוצות ומחזיקות ל4 שעות) בהתאם לסוג הנייד ..בהצלחה מייט ..

abcd80

New member
אחלה תודה עזרת לי

לא אקנה את זה ואישאר עם מה שיש לי הוא הרבה יותר חזק ואפילו עלה לי הרבה יותר מ4850 ש"ח .

למעלה