חוות הדגים ושונית האלמוגים

פלפל.

New member
חוות הדגים ושונית האלמוגים ../images/Emo110.gif

נורא מעניין אותי מה הסיפור עם חחות הדגים. ניסיתי לעקוב אחר המתרחש, אך הלכתי לאיבוד בים המילים (יפה, לא?
). כל כך הרבה גופים מעורבים בעניין, והיום קראתי בעיתון שהשר דהן (שרה בריאות) מבקש לדחות בשלוש שנים את ההעברה או את ההחלטה של הדחיה או את ביצוע ההחלטה.. I´M LOST. אבל זו סוגיה מרתקת, ואני מרגיש לא בעניינים. מי הטובים ומי הרעים בסיפור? מה האינטרסים של האילתים? בעד מי אתם? זה בכלל "אישיו" אצלכם או שלא ממש מעניין אף אחד? קדימה. אני רוצה שמישהו יתן סקירה קצרה ואח"כ לראות פה דיון. אה, ובהצלחה לפורום!

havlaz

New member
למען האמת

גם אני קצת התבלבלתי עם הכל פעם אומרים סוגרים, פעם אומרים משאירים פעם אומרים מעבירים, פעם ב... אני כאילתי, חובב סביבה בעד להעיף אותם, בקושי נשאר משהו בים הזה, הכל התיירים הורסים, אז מה נמשיך להרוג? משוניות עצומות ומרהיבות נשארנו עם כלום!! אבל כמובן, הכל אינטרס של כסף וכוח למרות שהירדנים איימנו עלינו לפנות לאו"ם בגלל שהזיהום מגיע גם אליהם קראתי לא מזמן שיש רעיון להעביר את החווה לירדן, נו תראו מזה שחיטויות.. לפני שבוע גם שלפו חוות הדגים, ביחד עם העיתונאי יואב יצחק (להלן י"י אימת הרוטרים) שמוריס קהאן, הפטרון של עמותת צלול (אלה שנלחמים חזק בחווה) מחזיק באיזה חוזה שמאפשר לו לקבל חזקות על כל החוף במקרה והוא מקים עוד פארק, כדוגמת המצפה התת ימי. בקיצר, ריבים והכל. למרות שלדעתי וגם לדעת ראובן (שכתב על זה בערב ערב של השבוע) זה שטות... 30 שנה כבר יש לו את הזכויות האלה, ואף פעם לא השתמש פעם, פתאום עכשיו? בזמן שכזה? בקיצור, בלאגן, באמת נשמח לשמוע דעות של אחרים בנושא

למעלה